Video! Reiner Fuellmich: koroonapettuse kaardimaja kukub kokku, sest hr Globalil puudub vaimne pool

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. september 2021 kell 14:37Saksamaa tippadvokaat Reiner Fuellmich teatab värskes videos, et kuna “plaandeemiat” sepitsevatel tumedatel jõududel (hr Globalil) puudub vaimne pool, siis saab nende plaan ainult kokku variseda. Avaldame eestikeelsete subtiitritega video, milles Fuellmich selgitab praeguse “plaandeemia” eesmärke ja tagamaid, aga ütleb ka, et “hr Globalil”  puudub vaimne pool ja seetõttu kaotab ta oma hullumeelse sõja elu  vastu.

 

Reiner Fuellmich:

Berliini koroonakomiteel on olemas äärmiselt inkrimineerivad tõendid, mis tõestavad, et see koroona “plaandeemia” ei ole kunagi olnud seotud tervisega, vaid hr Globali tegevus on suunatud pigem nendele eesmärkidele:

  • piirkondlike majanduste hävitamine, et muuta elanikkond sõltuvaks hr Globali ülemaailmsest tarneahelast;
  • maailma elanikkonna rikkuse suunamine altpoolt tippu ülirikastele, hr Globalile;
  • elanikkonna vähendamine – seda võib nimetada ka genotsiidiks;
  • samuti selleks, et anda hr Globalile täielik kontroll ülejäänud elanikkonna üle, UN egiidi all maailmavalitsuse sisseseadmine, praegu Maailma Majandusfoorumi kontrolli all.

Rõhutan veel kord, et tegemist on megalo-maniakaalsete psühhopaatide ja sotsiopaatidega. See protsess tuleb peatada, tegelikult oleks pidanud selle juba kaua aega tagasi lõpetama.

Aeg on käes, üha rohkem inimesi maailmas taipab, kelle eesmärke see “plaandeemia” järgib. Isegi kui peavoolumeedia seda varjab, on sajad tuhanded inimesed üle kogu maailma tänavatel, seda nii Londonis ja Berliinis, aga ka Austraalias, Brasiilias jm.

Aina rohkem poliitikuid ja juriste, arste, ka avaliku sekotri töötajaid, isegi politseinikke keeldub neis inimsusevastastes kuritegudes osalemast.

Lisaks meie õiguslikele jõupingutustele, meie pingutustele faktid avalikustada ja tuua kõik lagedale, on kolmas tasand: vaimne ehk religioosne-kosmiline, nimeta seda, kuidas tahad.

See tasand on ülioluline. Näeme seda loos, mida Saksa arst meile hiljuti koroonakomitees rääkis.

Ta tahtis automaadist raha võtta ja läks panga fuajeesse. Üks eakas maskiga naine taganes kartlikult temast eemale, sest tal polnud maski. Naine ütles, et ta peab maski kandma, sest muidu kardab ta ennast ja abikaasat nakatada.

Arst ütles talle, et ta ei peaks kartma, läks naise juurde, võttis tal maski eest ja kallistas teda.

Naine hakkas nutma, öeldes, et keegi pole teda rohkem kui aasta emmanud.

Selles kogu see asi ongi: inimlikkus versus ebainimlikkus.

Me oleme inimesed.

Me võime naerda, nutta, tantsida ja kallistada.

Vastaspoolel, hr Global ja tema marionetid ei saa seda teha. Neil on ainult võltstundeid, pole üldse empaatiat, sest puudub juurdepääs vaimsele poolele.

USA põhiseadus algab sõnadega:

Meie, inimesed.

Kui müür Ida – ja Lääne-Berliini vahel 33 aastat tagasi langes, oli see Ida-Saksamaa rahvas, kes lauldes “Meie oleme inimesed” selle lõhkusid.

Hr Globali kaardimaja langeb samamoodi kokku. Ilma kahtluseta, hr Global ja tema nukud kaotavad selle sõja kurjuse vastu.

Nad kaotavad oma hullumeelse sõja elu ja loomise vastu. Pole muud võimalust.

 

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

 

Allikas: Youtube

Foto: ekraanikuvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt