USA elukindlustusfirmad löövad häirekella: ligi 100 000 üleliigset surmajuhtumit kuus!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. jaanuar 2022 kell 12:19USA elukindlustusfirmad löövad häirekella ja teatavad, et praegu registreeritakse Ameerikas ligi 100 000 üleliigset surmajuhtumit kuus. Elukindlustusfirma OneAmerica tegevjuht Scott Davison annab teada seoses 18–64-aastaste ameeriklaste ehk tööealiste ameeriklaste hulgas surmajuhtumite 40% suurenemisega, vahendab Indianapolise avalik ringhääling.

 

“Me näeme praegu suurimat suremust, mida oleme selle ettevõtte ajaloos näinud,” teatas firma tegevjuht Scott Davison sel nädalal veebis toimunud pressikonverentsil.

Davison ütles, et surmajuhtumite kasv kujutab endast “tohutut arvu” ja see ei tähenda, et surevad eakad inimesed, vaid “peamiselt tööealised 18–64-aastased inimesed, kellel on OneAmerica kaudu sõlmitud elukindlustus.

“Tendents, mida me nägime kolmandas kvartalis, jätkus ka neljandas kvartalis – suremus on 40% suurem kui pandeemiaeelsel ajal,” ütles ta, et selline number on ennekuulmatu ja olukord on seega väga halb.

Kriitilist olukorda iseloomustavad aga teatud iseärasused.

Esiteks, ettevõtte tegevjuhi Scott Davisoni tsiteeritud andmed on 2021. aasta kolmanda kvartali kohta. Neljandas kvartalis on need numbrid veelgi suuremad, kuna vaktsiinide kahjustav mõju immuunsüsteemile aja jooksul süveneb.

Teiseks, neid surmajuhtumeid ei klassifitseerita COVID-19 surmajuhtumiteks. Meditsiiniliste andmete kohaselt on need surmad kirja läinud muudel põhjustel: vähk, autoimmuunsed häired, südameatakk, insult jne. Need on suuresti COVID-i vaktsiinide kõrvaltoimed, nagu FDA on juba ammu teadnud. (Vt selle FDA 2020. aasta dokumendi lehekülge 16, kus on loetletud kõik COVID-vaktsiin

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt