Piltuudis! Koroonavastane võitlus Mehhiko-stiilis: desovahendiga immutatud jalamatid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. veebruar 2021 kell 11:13Nähtamatu vaenlasega võitlemine on äratanud paljudes seninägematu fantaasia, tänu millele on turule toodud mitmed küsimusi tekitavaid kahtlasi tooteid ning kehtestatud veel rohkem küsimusi tekitavaid nõdrameelseid meetmeid.

 

Kui hiinlased on hakanud surmava viiruse leviku piiramiseks sobrama teise inimese pärakus ja Eestis on mitmed koolid kehtestanud teatud nädalapäevad, millal lapsed tohivad koolis käia (sest teistel päevadel levib viirus?), siis näiteks Mehhikos on kasutusele võetud desovahendiga läbi immutatud niisked jalamatid.

Üks meie sõber, kes äsja Mehhikost naasis, kirjeldab olukorda nii:

“Mehhikos oli absoluutselt iga poe sissekäigu ees sellised deosoga immutatud niisked matid. Kõik pidid sisse minema paremalt poolt – nendest mattidest üle ja välja tulema vasakult poolt. Ma ei tea täpselt kuidas see hoiab viiruse ära, et köha nakkab ühelt teisele kaupluses, kui sa oled saabastega astunud üle niiske desomati. Aga seal oli igatahes mingi Mehhiko Lutsar sellise seaduse välja mõelnud ja JOKK. Kõik viskasid matid ukse ette ja elu läks edasi 😁

Enamus olid muidugi päikese käes ära kuivanud, aga kui sa mati peale ei astunud, siis turvamees hõikas kohe “HOI HOI!“. Siis läksid üle mati ja kõik oli ok, võisid astuda sisse ööklubisse pidutsema.”

 

Jääb vaid loota, et ka Eesti teadusnõukogu ja teised koroonaeksperdid kiiresti sellise nõude kõikidele kauplustele kohustuslikuks teeks, siis saaksime kahe nädalaga kurvi maandada ja viirusel oleks vesi ahjus.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Fotod: erakoguKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt