Rekordmadal sündimus: kas vaktsineeritud on “steriliseeritud”? 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. november 2022 kell 11:10Fotokollaaž: ekraanikuvad + Canva.com

Kolmapäeval kirjutas Eesti rahvale koroonapettust pähe määrida aidanud propaganda magasin Õhtuleht, et tänavu sünnib Eestis lapsi ilmselt nõnda vähe, et sel sajandil pole ühelgi aastal seis nii kehv olnud: “Muutus on oodatust märksa suurem,“ tõdeb rahvastikuteadlane Allan Puur. 

 

BEEBIPÕUD! Tänavu sünnib lapsi rekordiliselt vähe. Teadlane: nii suurt langust ei osanud oodata! 

Õhtuleht kirjutab, et madalat sündivust kinnitavad kõigi suuremate haiglate käesoleva aasta kümne kuu andmed, mullusega võrreldes on igal pool olnud järsk langus, seda nii sünnituste kui ka sündinud laste arvu poolest. 

Tuletame meelde, et lisaks sellele kasvas Tervise Arengu Instituudi andmetel 2021. aastal pikaajaliselt langustrendis olnud imikusurmade arv märgatavalt ehk 19-lt surmalt 29-le.

Nagu ikka mängivad “teadlased ja eksperdid” katkiläinud plaati, jutustades anomaaliatest ja (isetekitatud) kriiside mõjudest, aga elevandist elutoas nad rääkida ei suvatse, mis sest, et teaduslikud uuringud kinnitavad, et COVID-süstid mõjutavad nii meeste kui ka naiste viljakust. Pärast koroonasüstimise rakendamist on lisaks Eestile registreeritud rekordmadalat sündivust pea kõikjal maailmas, sh Saksamaal, Taiwanis, Filipiinidel, Itaalias, Venemaal. Näiteks Austraalias on sündimus langenud lausa 63%. 

Austraalia statistikabüroo (ABS) avaldatud uued andmed näitavad, et alates koroonaviiruse (Covid-19) vaktsineerimise käivitamisest on sündimus langenud hämmastavad 63 protsenti: “Võimalik, et mõnd

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt