GMO-d põhjustavad Morgellonsi tõbe

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2013 kell 15:45Bioloogiadoktor Jelena Jermakova tõestas, et geenmuundatud organismid (GMO-d) on viitsütikuga pommid, mis hävitavad tavalisi inimesi ja ohustavad mis tahes riigi toiduturvalisust. Tema sõnul on hävitusmehhanism lihtne: võõrgeenide aktiivsuse mõjul tekib võõrvalk, mis mõjub organismile kui mürk.

 

Jermakova selgitab: “Kuidas seda geeni sisse viiakse? Selgub, et kahel moel – kas viiruste või bakteriaalsete plasmiidide abil. Bakteriaalsed plasmiidid on enamasti kaksikahelalised kromosoomivälised DNA rõngasmolekulid, mis replitseeruvad bakteri genoomist sõltumatult.”

Bakteriaalsed plasmiidid on viirustest palju ohtlikumad, sest nad on võimelised asetuma inimese DNA-sse, mille tagajärjel tekib muundunud DNA-ga vähirakk, mille vastu immuunsüsteem on juba võimetu. Me isegi ei kahtlusta, et organismi rakud hakkavad muteeruma.

Jermakova ütleb: “Just DNA-sse asetumise viis võib viia selleni, et kõik geenmuundatud taimed ja loomad võivad olla ohtlikud, olenemata geeni loomise eesmärgist.”

GMO-d võimendatult lõhuvad aga biosfääri. Juba praegu levivad mitmed seletamatud haigused. Näiteks 21. sajandi katkuks nimetatud Morgellonsi tõbi tekib geenmuundatud mullabakterite tungimisel inimorganismi. Selle haiguse põhjalikud uuringud algasid USA-s 2008. aasta jaanuaris, pärast seda, kui tuhanded inimesed 50 osariigist pöördusid haiglate poole ühe ja sama kaebusega – nende nahk sügeles väljakannatamatult, nagu oleks sellesse siginud nähtamatud roomavad ja hammustavad kiusavad parasiidid.

Morgellonsi tõvega inimestel tekivad võõrkoed, seda nii vigastatud naha välispinnal kui ka organismi sees – peensooles, maos, pärasooles. Need kiud sarnanevad väga kasvavate juuste, samuti aga elavate tõukudega. Seni on haigus tabanud vaid neid, kel on olnud tihe kontakt mullaga – põllupidajaid, linnataguste villade ja suvilate omanikke ja linlasi, kes puhkepäeviti tihti puhkavad maal.

Tõlgitud lühendatult REN-TV 13.04.2012 näidatud dokfimist “Apokalüpsis. Viitsütikuga pomm”.

Vaata filmi (Morgellonsi tõvest algab jutt u 41.08):

 

Facebooki lehekülg “Reaalsust loome”.

Loe Morgellonsi tõve kohta lisaks siit.

Foto: www.rebuild-from-depression.com

 

Tõlkis Peeter Liiv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt