Uurijad: Sandy Hooki koolitulistamine oli suur lavastus, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. august 2014 kell 15:15sandy hookJätkame teise osaga hiljutise raadiosaate “Caravan To Midnight“ põhjal tehtud artiklist, kus Sandy Hooki koolitulistamist algusest peale uurinud eksperdid tõid esile vastuolud ja faktid, mille põhjal saab järeldada, et see oli suur lavastus, eesmärgiga karmistada Connecticuti ja hiljem ka teiste osariikide relvaseadust. Ülikooliprofessor ja endine mereväeohvitser James H. Fetzer,  35-aastase karjääriga koolitöötaja ja endine politseinik William Shanley ning dokumentalist ja kirjanik Wolfgang Halbig nimetavad juhtunut koguni suuremaks skandaaliks, kui seda oli Watergate. Esimest osa saad lugeda siit.

 

Newtowni kohalik ajakiri Newton Bee avaldas 14. detsembril intervjuu koolidirektor Dawn Hochsprungiga, kes rääkis, et üks maskiga mees sisenes Sandy Hooki kooli ja hakkas automaatrelvaga tulistama. Samas artiklis kirjutati ka, et Dawn Hochsprung hukkus kangelasena, päästes nii mõnegi lapse elu. Kui selle kohta hakati aru pärima, siis Newtown Bee vabandas valeinfo lekitamise pärast. Aga kuidas on üldse võimalik, et hukkunud inimesega saab teha intervjuud?

 

Kummaliselt käituvad lapsevanemad

Fetzer: Soovin juhtida tähelepanu sellele, et kõik väidetavad lapsevanemad käitusid äärmiselt imelikult nendes videotes, kus nad kommentaare jagavad. Ükski lapsevanem, kes on äsja kaotanud oma lapse, ei käitu nõnda, nagu teevad Sandy Hooki hukkunute omaksed. Ennekõike Robbie Parker, kelle tütar Emilie Parker väidetavalt päev varem hukkus. Mees tuleb pressikonverentsile, kuid vahetult enne rääkima hakkamist on tema nägu rõõmus ja ta teeb nalja.

parker

 Siis hakkab ta õhku ahmima ja elab oma rolli sisse.

Äärmiselt kummaline on ka CNN-i saatejuhi Anderson Cooperi intervjuu oma lapse kaotanud Veronique Pozneriga. Selles videos ei näita ema mingitki kurbuse emotsiooni ning kohati tundub, et ta isegi flirdib Cooperiga.

17. detsembril 2012 toimunud pressikonverentsil kutsub Pozner üles looma uut relvareformi USA-s.

Samuti tunduvad väidetavalt oma lapse kaotanud Nick ja Laura Phelps videos pigem halvad näitlejad kui hukkunu omaksed.

Kui me võrdleme videoid Gazast, kus vanemad nutavad oma hukkunud laste pärast, siis need on nagu öö ja päev. Sest Gazas surevad päris lapsed ja leinavad päris vanemad.

Kogu Sandy Hooki juhtum on näitlejatega koosesitatud lavastus! On olemas produktsioonifirmad, kes kasutavad kriisinäitlejaid erinevate õppuste läbiviimiseks. Need firmad teevad üldjuhul oma tööd väga professionaalselt, kasutades grimmi, kunstverd ja isegi invaliididest kriisinäitlejaid. Kuid Sandy Hooki lavastus on väga amatöörlik. Kogu stsenaarium on täis loogikavigu ja auke ning kriisinäitlejad pole seekord kaugeltki veenvad. Vaadakem seda kõike Hollywoodi tipprežissööri vaatevinklist ja küsigem endalt, kas kõik tundub tasemel.

 

Vastamata jäänud küsimused ja uurija ähvardamine

Halbig: Keegi poleks minust kunagi kuulnud, kui minu ukse taha poleks tulnud politsei mind ähvardama, et ma lõpetaksin Sandy Hooki juhtumi uurimise. 11 kuud saatsin ma Connecticuti FOIA päringuid elementaarsete küsimustega, millele saanuks vastata ükskõik kes, kuid mulle ei tulnud mitte ühtegi vastust. Siis hakkasid aga ähvardused ja ma taipasin, et miskit on mäda.

2014. aasta 5. mail lendasin Connecticuti ning kohtusin kahe sealse politseinikuga, keda teadsin varasemalt oma klassist aastast 2004. Ma ei uskunud oma silmi, kui need mehed andsid mulle 11 000-leheküljelise stsenaariumi Sandy Hooki koolitulistamise läbiviimiseks. Sedasama stsenaariumi kasutas Newtoni politseijaoskond 2012. aasta 14. detsembril. Mind ähvardatakse tänaseni, hiljuti helistati ja küsiti, kas ma soovin broneerida endale hauaplatsi või eelistan kremeerimist. Helistasin kohe USA justiitsministeeriumi kontorisse New Havenis Connecticutis ja teatasin neile, et kardan oma elu pärast. Olen viinud asja USA ülemkohtusse; see, et meil on politseinike vande all antud tunnistused, mis on sulaselge vale, on kuritegu. Sandy Hooki lavastust juhtis Newtowni politseijaoskond, kuhu kuulub jaoskonna ülemus, juhataja ja neli leitnanti.

Fetzer: Isegi massimeedia on teatanud, et pole ühtegi tõendit, mis kinnitaksid, et Adam Lanza üldse kunagi oleks olemas olnud. Kõige esimesena kohale jõudnud ajakirjanikud teatasid näiteks, et laiba juurest leiti ainult püstol, automaadist polnud sõnagi. Kuid see info on tänaseks täiesti maha vaikitud ja massimeedia seda enam edasi ei uuri. Ma ei tea, kui palju veel tõendeid on vaja, et maailm saaks aru, et see kõik oli lavastus.

Halbig: See ülimahukas stsenaarium ei sisalda kusagil seda, et keegi lastest pidanuks hukkuma või haiglasse viidama.

 

Kes oli see süüd eitav noormees politseiautos?

Wells: Kas on välja selgitatud, kes oli see noormees politseiautos, kes ütles: “Mina seda ei teinud“?

Halbig: Ei, see asi vaikiti täielikult maha, sellest noormehest pole enam ühtegi sõna kuulda. Mitte ükski politseinik ei pane mõrvas kahtlustatavat kunagi politseiauto esiistmele, seda ei saa juhtuda. Me näeme, et politsei käitus reaalsele olukorrale täiesti vastupidiselt, sest nad tegutsesid etteantud stsenaariumi kohaselt. Neil peaks olema häbi, et nad kasutasid lapsi sellises vaatemängus. Tegemist on riigi korraldatud terrorismiga, sest nad külvasid kogu riigi kodanike hulgas, eriti neis, kellel on väikesed lapsed, tohutut paanikat ja hirmu.

Fetzer: See on suurem skandaal, kui oli Watergate, sest siia on segatud kogu Connecticuti kõrgeim valitsus, justiitsminister Eric Holder ja USA president Barack Obama. Wolfgang palus korduvalt selle juurdluse materjalide koopiat ning teda hakati ähvardama. Tegemist on mehega, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud kooliturvalisuse ekspert.

 

Naeruväärne raport

Halbig: Lõpuks avaldas FBI naeruväärse raporti Sandy Hookist, mis võiks sama hästi olla olematu, sest kõige olulisemad detailid on liigitatud salastatute hulka. Mida on siin salastada? Meile öeldi, et mõrvar sisenes läbi akna, ta tappis 20 last, 7 täiskasvanut ja iseenda. Väidetavalt viis 1. klassi õpetaja Kaitlin Roig-DeBellis enda ja 15 last pisikesse sissekäiva uksega WC-kabiini peitu, kus ta blokeeris WC ust kummutiga. Aga WC-kabiini ei mahu ju 15 last, üks täiskasvanu ja kummut. See on täiesti absurdne, aga kuna juhtumi üksikasjad on salastatud, siis inimesed ei vaevu enam Sandy Hooki asjaolusid üldse uurima. Meiesugused uurijad ja sellised raadiosaated on ainukesed, kes seda asja kajastavad. Nüüd on meie käes kogu intsidendi stsenaarium ja me oleme nende valed paljastanud.

Fetzer: Kui see oleks olnud reaalne sündmus, siis peaksid kõik juhtunuga seotud asjaolud olema avalikud, et saaksime õppida vigadest ja vältida millegi sellise kordumast tulevikus. Samamoodi on lugu John Kennedy mõrvaga: mis põhjusel on sellega seotud asjaolud salastatud 75 aastaks rahvusliku julgeoleku pärast? Samas on Kennedy mõrva ametlikult uurinud Warreni komisjon tunnistanud, et Lee Harvey Oswald tappis presidendi kolme tabava lasuga. Kui see on teada, siis mida on siin salastada? Ja kui Adam Lanza tõepoolest tappis Newtonis 27 inimest ja iseenda, siis miks ei peaks FBI avalikustama läbiviidud juurdluse asjaolusid? See kõik on täiesti absurdne.

Halbig: Kummaline on ka see, et mitte ükski väidetav Sandy Hooki koolitulistamises hukkunud omastest pole andnud asja kohtusse.

Fetzer: Leitnant Vence’i poeg on kusjuures osariigi jurist, kes saab otsustada, kas süüdistuse osariigi vastu saab üldse esitada, kas pole huvitav?

Halbig: Ma olen niivõrd pettunud riiklike kanalite uudistes ja meedias, seal töötavad ju samamoodi inimesed, kellel on endal lapsed ja nemad aitavad varjata seda vandenõud, et asi avalikuks ei saaks. See on ennekuulmatu.

sandy-hook-elementary

 

Kes selle kõige taga on?

Wells: Tundub, et see kõik tehti eesmärgiga piirata inimeste käes olevate tulirelvade arvu. Kui selle aktsiooni korraldajad hakkavad päevavalgele tulema, siis nad saadavad oma pättidest “politseinikud“ sulle ukse taha ja asuvad ähvardama, nemad on ju palgatöölised, kes lihtsalt täidavad käsku. Täpselt samamoodi nagu Natsi-Saksamaal, kõik lihtsalt täitsid käsku. Ja enamik nendest inimestest täidavadki käsku, sest neil puudub südametunnistus. Meie valitsus on üle võetud, sihilikult tekitatud rahanduskriis, toimuvad üha sagedasemad libaoperatsioonid kõikjal üle maailma, vägisi proovitakse algatada sõda Venemaaga, kogu see jama Lähis-Idas, meie riik varustab ja treenib ISIS-st, CIA lõi Osama bin Ladeni ja mujahideeni. Võtab sõnatuks, kuivõrd korrumpeerunud on süsteem ja milline kurjus seda valitseb.

Fetzer: Kõikide libaoperatsioonide ja koolitulistamistega, mis on leidnud aset pärast 9/11, on seotud FBI. Julgeolekuteenistuse 3. oktoobril 2012 avalikustatud raporti kohaselt ei toimunud aastail 2009–2010 mitte ühtegi kodumaise terrorismi intsidenti.

Wells: Hiljuti avaldati hoopis raport, mis kinnitab, et kõik terrorismiga seotud juhtumid on valitsuse enda sooritatud (Link 1, link 2).

Fetzer: Just, selles raportis me leiame, et osalisi meelitati või maksti kinni läbi viima neid plaane, selline on USA riik täna.

Halbig: Olles ise endine osariigi politseinik ja tolliametnik, võin öelda, et enamik politseinikke on väga head ja ustavad inimesed, kes riskivad oma eluga iga päev tööpostil. Nemad teevad tänamatut tööd, kuid nende seas on tööl ka haigeid inimesi, kelle vaimset tervist tuleks uurida. Nemad näitavad meiesuguste uurijate peale näpuga ja ütlevad, et meil on tõsised vaimsed probleemid, sest me julgeme esitada küsimusi. Vaadakem seda sama fotot, meile öeldakse, et Adam Lanza lõhkus selle akna ja ronis sealt sisse. Pärast tulid sama auku pidi sisse veel 16 erivarustusega politseinikku. Reaalses ohuolukorras lõhuks politsei terve akna ära, et kõik saaksid kiiresti hoonesse siseneda. Selline jutt on politseil vande all kirja pandud seletuskirjas. Meil on fotod, videomaterjalid ja 11 000-leheküljeline stsenaarium, mis kinnitavad, et Newtoni ja Connecticuti osariigi politsei valetab.

Fetzer: Adam Heller (35), New Yorgi osariigist pärit probleemideta õpetaja vallandati oma töökohast ja saadeti vaimse tervise kontrolli, sest ta kahtleb ametlikus versioonis Sandy Hookis toimunu kohta. FBI otsis läbi tema kodu ja teatas, et Heller “räägib“ vandenõudest ja omab tulirelvi, seepärast on ta terrorismis kahtlustatav. Niimoodi hirmutatakse inimesi, temast tehti näide, mis sinuga võidakse teha, kui julged esitada küsimusi.

 

Süsteem on lagunemas

Shanley: Olen nõus, et see on suurem skandaal, kui oli Watergate, sest siia on segatud justiitsminister ja valitsuse kõrgeim kiht koos korrumpeerunud presidendiga, kes rahvast terroriseerivad. Kui sain teada, et Hew Haven Bee reporter Michael Bellmore (27) on surnud ja Connnecticuti osariigi politseimajor William Podgorski (49), kes oli Sandy Hooki suurimaid uurijaid, on samuti surnud, siis otsustasin, et ma ei jäta selle juhtumi uurimist ning lähen lõpuni välja.

Ma kirjutasin kuberner Dannel P. Malloyle Sandy Hookiga seotud kõrvalekalletest ja dokumenteeritud tõestusmaterjalidest, mis on ametliku versiooniga vastuolus. Olen kirjutanud ka mitmele senaatorile ja kongresmenile, kuid mitte keegi pole minu kirjadele vastanud. Ma olen veendunud, et nad on hirmul, sest ma helistasin eelmisel nädalal kuberneri sekretärile ja kuulsin taamal politseiraadiot ja suurt saginat. Ma usun, et tegemist on tõelise kriisiga valitsuses ja politseis, sest seal on palju ausaid inimesi, kes teavad, et tegemist on riigireetmisega.

Selline süsteem ei pea enam kaua vastu, see on seestpoolt kokku varisemas. Ja nad teavad, et meiesugused inimesed ei kavatse alla anda. Võltsuudiseid kajastav riigimeedia kaevatakse peagi kohtusse sihilikult avaldatud valede eest ja nende kõikvõimalikud litsentsid võidakse ära võtta. Ma palun selleks inimestelt tuge. Ma ei ole saanud kuberner Malloylt ega president Obamalt mitte ühtegi vastust.

Ma ei üllatuks, kui süsteemi kokku varisedes selguks, et see sama organisatsioon, kes kavandas Sandy Hooki, on segatud kõikidesse poliitilistesse mõrvadesse, mis USA-s on aastakümnete jooksul toimunud. Peale selle sellised juhtumid nagu Oklahoma City pommitamine aastal 1995, 9/11, Aurora koolitulistamine, Bostoni maratoni pommitamine jne, millega on inimesi hirmutatud. Samamoodi käitus Hitler, kui ta lasi maha põletada Riigipäevahoone, samamoodi tehti Itaalias aastal 1978, kui Punased Brigaadid mõrvasid peaminister Aldo Moro.

Henry Kissinger oli teda hoiatanud, et kui ta plaanib luua koalitsiooni kommunistidega, siis on tema elu ohus. Täna me teame, et Punaseid Brigaade juhiti ja rahastati NATO ja CIA poolt. Samasugust mustrit kasutatakse Al Qaedaga, CIA ja valitsuse poolt loodud vasturühmitust kasutatakse ettekäändeks, vallutamaks ükskõik millist riiki. Niimoodi terroriseeritakse inimesi kõikjal maailmas. Toimub terrorismivastane võltssõda, mida rahastab see sama organisatsioon, kes selle vastu sõdib. See on kõige ehedam türannia. Ning massimeedia pöörab kõige vähem tähelepanu just kõige olulisematele teemadele nagu Kennedy mõrv, 9/11 jne. Inimestel on aeg üles ärgata.

bwash

 

Inimesed ei taha endale tõde tunnistada

Fetzer: Mark Twain on öelnud, et inimesi on lihtsam lollitada, kui teha neile selgeks, et neid on lollitatud. Keskmine inimene ei taha teada ega kuulda mitte midagi sellest, et valitsus ja meedia on talle terve elu valetanud. Inimesele vastuvõetamatu informatsiooni eemaletõukamist nimetatakse ka kognitiivseks dissonantsiks. 9/11 pettuse iseendale tunnistamine on paljudele inimestele äärmiselt ebameeldiv. See on võrdne olukorraga, kus ema saab teada, et pereisa on seksuaalselt ära tarvitanud nende tütart ja see on niivõrd häiriv, et ema ei suuda mitte midagi ette võtta. Ja kui aastaid hiljem tuleb tõde päevavalgele, siis ei oska ema ära põhjendada, miks ta midagi ette ei võtnud. Inimesed ongi sarnases olukorras, kuid vähehaaval on hakatud üles ärkama.

Shanley: Kui tõde Sandy Hookist tuleb päevavalgele, siis kukub kogu süsteem kokku, sellepärast on see kahtlemata suurem skandaal, kui oli Watergate. Thomas Jefferson ütles, et kui valitsus muutub türanniaks, siis on rahva kohustus kukutada see valitsus ja moodustada uus.

 

Wolfgang Halbigi 11 000-leheküljest raportit pole täies mahus veel internetti pandud, kuid väljavõtteid sellest saab lugeda siit ja siit.

 

Kuula saadet siit.

Lisalugemist: Veterans Today, I UV, VT 2, VT 3, VT 4, Activist Post

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt