Kas tahad teada, millist jama kirjutab peavoolumeedia koroonast?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2024 kell 13:29Foto: WebTechExperts / Pixabay + Canva.com

Meieni jõudis Saksamaa peavoolumeedias ilmunud koroona-artikkel, mis on niivõrd jabur ja naljakas, et otsustasime selle täies mahus ära tõlkida ja avaldada Telegrami lugejatele. Artiklist selgub, et sisuliselt on kõik tervisega seotud probleemid potentsiaalselt koroonast tingitud. Seda, et just neid tervisehäireid (sh viljakusprobleeme) on täheldatud koroona “vaktsiiniga” süstitutel, muidugi ei mainita…

Avaldame artikli muutmata kujul.

 

Šokiuuring Brasiiliast: koroona käivitab spermatosoidide enesetapu – mida see meeste jaoks tähendab

Brasiilia teadlased suutsid tuvastada Sars-CoV-2 viirused spermas kuni kolm kuud pärast nakatumist. Nad leidsid, et koroonaviirus käivitab kahjuliku immuunvastuse, mis kahjustab spermat. Mõjutatud mehed peaksid seetõttu ootama kuus kuud enne järglase eostamist.

On ammu teada, et Sars-CoV-2 ei ole mitte ainult hingamisteede haigus, vaid võib rünnata ka teisi kehapiirkondi. Viirus siseneb hingamisteede kaudu kopsudesse, verre ja muudesse organitesse, nagu maks, neerud ja aju. Põhimõtteliselt võib viirus dokkida kõikjal, kus rakkude pinnal on ACE-2 retseptorid ja spetsiifiline ensüüm (TMPRSS2). Nii on ka näiteks munandites, kus viirused on juba avastatud.

13 katsealusest 9-l oli spermas koroonaviiruse RNA

 Brasiilia São Paulo ülikooli teadlased on nüüdseks suutnud oma uuringuga näidata, et viirust on spermatosoididest võimalik tuvastada veel 110 päeva, s.o üle kolme kuu pärast ägedat nakatumist ning see mõjutab ka sperma kvaliteeti. Kuna testid viidi läbi ainult sel perioodil, võivad koroonaviirused olla seal kauem

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt