Jabur internetimeem muutub reaalsuseks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. jaanuar 2021 kell 17:53



Foto: Canva

Üheskoos koroonapropagandaga on populaarsust kogunud mitmed koroonameemid, millest üks tuntumaid on kahtlemata pilt, millel saab näha kuidas kileülikonnas tegelane võtab teiselt tegelaselt päraku kaudu vatitikuga mingit proovi. Meie seas on paljusid, kes nägid koroonapettusest koheselt läbi ning kõik riigi poolt rakendatud meetmed tundusid meile esimest päevast debiilsuse tipuna. Ilmselt seetõttu sai koheselt populaarseks ka too rõve pilt anaalsest koroonatestist.

 

Mäletan, et mõned kuud tagasi arutasime toimetusega isekeskis, kas võiks teha naljauudise stiilis “Üllar Lanno uurib, kas Arkadi Popovil on koroona” ning kasutada seda sama pilti artikli juures. Jõudsime toona üksmeelele, et ärme nii rõvedaks ikka lähe, asi pole veel nii hull.

Kuid koroona-ajastul võib mõne kuuga paljugi muutuda. Toimus ju teadvuse nihe kõigest mõne nädalaga, kui 2020 aasta kevadel lambist maailm lukku pandi ning lemmingud kogu jamaga kaasa läksid. Looja tegi puust ja punaselt kõigile vähegi mõtlevatele inimestele selgeks, et enamus meid ümbritsevatest olenditest ei ole võimelised ise mõtlema.

Tuleme nüüd 2021. aasta jaanuarisse ning saame teada, et Pekingis on eksperdid hakanud kontrollgrupilt koroonaviiruse testi võtma pärakust, sest seal võib viirus kauem püsida. Jääb üle vaid loota, et selline trend võimalikult kiirest ka Eestisse jõuab, ehk saame siis Üllar Lanno ja Arkadi Popovi abiga uut tehnikat rakendades viiruse lõpuks ometi võidetud.

 

Allikas: Global Times

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt