Nüüd eestikeelsete subtiitritega: Del Bigtree videointervjuu dr Andrew Kaufmaniga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. august 2020 kell 19:22Highwire’i eestvedaja, Emmyga pärjatud ajakirjanik Del Bigtree intervjueeris hiljuti dr Andrew Kaufmani, kes selgitas, miks ta ei ole veendunud, et SARS-CoV-2 või Covid-19 üldse eksisteerib. Del Bigtree kanal Highwire sai nii selle kui teiste julgete videote eest Youtube´ist sule sappa, inglisekeelset videot saab näha veel dr Kaufmani kanalil (kui kauaks?).

 

Telegram tegi värskele intervjuule aga eestikeelsed subtiitrid (videot saad vaadata allpool), samuti avaldasime nädal tagasi samast usutlusest kirjaliku kokkuvõtte, mida saad lugeda siit.

Andrew Kaufman õppis Massachusettsi tehnoloogiainstituudis (MIT) bioloogiat ja spetsialiseerus kohtupsühhiaatriale. Ta oskab hästi teadusuuringuid lahti seletada ning et tal pole enam mingeid kohustusi ega sidemeid meditsiiniliste või teaduslike organisatsioonidega, saab ta avaldada oma arvamust ilma tagajärgedeta või surveta.

“Ma lükkan tagasi nii SARS-CoV-2 (haigust põhjustava viiruse) kui ka Covid-19 (haiguse) hüpoteesi. Kuid ma ei eita, et märtsi lõpust maini oli näha suurt suremuse tõusu. Mul on nendele surmadele lihtsalt teistsugused seletused,” ütleb Kaufman. Vaata täispikkuses intervjuud siit:

 

Allikas:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt