Katastroof Iisraelis! Vaktsineerimise hävitavast mõjust rääkiv dokfilm “Tunnistuste projekt” nüüd eestikeelsete subtiitritega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. jaanuar 2022 kell 15:35Iisrael on avalikkusele tuntud oma jõulise vaktsineerimispoliitika poolest. Iisraeli rahvas aga soovib, et maailma avalikkuseni jõuaks ka nende endi seas olevate vaktsiiniohvrite hääl. Dokumentaalfilmi “Tunnistuste projekt. Vaktsiiniohvrite tunnistused peale Covid-19 vaktsineerimist” on tõlgitud juba kolmeteistkümnesse keelde, alates tänasest ka eestikeelsete subtiitritega. Noorte meeste südameprobleemid ja insuldid, noorte naiste nurisünnitused, invaliidistunud inimesed … Filmi jaoks hakkas materjali koguma kahe poja ema Avital, kes kogus kokku tuhanded lood Covid-vaktsiini kõrvaltoimetest, millest ametlikult on otsustatud vaikida: “Ükski meediaettevõte, ajakirjanik, reporter või keegi teine ei uuri neid juhtumeid põhjalikult ega avalda andmeid. Nüüd hakkasid nad seda eksperimentaalset vaktsiini manustama meie lastele,” selgitab ta filmi sissejuhatuses, miks ta selle filmi tegemise ülesande enda peale võttis. 

 

Vaata vapustavat dokfilmi siit:

 

 

Allikas: VaxTestimonies.org

Eestikeelse tõlke filmile tegi Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing (VLVÜ)

 

Toimetas VLVÜ

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt