Podcast “Imede hommik Telegramiga” #64: Tagasi armastuse juurde (25. osa, “Taevariik”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. veebruar 2024 kell 9:09Fotokollaaž: Triin Pärn + Asad Photo Maldives / Pexels + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on kuuekümne neljas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Käesoleva “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Mineviku puhul pole oluline mitte see, mis juhtus, vaid mida juhtunuga ette võtame. Kui vaid tahame, võib kõik aidata kaasa sellele, et oleksime täna kaastundlikumad inimesed. Oluline küsimus pole kunagi see, mida me tegime eile, vaid see, mida olemesellest õppinud ja teeme täna.

Keegi ei oska tervenevat alkohoolikut paremini nõustada kui teine terveneja, kes on end kauem ravinud. Keegi ei oska leinajat paremini nõustada kui see, kes on ise leinanud. Keegi ei saa teist aidata nõuga nagu see, kes on valu omal nahal läbi elanud.

 

9. peatüki ja raamatu lugemise viimane osa:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt