Koroona simulatsioonimasin: miks PCR-testi leiutaja ei soovitaks seda viiruse diagnoosimiseks kasutada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. juuni 2020 kell 15:48Foto: Joel Richardson/The Washington Post

“Teadlased teevad maailmale abi osutamise nime all tohutult palju kahju. Ma ei tunne end halvasti oma vennaskonna ründamise pärast, sest mul on selle pärast häbi.” – Kary Mullis, polümeraasi ahelreaktsiooni (PCR) leiutaja

“Mida me mõtleme selle all, kui ütleme, et keegi on positiivse koroonatesti saanud, ja kui hirmunud me peaksime olema? See vastus jahmataks sind. Kuid selle “vastuse” leidmine on justkui väga haruldase seene leidmine, mis kasvab vaid keelatud metsas 60 meetrit kõrgel mammutipuul. Ma ütlen seda dramaatilise efekti loomiseks, kuid ka seetõttu, et ma leidsin selle vaatamata kõigele üles,” kirjutab ajakirjanik ja kirjanik Celia Farber aprillis 2020 ilmunud artiklis.

 

Me oleme oma tehnoloogiate poolt ära kaaperdatud, kuid meid on jäetud ilma sellest, mida need tegelikult tähendavad. Seekord olen haruldases positsioonis, kuna olen tundnud ja intervjueerinud meest, kes leiutas praegu saadaoleva Covid-19 testi, mida kutsutakse PCR-iks ehk polümeraasi ahelreaktsiooniks.

Tema nimi oli Kary B. Mullis, ning ta oli üks soojemaid, naljakamaid ja eklektilisemalt meelestatud inimesi, keda ma kunagi kohanud olen, lisaks sellele, et ta oli vankumatu HIV-i “teaduse” kriitik ja Nobeli preemia laureaat ehk teisisõnu, “geenius”. 

– 

Ühel päeval, aastal 1994, kui ma helistasin talle, et rääkida, kuidas on PCR-i relvastatud, et “tõestada”, peaaegu kümme aastat pärast testi leiutamist, et HIV põhjustab AIDS-i, langes ta pisaratesse. 

Inimesed, kes on viimastel nädalatel kõik teie vabadused ära võtnud, on sotsiaalinsenerid, poliitikud, globalistlikud mõttejuhid, pankurid, WHO fanaatikud ja muud sarnased tegelased. Nende armee koosneb “peavoolumeediast”, mis on saanud sõna otseses mõttes ööpäevaringseks Gatesi juhitud Pandeemilise Reichi propagandamasinaks. 

Kary Mullis oli teadlane. Ta ei kõnelenud kunagi nagu globalist, ning kui teda süüdistati HIV-i kohta käivate eluohtlike väidete esitamises, vastas ta meeldejäävalt: “Ma olen teadlane. Ma ei ole vetelpäästja.” Selles liivas on oluline piirjoon. Keegi, kes jookseb ringi ja väidab, et “päästab elusid”, on väga ohtlik loom, ning sa peaksid teda kohates vastupidises suunas jooksma. Nende relvaks on hirm ja nende lemmiksõnaks on “võib”. Nad püüavad sind lõksu, luues simulatsioone igast ettekujutavast asjast, mis “võib”, kuid pole juhtunud. Bill Gates on kaua aega oodanud viirust, millel on tema sõnu kasutades “pandeemiline potentsiaal”. Aga Gatesil on probleem, mida kutsutakse PCR-iks. 

Lõik filmist House of Numbers:

 

Mis on HIV-il pistmist Covid-19ga? 

PCR mängis keskset rolli HIV-i sõjas (mis kestis globalistlike postmodernistlike HIV-teadlaste ja klassikaliste teadlaste vahel 22 aastat, millest sa midagi ei tea). Viimased kaotasid. Välja arvatud juhul, kui sa õigeks olemist võitmiseks pead. Järeleandmatu vägivald suutis lõpuks opositsiooni vaigistada, ning tundus, et mitte keegi ei saa teada, kes need teadlased olid ning miks nad nii püüdlikult ja kirglikult selles sõjas osalesid.

Ja PCR, kuigi selle leiutaja suri eelmisel aastal (2019) ning pole kohal, et seda teemat käsitleda, mängib keskset rolli ka koroonaterrorismis. 

Siin on väljavõte artiklist (ajakirjast Spin), mille avaldasin 1994. aastal Kary Mullise, PCR-i, HIV-i ja Tony Fauci kohta: 

“PCR on avaldanud suurt mõju AIDS-i või õigemini HIV-uuringutele. PCR võib muu hulgas tuvastada HIV-i ka inimestes, kelle HIV-antikehade test on negatiivne.”

Sõna “ekstsentriline” näib sageli esinevat seoses Mullise nimega. Tema esimene avaldatud teaduslik kirjutis, mis ilmus 1986. aastal teadusajakirjas Nature, kirjeldas seda, kuidas ta universumit LSD mõju all nägi  – täis antimateeriat sisaldavaid musti auke, milles aeg jookseb tagurpidi. Teadupärast on ta loengute ajal näidanud fotosid alasti pruutidest, kelle kehad on jäljendatud Mandelbroti fraktalitega. Kõrval

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt