Ülemiste keskuse koroonaterrorism: kandke maski tagurpidi!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2021 kell 18:34Fotod: Ülemiste keskuse FB, internet

Eestis läbiviidavad inimkatsed koroonaterrorismi raames on jõudnud järgmisele tasemele: mitmed kaubanduskeskused nõuavad nüüd kohustusliku maski kandmist. Kuigi juba ammu on selge, et maski kandmisel pole mitte mingit positiivset mõju “viiruse leviku takistamisel” (ja seda nenditi hiljuti isegi Delfis) ning kogu maskinõue sai valitsuse poolt määratud ebaseaduslikult, siis näiteks Ülemiste keskus soovitab kanda maski tagurpidi ehk valesti.

 

Kordame veelkord, et maski riide vahel olevad õhuvahed on suuremad, kui väidetav viirus, mida nad justkui takistama peaksid. See tähendab, et kui vaadata kasvõi meditsiinilist maski mikroskoobi all, siis sealt on selgelt näha avad, kust pääseb õhk ja aerosool läbi.

Kui aga vaadata koroonaviirust mikroskoobi all, siis see pole võimalik, sest viirus on väidetavalt niivõrd väike, et mikroskoop ei ole võimeline seda tuvastama. Viirust on võimalik ainult läbi elektronmikroskoobi, mis on piltlikult öeldes arvutigraafika.

Meditsiiniline mask mikroskoobi all

Elektronmikroskoobi “CGI” pilt väidetavast koroonaviirusest

See tähendab, et kui õhus on viirus, mida pole võimalik mikroskoobiga näha, siis pole mitte mingit kasu maski kandmisest. Ja seda tõestavad ka ülemaailmset (sh ka Eestis) läbi viidud inimkatsed – peale maskide kohustuslikuks tegemist koroonaviiruse levi pigem suurenes.

Ka Euroopa Liidu terviseamet andis oma paari nädala taguses raportis teada, et maskide mõju viiruse leviku peatamiseks on endiselt ebaselge, kuna uuringud maskide kandmisel suurt mõju viiruse leviku takistamisele ei näe. “Olemasolevate teaduslike tõendite põhjal ei saa anda soovitusi meditsiiniliste või mittemeditsiiniliste näomaskide eelistatava kasutamise kohta kogukonnas,” seisab raportis.

Ehk siis – Euroopa Liidu terviseamet ütleb, et soovitusi maskikandmiseks anda ei saa, aga Ülemiste keskus isegi mitte enam ei soovita, vaid nõuab?

Nagu me teame ei ole Eestis pandeemiat ning mingit liigsuremist ametlik statistika samuti ei näita. Ahjaa, rahvas on terve samuti. Aga koroonaterrorism jätkub… Sundkorras maskide kandmine on terroriakt!

Kas Ülemiste keskuses töötavad idioodid või terroristid, see jäägu igaühe enda ostustada.

PS. Kuidas see tüdruk pildil kohvi joob? (Kui maski tagurpidi kanda, kas siis on kuidagi parem kohvi juua?)

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: Ülemiste keskuse FB, internetKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt