Inspireeriv: Ed Myletti 10 parimat edu saladust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. oktoober 2022 kell 18:28Foto: medium.com /ekraanikuva

Ed Mylett on kirglik ettevõtja ja coach, kelle varandust hinnatakse 400 miljoni dollarile. Ta õpetab, mida on vaja teha kõigis eluvaldkondades meistriks saamiseks. Edil on üks kiiremini kasvavaid podcast’e maailmas. Ta on jaganud lava selliste ärimaailma legendidega nagu Tony Robbins, John Maxwell ja Andy Frisella, kellega ta on nüüd Arete Syndicate’i nimelise ettevõtluskogukonna partner.

Mylett ei kasvanud üles täiuslikus perekeskkonnas. Ta on pärit madalamast keskklassist ja kuigi ta räägib igal aastal tuhandete inimestega, on ta enda sõnul häbelik inimene, kes teab, mis tunne on ebakindlus. Ta teab, mis tunne on endasse mitte uskuda ja kahelda, aga ta teab ka seda, mida teha selleks, et olla võitja.

 

1. Muuda oma uskumusi

Teie identiteedil on regulaator, mis toimib nagu termostaat. Kui teie elu läheb käima ja teil hakkab väga hästi minema, võite “kuumeneda kuni 75 kraadini”. Võib-olla tõuseb teie elu “temperatuur” isegi 85 ja 90 kraadini, aga kui see pole see, mida arvate, et väärite, hakkate elu uuesti jahutama, et viia see tagasi sinna, kus on mugav.

Vastupidine on samuti tõsi. Kui asjad hakkavad väga halvasti minema ning sa oled katki ja näed raskusi, leiad viisi, kuidas soojendada oma elu uuesti “temperatuurini”, mida arvad end väärt olevat. Oma elu muutmiseks tuleb muuta seda regulaatorit, seda “termostaati” ja hakata uskuma, et olete väärt 85 “elukraadi”, “95 elukraadi” või “110 elukraadi”.

“Mugav tee ei vii sind kunagi selle inimese juurde, kelleks oled oma elus määratud saama, mitte kunagi.” Ed Mylett

 

2. Ära müü oma võidutahet

Enamik inimesi lõpetaks raske töö tegemise, jõudes teatud rahasummani, kuid see on hukatuse retsept. Ärge laske latti alla, ärge kunagi lõpetage rasket tööd ega töötamist millegi uue nimel. Pole ühtegi peatust ega sihtkohta, kus peaksite kunagi järele andma või loobuma. Püüdke alati kõike parandada. Finišijoont pole.

 

3. Teeni inimesi

Üks parimaid viise kasvamiseks, arenemiseks, uute inimestega kohtumiseks ja oma elu oluliseks muutmiseks on teenida teisi, andes neile muutumise võtme. Teiste teenimine võimaldab sul elada õnnelikku ja täisväärtuslikku elu.

 

“Elus võidavad need, kellel on parim tööeetika ja kõige rohkem teavet.” Ed Mylett

 

4. Võitluste ületamine

Igas äris, olgu tegu finantsteenuste või tehnikaga või kasvõi keemilise puhastusega, kogevad ettevõtjad esimesed viis aastat lihtsalt valede otsuste viljasid. Sa arutad pidevalt oma mõtetes läbirääkimisi hinna üle, mida maksad: kas see on seda väärt, kas ma peaksin lõpetama – ja sa näed vaeva, näed vaeva ja näed vaeva.

Võib-olla läksid pankrotti, kaotasid auto, lahutasid, jäid ilma majast või tööst. Oleme kõik silmitsi seisnud väljakutsete ja raskete aegadega, kuid see, mida me teeme ja kuidas me käitume, kui raha on otsas, muudab meid. Tee vajalikud vaimsed muudatused ja nihked. Kasuta neid võitlusi oma elu positiivseks muutmiseks, et saaksid edasi liikuda ja võita.

 

5. Leia mentorid

Pole tähtis, kus sa elus parasjagu oled, kui noor või kui vana – leia endale mentor, kellelt õppida. Leia keegi, kes sind toetab ja usub. Leia keegi, kes suudab sinusse uskuda. Keegi, kes ütleb pidevalt:

“Sinust saab kunagi keegi. Sa teed midagi suurepärast.”

Leia keegi, keda austad ja imetled – keegi, kes teeb seda, mida ka sina teha tahad. Õpi neilt, modelleeri neid, tee seda, mida nad teevad, ja näed, et sinu elu hakkab muutuma.

 

6. Ebamugavustunde tagaajamine

Kas eelis rikkaks Saada on neil, kellel on sidemed? Tõenäoliselt.

Kuid sa saad elust rohkem kasu, kui oled ise pidanud n-ö trammi alt välja ronima ja oma vigadest õppima.

Ebamugavustunde , valu ja hirmu tagaajamine on kõige olulisem harjumus, mille võid omandada. See on märk sellest, et oled millegi olulise poole pöördumas ning see on 100% parim viis õppimiseks ja arenemiseks.

 

7. Õpi veenmiskunsti

Parimad veenjad, parimad motivaatorid, parimad kõnelejad, parimad arstid, parimad kooliõpetajad, parimad vanemad on uskumatud veenjad. Nende veendumus ja usk kandub sulle üle.

Sest inimesed reageerivad energiale. Nad reageerivad sellele, mida nad tunnevad, mitte sellele, mida nad kuulevad ja näevad. Energia, vaim ja energia ülekandmine on tegelikult see, mida suured veenjad teevad. Mõtle kellelegi, keda tunned ja kes on uskumatult veenev. See on midagi, mida sa nende suhtes tunned, eks?

“Sinu identiteet on sinu elu termostaat.” Ed Mylett

 

8. Tõuse kiiresti püsti!

Kõik saavad aeg-ajalt lüüa. Kõik kukuvad vahel maha. Sa jätad võimaluse kasutamata, keegi mõtleb ümber, sulle öeldakse intervjuu ära. Asi pole selles, kas sind lüüakse pikali, ega isegi selles, kas tõused püsti, sest lõpuks tõusevad kõik püsti. Kõik tõusevad püsti!

Asi on ajas, mil lösutad oma tagumikul. Ajad, mil sa jääd matile lebama. Su silmad on suletud, kui lamad matil. Mida kauemaks sa matile maha jääd, seda enam oled pimestatud oma elu muude võimaluste või õnnistuste suhtes.

Peaasi on oma tagumiku maast lahti ajamine, sõna otseses mõttes püsti tõusmine, silmade uuesti avamine ja taas oma eesmärkide tagaajamine. Tõuse kiiresti üles.

 

9. Toetu oma harjumustele

Inimesed arvavad, et võidab enim inspireeritud või motiveeritud inimene. See pole tõsi. Võidab hoopis see, kes on võimeline töötama ka neil päevadel, mil ta pole inspireeritud ega motiveeritud. Mida sa teed, kui pole sinu parim päev? Kuidas sa tegutsed, kui tunned end masendunud või heitununa?

See, mis sind läbi päeva kannab, on rituaalid ja harjumused. Kui oled väsinud või surve all, reageerid refleksiivselt.

Edukad inimesed toetuvad harjumustele ja rituaalidele, mitte ainult oma inspiratsiooni- ja motivatsioonitasemele. Kui näed kedagi kontrolli alt väljas olevat, käivad tema emotsioonid kogu aeg üles ja alla. Ilmselt pole tal rituaale ja harjumusi. Edukatel inimestel on need olemas.

“Pea meeles, et ükski unistus pole liiga suur! Sinu unistused on ideaalses suuruses ja sa kuulud nende juurde!” Ed Mylett

 

10. Ole tšempion

Ole meister kõiges. Pole vahet, kas see on sinu sobivus mingiks tegevuseks, sinu perekond või usk, mille oled omaks võtnud. Iga asja saab suurepäraseks muuta, kui sukeldud sellesse ja kohaned kiiresti. Kui sa seda teed, siis üllatab sind ennastki sinu kohanemisvõime ja edu saavutamine .

Keskmised inimesed kõiges on need, kes võtavad pidevalt millekski aega. Need on liiga loogilised. Nad ütlevad: “Ma ei saa seda teha enne, kui olen selleks valmis. Kui ma pole valmis, läheb asi untsu.”

Samal ajal on meistrid aga juba käised üles käärinud ja asunud tegutsema. Nad on juba olukorraga harjunud, liuglevad oma lainetel ja teevad edusamme, samas kui sina oled ikka veel kaldal otsustamas, valmistudes millekski valmistuma…

Peate otsuse langetama ja minema. Sind ennastki hämmastab su võime areneda, kohaneda ja edu saavutada.

 

Allikas: medium.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt