Lumeta talv Põhja-Euroopas ja kliima soojenemine on mõjutatud kollektiivsest mõtlemisest?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. jaanuar 2020 kell 13:51“Kui võtame kvantfüüsika perspektiivi “reaalsus sõltub vaatlejast” kogu meid ümbritseva mõistmise aluseks, siis mul on huvitav spekulatsioon: olgugi et loodus tegutseb kliima osas oma tsüklite järgi naturaalselt ning seetõttu ei meil ka pikemat aega olnud lund, siis mul on kuri kahtlus, et me rahvana võimendame veel lisaks oma mõtete ja tunnetega praegust ilmastikku selliseks nagu ta on,” kirjutab oma blogis Hingetund terapeut Hindrek Himma ja lisab: “Samas et see teema võib paljudele võõras olla, siis jagangi seda kui lihtsalt mõtlemiseainest.”

 

Enne teemaga alustamist pean tutvustama kõigepealt järgnevat kontseptsiooni. Kvantfüüsikas on laialt levinud seisukoht, et reaalsus sõltub vaatlejast ehk sellest, kuidas me läbi oma teadvuse ümbritsevat maailma mõtestame ning läbi selle seda loome või mõjutame tuleviku kogemusi juba ette ära nii eraelus kui ka kollektiivsemal tasandil.

Materiaalse maailma loomise aluseks on ennekõike mõte ja tunne kooskõlas, mille järel tuleb füüsiline või vaimne tegutsemine (kes saab aru sellest, see saab).

Selle perspektiivi kohaselt on inimese teadvus üle mateeria, mille läbi on sel juhul võimalik mõjutada tunde tasandil näiteks nii objekte, ilmastikku kui ka näha tuleviku tõenäosusi ette vaimusilmas, hüpates ka tagasi minevikku, sest materiaalse maailma peenmateeria ehk peenosakeste kvant tasandil aega ei eksisteeri ning informatsiooni mõju (kogu maailm koosneb infoväljast peentasandil) jõuab soovitud sihtpunkti otsekoheselt, sõltumata distantsist.

 

Kuidas me kollektiivselt võime ilmastikku mõjutada

Kui võtame eelmainitud kvantfüüsika kontseptsiooni kogu maailma loomise aluseks, siis mul on huvitav spekulatsioon, et olgugi kui loodus tegutseb kliima osas oma tsüklite järgi naturaalselt ning miks meil lund hetkel pole pikemat aega olnud, siis on minus kuri kahtlus, et me rahvana veel lisaks võimendame oma mõtete ja tunnetega praegust ilmastikku veel rohkem selliseks nagu ta on.

Eriti, kui praegu ülemaailmseks väiteks on hullkindlalt globaalne soojenemine inimtekkeliselt (mitte looduse tsükli poolt väite kohaselt), sest suur osa rahvast on omaks võtnud selle tunde tasandil ja teinud suurt paanikat.

Kvantfüüsika perspektiivi kohaselt sel juhul ei jäägi maailma reaalsusel muud üle, kui luua selline ilmastiku olukord raudkindlalt, kui kõik panevad tohutu emotsionaalse laengu lume vabata reaalsusesse kas läbi hirmu, kibestumuse, kirumise, ära sõnumise või mis iganes muu tugeva tunde läbi. Võtke või jätke! : )

Eksisteerib ju näiteks ka šamanistlikke praktikaid, kus kutsutakse vastav ilmaolustik kohale oma tugevate mõttejõuliste taotluste läbi peentasandil. Kollektiivsel teadvuse tasandil mõjuks siis ilmastik laiemalt üle mandrite. Asi näeks välja nii, et meil kehtivad loomulikud looduse ja kosmilised tsüklid, aga lisapanuse oma mõjuga annab veel ka kollektiivne teadvus.

Kvantfüüsikud ütlevad, et siin maailmas kehtivad kaks reaalsuse tasandit samaaegselt, milledeks on Newtoni materiaalse tasandi mehaanilised füüsikaseadused, kus elu toimub lineaarselt ja teiseks on kvantseadused, mille läbi saab manipuleerida materiaalse tasandiga, sõltumata distantsist.

Nagu on levinud üks kuulus ütlus: “bend reality“, mis tähendab reaalsuse ja meie tavapärase ilmastiku ja muude fenomenide normide painutamist. See on tore, et ka osa kaasaegseid teadlasi on võtnud käsile seesuguste nähtuste uurimise ja mõista püüdmise. Nendeks teadlasteks on näiteks geoloog Gregg Braden, kvantfüüsik Amit Geoswami, quantum engineeringu alal Garret Moddel Ph.D., neuroteadlane Dr. Joe Dispenza jne.

Aitäh, et viitsisite lugeda sellist pöörasust!

PS. Jagan lisaks huvitava näitena ühe avatud mõtlemisega geoloogi arusaamu globaalsest soojenemisest üleüldse, mis ei haaku tänapäevase NASA raporteeritud teadlaste väidete osas soojenemise kohta. Geoloog räägib Vostoki jääproovidest, mille põhjal on võimalik koguda informatsiooni kliima kohta sadade tuhandete aastate taguse aja kohta. Vaadake ja saage teada, mida huvitavat tal öelda on järgmises asjalikus videos. Geoloogi väited baseeruvad eelretsenseeritud teadusuuringutele, mitte suvalistele spekulatsioonidele.

PPS. Ja veel üks video sellest, kuidas me mõtete ja tunnete tasandil ümbritsevat maailma mõjutame, võttes kokku asjalikud teaduse arusaamad.

 

Indrek Himma

 

Allikas: Indrek Himma Hingetund

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt