Telegrami uudised nädal 38: Eesti arvamusliidrid ja Horvaatia president “tulid kapist välja”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. september 2021 kell 8:27Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 20.-26. september 2021. Eelmine nädal oli suuresti Eesti arvamusliidrite „kapist väljatuleku“ nädal, lisaks sai tähelepanu ivermektiin ning Horvaatia julge president.

 

PS. “Telegrami uudised” on heaks vahendiks olla meil ilmuvaga kursis ka neile, kel pole mahti igapäevaselt artikleid lugeda.

 

Dr Meeme Mõttuse avalik pöördumine: palun avalikustada teadusnõukoja koosolekute protokollid ja vaktsiinitootjatega sõlmitud lepingud

Otsa tegi lahti arst Meeme Mõttus, kes avaldas oma Facebooki lehel avaliku pöördumise Sars Cov-2 vaktsineerimise asjaolude osas. Ta kutsus meie elu üle otsustajaid üles avalikustama nii teadusnõukoja koosolekute protokollid kui ka vaktsiinitootjatega sõlmitud lepingud.

„Avalikustamisest keeldumist pean HALVAKS teaduslikuks tavaks ning loen, et TEIL ON MIDA VARJATA ja SALASTADA. See aga ei ole teadusele omane ja seab Teid väga halba valgusesse ning teie poolt kasutatud materjalid ebausaldusväärseteks ning vastuvõetud otsuseid valeks,“ kirjutas Mõttus.

 

Eesti ettevõtjate, kirjanike, arstide jt avalik pöördumine: piiramised piiramiste pärast on lubamatud!

Päev hiljem paiskus meediaruumi Eesti ettevõtjate, kirjanike, arstide jt avalik pöördumine: piiramised piiramiste pärast on lubamatud!

18 tunnustatud ühiskonnategelast kutsusid üles loobuma manipuleerivast kommunikatsioonist, asuma avatud infojagamise juurde ja taastama vaba mõttevahetust ka pandeemia teemal.

„Lubamatu on vaktsineerimise ümber tekitatud infomüra ja sunduse õhkkond, mis on tekitanud bumerangiefektina protesti vaktsiinide vastu.

Täiesti õigustamatu on riiklikult korraldatud kampaania ja sotsiaalne surve laste vaktsineerimiseks,“ seisab ka peavoolumeedias avalikustatud pöördumises.

 

Imre Sooäär: Hirm on kõige suurem pandeemia maailmas, piirangud tekitavad stressi ja kahjustavad ühiskonda

Järgnes riigikogu liikme Imre Sooääre üleskutse. Sooäär märkis, et hirm on kõige suurem pandeemia maailmas, piirangud tekitavad stressi ja kahjustavad ühiskonda.

Ta toob välja, et iga päev meedias raporteeritavad numbrid ei näita seda, kui palju inimesi sureb ja jääb haigemaks praegu muude haiguste regulaarse ravita ning kui palju muid kahjusid piirangud ühiskonnas kaasa toovad.

Ka on tema sõnul ühiskonna polariseerumine vaktsineerimise poolt ja vastu läinud üle igasuguse piiri.

“Oleme kulutanud juba sada miljonit eurot testimisele. Kui kaua veel? Teen ettepaneku, et sotsiaalministeerium paneks välja miljonieurose auhinnafondiga innovatsioonipreemiad parimate ideede eest, mis aitavad meil jõuda pandeemiast kiiresti terve ja koroonapiirangute vaba Eestini,” ütleb Sooäär.

 

Mõistuse hääl kostis ka Kuressaare haigla ravijuhi Edward Laane ja Isamaa volikogu esimehe Mart Maastiku suust:

https://www.telegram.ee/eesti/kuressaare-haigla-ravijuht-edward-laane-vaktsineerimine-peab-olema-inimese-enda-otsus

https://www.telegram.ee/arvamus/isamaa-volikogu-esimees-mart-maastik-lopetame-pohjamaade-eeskujul-koik-koroonapiirangud

Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane arvates peab vaktsineerimine olema inimese enda otsus.

“Oleme kahjuks väga raske olukorra ees, kus kevadel vaktsineeritud inimesed haigestuvad ka praegu. Samas inimesed, kes on läbi põdenud, on immuunsed,” kirjutas Laane Saarte Hääles.

Lööklausetega pealesurutud vaktsineerimine viirust ära ei vii, sõnas ta.

Isamaa volikogu esimees Mart Maastik aga kutsus Päevalehes üles lõpetama põhjamaade eeskujul kõik koroonapiirangud, tuues eraldi välja Norra, kellele on kohale jõudnud, et koroona on gripiga võrdväärne.

Tema sõnul on selleks kolm põhjust:

  1. Haiglaravi vajavate inimeste arv pole plahvatuslikult kasvanud ning seega pole vaja ka laste massvaktsineerimist.
  2. Vaktsineeritud inimesed levitavad samamoodi viirust, aga kuna neid lubatakse ka kohvikutesse ja teatrisse, siis tegelikkuses on nemad veel suuremad levitajad kui vaktsineerimata rahvas.
  3. Maskide näitemäng – linnapildis on näha, et rahvas kannab korduvalt kasutatud ja määrdunud maske ning sedagi ainult pooleldi hingamisteid kattes.

 

WHO teadlased: kolmas vaktsiinidoos ei ole õigustatud – see on risk tervisele

Jää on hakanud liikuma ka globaalsel tasandil:

Isegi WHO teadlased on jõudnud seisukohale, et COVID-19 tõhustusdoose pole rahvale vaja!

Uudis “Teadlased ei soovita kolmandat vaktsiinidoosi: sellel pole mõtet ja see on risk tervisele“ ilmus ka portaalis Forte. Teadlased on seisukohal, et tõhustusdoosid võivad osutuda riskantseks, kui need võetakse kasutusele liiga vara või liiga sageli.

Ekspertide kogu, kes nõustab FDA-d vaktsiinide osas, kohtus 17. septembril, et arutada Pfizeri vaktsiini täiendavate annuste tegemist.

Sellel veebikoosolekul tegi esitluse ka COVID-19 varajase ravi fondi tegevdirektor Steve Kirsch, kes väitis, et COVID-19 vaktsiinid tapavad tegelikult rohkem inimesi kui päästavad.

https://www.telegram.ee/maailm/video-koroonaviiruse-varajase-ravi-fondi-asutaja-pfizeri-vaktsiin-tapab-rohkem-inimesi-kui-paastab

 

Podcaster Joe Rogani postitus tõstis ivermektiini taas rambivalgusesse

Päevakorda tõusis taas ka vana hea ivermektiini teema.

Podcaster Joe Rogan andis teada, et võttis vitamiine ja ivermektiini ning rebis paari päeva pärast jälle hantlit, nagu midagi poleks juhtunud.

Mitmed suurmeedia kanalid olid sellisest infost ülimalt frustreeritud ning süüdistasid Roganit liiga kiires paranemises ja valeinfo levitamises,” kirjutas Karl Mürk Vanglaplaneedis.

Aastal 2021 piisab seda ravimit vaid mainida, kui suurmeedia haarab vaiad, moodustab nendest risti ja hakkab pisikest ivermektiini kui vampiiri tagasi kirstu ajama.

Mis on küll selle inimeste tervist ja heaolu parandava ravimi patt?

 

Vastus on lihtne: Sest ajakirjanikule on maine tähtsam kui tõde!

The Spectatoris ilmus 11. septembril mõtlemapanev arvamuslugu “Lood, mis on liiga head, et neid kontrollida”. Loo autor, Suurbritannia ühiskonnakriitik Toby Young tõi näiteks septembri alguses USA prestiižses ajakirjas Rolling Stone ilmunud kirjutise, kuidas Oklahoma haiglad on ummistunud ivermektiinimürgistusega “lollidest”. See info osutus aga sulaselgeks valeinfoks.

Muidugi! Isehakanud faktikontrollijad uurivad iga lugu, mis seab ametliku narratiivi koroonaviiruse kohta kahtluse alla, ignoreerides samas peavoolu sobivaid valeinfol põhinevaid kirjutisi.

 

Üllatus, üllatus! Eesti valitsusel puudub vaktsineerimisplaan

Telegram on korduvalt juhtinud tähelepanu tõsiasjale, et vastutavate isikute loogika kohaselt peaksid vaktsiinipassid muutuma pärast 6–12 kuud kehtetuks, sest vaktsiini mõju on ametlikel andmetel 6–12 kuud. Mis juhtub pärast 12 kuud?

Helistasime nädala alguses terviseametisse ning pärisime aru. Vastuseks kõlas, et selle peale pole mõeldudki ja ka Sotsiaalministeeriumil pole tegelikult mingit plaani.

Tekib küsimus, millised inimesed on meil Eestis vastutavatel ametikohtadel? Sellised, kellel pole plaani, kuid kes ahistavad meid hommikust õhtuni koroonahirmuga, röövivad meilt põhiõigused ja takistavad meid ja meie lapsi elamast normaalset elu?

 

VIDEO! Horvaatia president: aitab vaktsineerimisest, mis on selle hulluse eesmärk?

Ja lõpuks – Horvaatia president Zoran Milanović on tulnud välja julge sõnavõtuga ning teatanud kohalikele telekanalitele, et vaktsineerimine tuleb lõpetada, sest see mis toimub, on täielik hullus. Milanovići, kes on ka ise vaktsineeritud, hinnangul pole vaktsineerimisplaani eesmärgiks viiruse täielik hävitamine, vaid midagi muud. Riigipea tunnistab, et läks algul selle koroonajamaga kaasa, aga hetkel on toimumas paanika külvamine ja täielik nonsenss.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt