Kolmapäeva õhtul vaktsineerimise teema saadetes “Pealtnägija” ja “Suud Puhtaks”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. november 2017 kell 13:46vaccine-759x500Täna õhtul, 22. novembril on ETV eetris kaks vaktsineerimise teemalist saadet – kell 20:00 algavas “Pealtnägijas” kajastatakse kolme vaktsineerimiskahjustusega lapse lugu ning kell 20:45 asuvad saates “Suud puhtaks” väitlema vaktsiinide pooldajad ja need, kel on vaktsiinide turvalisuse osas kahtluseid. Kel telekat ei ole, saab saateid otse vaadata ka veebist.

 

Saadete tutvustustes seisab:

Selle nädala “Pealtnägijas” tulevad jõuliselt välja Eesti vaktsiinivastased. Nende esirinnas on emad, kelle peres kasvab autistlik laps ja keda ühendab vankumatu usk, et pöördumatu haiguse taga on imikueas tehtud vaktsiinid.
Hämmastaval kombel kuulub vastaste hulka Eestis juba tuhandeid inimesi, nende seas vägagi haritud ja soliidseid persoone. Kas põranda alt välja tulnud ja üha tugevamaks muutuvad vaktsiinivastased on donkihhotlikud tõerüütlid või segaduses ullikesed, nagu ütleb moodne meditsiin, vaidleme “Pealtnägijas” juba kolmapäeval kell 20.00

Suud puhtaks: vaktsineerimine. Eestis kasvab vaktsineerimisest keeldujate ja vaktsineerimata laste arv. Miks see nii on? Mida me peame vaktsineerimisest teadma? Suud aitab puhtaks rääkida saatejuht Urmas Vaino.

 

Et mõlemaid saateid huvitavam vaadata oleks, soovitame enne tutvuda ka Vaktsiini-info lehega.

 

Allikad: ETV, ETV2, Vaktsiini-info

Foto: Shutterstock

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt