Video: Maskiparadoks – maskide kandmisest on viiruse leviku takistamisel pigem kahju

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. veebruar 2021 kell 14:15Üha enam teadlasi ja eksperte on juhtinud tähelepanu faktile, et pole olemas mitte ühtegi teaduslikku uuringut, mis tõestaks maskide tõhusust viiruse leviku piiramisel. Valitsus ütleb, et inimene peab kandma maski aga kusagil pole selgeks tehtud milline see mask spetsiifilisemalt peaks olema, teinekord selgitatakse, et piisab ainult salli kandmisest suu ees.

 

Miks puuduvad maskide tõhusust kinnitavad uuringud ja standardid, mis oleks ju loogiline ja kas meditsiinitoodete seaduse usaldamisest piisab, et saaks tooteid soovitada. Nendele küsimustele annab järgnev video vastuse. Inseneriks õppiv Joachim Baum kirjeldab video abil, et maskide kandmisest pole mitte mingit kasu viiruse leviku takistamisel.

Peamine mõju, mida maskikandmisega saavutada tahetakse, st teiste kaitsmine nakkuse eest, peaks olema lähtudes juba ammu tuntud elektrotehnilistest põhimõtetest, mitte null vaid negatiivne. Ja pange tähele, et ma ei räägi negatiivsetest kõrvalmõjudest, millega peab arvestama, et saavutada soovitud tulemust.

Selle idee kohaselt: kujutage endale ette, et olete enesele teadmata nakatunud ja hakkate levitama hingamisteede kaudu viirusosakesi, siis võite

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt