Pandeemia kui kullaauk: Fauci COVID-liitlased suurendasid võimsalt oma investeerimistulu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. märts 2022 kell 17:15Koroonaviirusega võitlemisega seotud ettevõtte EcoHealth Alliance finantsteave näitab, et Wuhani Viroloogiainstituudiga koostööd tegeva mittetulundusühingu investeerimistulu kasvas pärast COVID-19 pandeemia algust, see tähendab kahe pandeemiaaasta jooksul, ligi 350 protsenti – viimasel aastal on nende tulu kasvanud ligi 500 protsenti, vahendab The National Pulse. 

 

COVID-19 propagandisti ja Hiina Kommunistliku Partei rahastatud teadlase Peter Daszaki juhitud EcoHealth Alliance sai Anthony Fauci riiklikult terviseinstituudilt (National Institutes of Health – NIH) tohutuid summasid, et töötada koostöös Wuhani laboriga “tapvate” viiruste uurimisel. Ühisuuringute kokkuvõtted, mis on nüüdseks Hiina labori veebilehelt kustutatud, kirjeldavad, et teadlased loovad “kimäärseid” viirusi (kimäärne viirus on hübriidne mikroorganism, mille nukleiinhappe fragmendid koosnevad kahest või enamast erinevast mikroorganismist – termin “kimäär” tähistab organismi, mis on arenenud erinevate embrüote osadest – toim.), mis on loodud uute nõrgestatud elusate vaktsiinide valmistamiseks, mis levivad inimestel kiirusega, mis on “võrdne SARS-CoV epideemiliste tüvedega”.

 

Pärast EcoHealthi “pikaaegset” koostööd Wuhaniga kosus Ameerika mittetulundusühingu investeerimistulu märkimisväärselt (vastavalt ProPublica analüüsile). 2019. a eelarveaastal teatas EcoHealth 81 277 dollarilist investeerimistulu. Järgmisel eelarveaastal, mis hõlmab COVID-19 pandeemia algust, teatas EcoHealth Alliance juba 359 381 dollarilisest investeerimistulust.

Sissetulekute märkimisväärne tõus on 342,2 protsenti.

Foto: ekraanikuva

 

Kuue eelneva aasta jooksul ei ületanud EcoHealthi investeerimistulu kordagi 70 000 dollarit, kusjuures 2020. aasta tulud tähendasid keskmiselt tohutut, 480,9-protsendilist kasvu. See on peaaegu kuuekordne investeerimistulu kasv.

EcoHealthi investeerimistulu. Foto: ekraanikuva

 

EcoHealth Alliance’i 2020. aasta investeerimistulu on endiselt 216 protsenti suurem võrreldes 2011. ja 2012. aastaga, mis on vanimad aastad, mille kohta on olemas investeeringute analüüs.

Arvud on võetud kolmest allikast: investeeringutulu (sh dividendid, intressid jm sarnased summad), tulu maksuvaba võlakirjatulu investeerimisest ning “väärtpaberite” ja “muu” müük.

Foto: ekraanikuva

 

 

2020. aasta tulu

 

The National Pulse on paljastanud ka teise Faucit rahastatud teadlase dr Ralph Barici ettekande sellest, kuidas pandeemiatest kasu saada: “Kui soovite järgmiseks pandeemiaks valmis olla ja raha teenida, siis ostke Hazmati ülikonnatootjate aktsiaid ja kaitserõivaid või ettevõtteid, mis toodavad selle konkreetse pandeemia jaoks viirusevastaseid ravimeid,” on ta öelnud.

 

Allikas ja graafikud: The National Pulse

Teised allikad teksti sees

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt