Võimas naine! Cindy Eckert – väikelinna tüdrukust miljardilise ettevõtte juhiks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2021 kell 19:42Foto: Jillian Clark, www.cnbc.com

Omar Elattar tegi oma taskuhäälingus “The Passionate Few” inspireeriva intervjuu nn naiste Viagra loojaga, kes ehitas üles ja müüs maha kaks farmaatsiaettevõtet üle miljardi dollari eest. Cindy Eckert jagab oma lugu sellest, kuidas ta kasvas üles tavalises peres, kolis lapsena pidevalt ühest kohast teise ja andis parima, et teha teoks oma unistused, olenemata sellest, mida teised arvasid tema eesmärkidest või soost. Ta räägib, kuidas ta töötas ühes parimas ravimifirmas ja kasutas õpitud kogemusi, et saada edukaks ettevõtjaks. Samuti kirjeldab ta pööraseid kogemusi ajast, mil tal tuli võidelda USA Toidu- ja Ravimiametiga (FDA) ja teha kõik selleks, et oma visioon ellu viia, kui terve maailm tundus olevat tema vastu.

 

Tema esimene müüdud ettevõte oli Slate Pharmaceuticals, mis tegeles meeste testosterooniraviga. Teiseks ettevõtteks oli Sprout Pharmaceuticals, mis tuli välja esimese FDA poolt heaks kiidetud ravimiga, et aidata naiste libiidot tõsta. Tänasel päeval on Cindy sariettevõtja ja naiste eestkõneleja. Ta pakub mentorlust ja finantsilist tuge naistele, kes soovivad maailma muutes rikkaks saada. “Kõik, mida ta puudutab, muutub roosaks,“ öeldakse Cindy kohta.

Kust see kõik alguse sai?

Cindy Eckert nimetab ennast keskklassi tüdrukuks, kes sündis New Yorgis. Alates 4. kuni 12. klassini käis ta igal aastal erinevas koolis, kolides pidevalt Fidži saartelt (sest tema isa oli kohaga tööalaselt seotud) USA-sse ja vastupidi. Ta arvab, et rändlevast elustiilist sai alguse ka talle iseäralik ettevõtlik mõtlemine

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt