Video: “Suure lähtestamise” plaan ehk Covid-19st uue maailmakorrani

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. oktoober 2021 kell 10:46Foto: Canva

Me kõik oleme kuulnud ütlust: “ära lase heal kriisil raisku minna” või “kord tuleb kaosest.” Paljud on ehk kuulnud ka Hegeli dialektikast, mis on “probleem-reaktsioon-lahendus”. Näiteks on su eesmärk maailma valitseda. Seda ei saa kohe välja paisata, sest kohtad vastupanu. Seega korraldad sa kriisi, antud juhul globaalse gripipandeemia nimega COVID-19…

Järgneb kokkuvõte ActivistPost.com´i ajakirjaniku Spiro Skourase videost, mida Minu Telegrami tellijad saavad artikli all vaadata eestikeelsete subtiitritega.

Tegemist on 2020. aasta suvel avaldatud videoga – vaata, milline osa suurest plaanist on juba hakanud lahti rulluma.

 

Meil on reaktsioon – majandus kukub kokku, toimuvad tsiviilrahutused – ja nüüd on aeg lahenduseks, mis on juba ette määratud, pakitud ja valmis lahti rulluma.

Lahenduse pakkus välja sama MMF (Maailma Majandusfoorum), kes lasi Johns Hopkinsil korraldada Event 201. Nad kutsuvad seda  “Suureks lähtestamiseks“ (The Great Reset). See on pikaajaline ülemaailmne juhtimiskava, seotud ÜRO 2030. aasta säästva arengu tegevuskavaga, mis püüab reguleerida, kontrollida ja määratleda ümber kõik meie elu aspektid.

2019. aasta juunis lõid ÜRO ja MMF strateegilise partnerluse, et kiirendada ÜRO 2030. a. tegevuskava rakendamist. MMF ütles Suure Lähtestamise kohta nii: “Pandeemia positiivne külg on see, et on näha, kui kiiresti saame teha oma elustiilis radikaalseid muudatusi. Peaaegu kohe.”

MMF-lehelt näeb, et Suure Lähtestamise üks peamisi eesmärke on sidusrühmade kapitalism – uus majandusmudel, millest kirjutas Klaus Schwab juba oma 1970. aasta raamatus. Ta kommenteerib: “Ma olen väga rahul ja õnnelik, et me mitte ainult ei tähista [MMFi] 50. aastat, kuid nüüd lõpuks, ka sidusrühmade kapitalismi muutumist peavooluks.”

“COVID-19 kriis näitas meile, et meie vana süsteem ei sobi enam 21. sajandisse. Nüüd on ajalooline hetk mitte ainult selleks, et viirusele ravi leida, vaid süsteemi muuta. Luues koroonajärgse ajastu. … Meil on kuldne võimalus saavutada selle kriisi kaudu midagi head. See enneolematu löök muudab inimesed suurte muutuste suhtes vastuvõtlikumaks.”

 

MMFi veebilehe järgi on kolm peamist Suure Lähtestamise komponenti.

  1. Esimene suunaks turgu õiglase tulemuse suunas, ehk rikkuse ümberjaotamist maksustamise ja reguleerimise kaudu.
  2. Teine komponent kindlustaks, et investeeringud toetaksid ühiseid eesmärke, nagu võrdsus ja jätkusuutlikkus. On olemas rahvusvahelised standardid, mida reguleerivad jõud, mis kontrollivad kõiki sinu elu aspekte ja tagavad vastavuse 2030. a. päevakorrale.
  3. Kolmas ja viimane prioriteet on rakendada IV tööstusrevolutsiooni innovatsioone inimkonna hüvanguks. Eriti tervislike ja sotsiaalsete väljakutsetega tegelemiseks. See on ülemineku protokoll, et ühendada mees masinaga, vastavalt ÜRO 2030 tegevuskavas sätestatud ülemaailmsete juhtimisalgatustega. Tasub märkida, et 14 säästva arengu 17st eesmärgist hõlmavad vaktsineerimist. 

Mida kujutab endast Suure Lähtestamise kolmas aspekt, IV tööstusrevolutsioon?

See on pikaajaline transhumanistlik plaan, mis püüab inimese ühendada masinaga. Sellega tegeleb näiteks Elon Musk oma Neuralink projektis. 

3 aastat tagasi avaldatud MMFi videoklippidest kõlab: 

  • “Meie kehad on tulevikus nii
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt