Toitumisspetsialist: geenmuundatud toit põhjustab vähki

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuni 2013 kell 18:21Toitumisspetsialist Ben Fuchs arutles 24. mail Alex Jones’i saates Angelina Jolie rindade eemaldamise üle ning tõi esile, et vähktõve juhtumite kiire kasv on põhjustatud toitainetevaesest geneetiliselt muundatud toidust.

 

Ben Fuchs on toitumisspetsialist Coloradost. Ta on spetsialiseerunud toidulisanditele, sest teised tervishoiutöötajad tegelevad mürgiste ravimitega. Ben teeb seda sellepärast, et ta vaatleb inimkeha kui paranevat ja taastuvat süsteemi, mis vajab selleks aga tooraineid.

 

“Kui sul on ajuvähk, siis miks mitte lasta oma ajud eemaldada? Eelsoodumus munasarjavähiks? Võtke välja oma munasarjad! Eelsoodumus rinnavähiks? Lõikame need ära! Kui teil on operatsioon nagu rindade eemaldamine, siis saab keha sama trauma nagu oleks metsloom sind söönud. Kogu see asi Angelina Jolie rindade eemaldamisega on näide tänapäeva meditsiini hullumeelsusest. Selle asemel, et aru saada, et seda põhjustab keskkond, lasevad inimesed ennast parem sandistada,“ alustas Alex saadet.

 

Fuchs kommenteeris: “Jah, Angelina Jolie rindade eemaldamine on tõesti ekstreemne lugu, peale selle on ta veel maailmakuulus ning paljude tüdrukute iidol. Ta on naine, kellel eemaldati rinnad geneetilise mutatsiooni tõttu, mis on põhjustatud toksiliste ainete tarbimisest nagu alkohol ja suitsetamine ning ebatervetest eluviisidest nii temal kui ta emal, sest see geneetiline mutatsioon on edasikanduv.“

 

AJ: Miks meile räägitakse, et seda põhjustab geneetika, mitte keskkond ja toitumine?

BF: Geneetika on sellega seotud, kuid see on sekundaarne. See on alatu vale. Peamine põhjus on ikkagi keskkond, mis mõjutab meie geneetikat.

 

Oletame, et see geneetika on põlvest põlve edasi läinud ja su kehal ei ole vajalikke toitaineid, mineraale ega vitamiine sellega võitlemiseks. Su organism on lihtsalt nii nõrk, seda on põhjustanud keskkond ja see omakorda võimaldab jälle selle mutatsiooni tekkimist. Selle asemel räägitakse, et su lapsel on halvad geenid, mitte põhjustest nagu radiatsioon ja geenmuundatud (GM) toit, mis on prügi. Nendel rottidel, kes sõid GM-toitu ja kellel tekkisid kasvajad, ei olnud ju halba geneetikat.

Sa lõid naelapea pihta, kui ütlesid sõna keskkond. Geneetika ei ole midagi muud kui skeem, mis kajastab keha biokeemiat ja elektromagnetilisi sagedusi. Ei loe geneetika vaid see, mis põhjustab geneetika muutumist, ja seda me saame kontrollida. Kakskümmend viis aastat olen kuulutanud, et pole midagi paremat meie füüsilise keha bioloogia ja keemia muutmiseks kui õige toitumine. Mõte on see, et 75% tervishoiukuludest põhjustavad kroonilised ja geneetilised haigused, mis tulenevad ebatervislikest eluviisidest ja toitumisest. Kui näen inimesi McDonalds’is hamburgerit ootamas, siis mõtlen, et samahästi võiks nad Auschwitzi koonduslaagris gaasikambri järjekorras seista. Uskumatu on see, et meie enda president reklaamib veel McDonalds’it. Neid haigusi põhjustab suurkorporatsioonide toit ja me peame tõsiselt mõtlema, mida me sööme.

 

Mu laual on sadu artikleid, mis räägivad vähki haigestumise tõusust läänemaailmas ja see ei ole meie väljamõeldis. Seda põhjustab globalistide GM-toit ja vette pandud naatriumfluoriid. Me teame, et see on nii, aga nad väidavad vastu, et see on geneetika ja lõppude lõpuks võivad arstid kõike öelda, neile on põhiline ainult kasum.

Mida sina teeksid, kui oleksid Angelina Jolie?

Esmalt ma jätaksin suitsetamise maha, sest nagu me teame, on Jolie ahelsuitsetaja ja jumal teab, kui palju ta alkoholi joob. Pealegi on ta vaid 37-aastane, kuid ta ei näe eriti hea välja enam. Me ei tohi võtta osa eeskujude loomisest ja see peaks olema peamine eesmärk. Me ei saa võidelda Uue Maailmakorraga, kui me oleme jõuetud jämesoole- ja autoimmuunhaigustest.

 

Vaatame läbi mõned artiklid ja arutleme nendel teemadel.

Saatsin sulle ühe artikli “Söö vähem ja sa aeglustad dementsust“. Alex, asi ongi selles, et tuleb vähem süüa, kuid see peab olema kõrge toitainesisaldusega – sa elad lisaks sellele veel palju kauem. Eliit süstib endale sõna otseses mõttes toidulisandeid veeni. Teame juba viiskümmend aastat, et mida vähem me kaloreid sööme, seda kauem me elame, aga meil on majanduslik süsteem, mis elatub sellest, palju me tarbime. Impeeriumid on end meie kaloritarbimisele üles ehitanud ning nad teevad seda meie tervise arvelt. Kui tahad Uuele Maailmakorrale vastu hakata, siis tuleb vähem kaloreid tarbida. See pikendab meie eluiga ja vähendab geenimutatsioone.

Teine artikkel räägib letsitiinist – munadest, mis on üks võimsamaid toite meie ajule. Kuni tänase päevani on räägitud, et ei tohi süüa palju mune, kuid kui sa tahad ennast kaitsta kasvõi Alzheimeri tõve eest, siis söö mune, ja ohtralt. See sisaldab peale letsitiini ka teisi elutähtsaid mineraale ja toitaineid, rääkimata kolesteroolist, mis on meie keha peamine ülesehitaja. Ainult inimesed ja loomsed organismid sisaldavad kolesterooli, sest tänu sellele on meil lihased, millega saame liikuda. See ei tekita südamehaigusi ja veresoonte lupjumist – vastupidi, need haigused pärsivad meil seda transportida ja omandada. Kolesterool on meie biokeemilise nooruse, kasvu ja paranemise allikaks.

Tulles tagasi nüüd Angelina Jolie juhtumi juurde, siis igaühel meist on BRCA1 ja BRCA2 geenid, mille funktsioon on parandada rakukahjustusi. Nad toodavad valke, mis mängivad olulist rolli DNA parandamises, säilitades inimgenoomi stabiilsust ja vältides ohtikke geeni ümberkorraldusi. Aga kui need geenid sisaldavad kõrvalekaldeid või mutatsioone, siis vähki haigestumise risk suureneb. Põhiline on see, et neid mutatsioone põhjustab keskkond, valesti toitumine ja ebaterved eluviisid, millest aga vaikitakse.

 

Jah, süüdistatakse ainult geneetikat. See on nagu viitamine roositaimele, mis on suremas halva pinnase tõttu, kuid taimeteadlane ütleb, et suremist põhjustab närbumine ja halb geneetika.

Thomas Jefferson ja Benjamin Franklin hoiatasid meid juba ammu tervise vabaduse kaotamise eest. Franklin lausus 1778. aastal: “Kui inimesed lasevad valitsusel otsustada, millist toitu nad söövad ja milliseid ravimeid nad võtavad, siis nende kehad on varsti nii viletsas seisundis nagu hinged, kes elavad türannias.“

Meie esiisad teadsid, et valitsuse ülesanne on meid nõrgendada ja võim ära võtta.

 

See on hullumeelsus.

Paljud meist kõnnivad ringi ja jäävad tihti haigeks, meil on astma või ei tunne ennast nii hästi kui peaksime ja kogeme unehäired – meil ei ole võimalust tunda end nii hästi kui Jumal on seda meile ette näinud ning see kõik tuleneb keskkonnast ning valesti toitumisest.

 

 

Kuula saadet siit.

 

Ben Fuchs’i kodulehekülg.

Fotod: threeicecubes.com, gcnlive.com, chrisloach.com, dailybail.com, getrealphilippines.com, coursera-course-photos.s3.amazonaws.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt