Video! Arstid üle maailma: koroonakriis on pettus, peab toimuma avatud arutelu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2020 kell 12:50Foto: ekraanikuva + Canva.com

10. oktoobril pidas Berliinis oma esimest suurt koosolekut Maailma Arstide Liit ehk World Doctors Alliance (WDA), koondades enda alla erinevatest riikidest päris julgeid arste, et paljastada üheskoos koroonapettust ja meditsiinilist türanniat ning taastada maailma vabadus.

 

WDA üheks eestvedajaks on Saksamaalt päris arst dr Heiko Schöning, üks COVID-19 parlamentaarse uurimiskomisjoni asutajatest, kes teatab et “Me oleme arstid, teadlased ja rahuaktivistid. Kõik ütleme koos, et COVID-19 afäär ei ole lihtsalt tõsi! Meil on kohustus, eriti arstidena, rääkida tõtt. Me kõik koos ütleme, et me ei taha seda “uut normaalsust”. Ja me ei taha tagasi minna vanasse normaalsusesse, sest vana normaalsus pani aluse sellele uuele normaalsusele. Tahame paremat normaalsust ja tahame seda koos sinuga!”

Väljavõtted teiste WDA liikmete avaldustest:

Suurbritanniast pärit üle 30-aastase laitmatu karjääriga kirurg dr Mohammad Adil: “Oma platvormil toome avalikkuse ette tõe, organiseeritud koroonaviiruse, selle ohtlikkuse ja surmade faktide kohta. Toome päevavalgele, et koroonaviirus ei ole nii ohtlik, kui seda on näidatud”.

Belgias ja Hollandis tegutsev dr Elke de Klerk: “Asutasin Hollandis ühingu “Arstid Tõe Eest” ja korraldasin rahvusvahelise eetikakongressi. Oleme siin, et rääkida inimestele teadusest, ja faktidest andmete ja haigete kohta – see pole nii kohutav, kui meedia teile väidab. Meil on kontakt kõigi Hollandi arstidega. Sadade arstidega ja me peame arvet. Haiglad ei ole täis. Inimesed ei ole haiged, neid on testitud, aga need testid ei toimi nii, nagu peaksid. Me peame selle avalikustama. Peame olema toeks ka oma kolleegidele, et toimuks avatud arutelu.”

Rootsist päris doktor ja kirjanik Mikael Nordfors: “Asutasin organisatsiooni People’s Court (Rahvakohus), me eesmärk on toetada kõiki, kes seisavad vastu maailmas valitsevale meditsiinilisele türanniale, et inimesed ei peaks kartma, aitame neil leida uut tööd ja raha koguda, et toetada kõiki vastu seisvaid inimesi. Korraldame uue Nürnbergi protsessi, loodetavasti Nürnbergis, et võidelda selle pettuse taga olevate kurjategijate vastu.”

Professor dr Dolores Cahill: “Mu taust on molekulaarbioloogias ja immunoloogias. Oleme siin, et teatada head uudist, et koroonaviirus on hooajaline viirus, mis põhjustab haigussümptomeid detsembrist aprillini. Ja inimeste jaoks, kel on sümptomid, on ravi olemas, nagu näiteks sisse hingatavad steroidid, hüdroksüklorokviin ja tsink. Seega pole lukustust vaja. 

Olen seotud mitmete organisatsioonidega, seisnud akadeemilise ja sõnavabaduse eest, olen Iiri Vabaduspartei esimees ja julgustan kõiki, kes seda kuulavad, osalema oma riigi uutes demokraatlikes ja rahumeelsetes liikumistes, et seista valimistel ja eemaldada poliitikud, kes tekitavad rohkem kahju kui head.

Tahame toetada dr Heiko Schöningut ja tema liikumist, mis toetab ettevõtteid ja uusi innovaatilisi tehnoloogiad, mis päriselt toetavad sõnavabaduse ja tervisevabaduse väärtusi. Ootame uut toidu-, ja tervise liikumist, restoranidele, hotellidele ja lennufirmadele, kes austavad meie õigust liikumise-ja sõnavabadusele.

Meil on õigus olla informeeritud tervisest ja haiguste korrektsest statistikast. Kõiki valitsusjuhid, arstid ja nõustajaid peavad hakkama isiklikult vastutama.”

 

Allikad: WDAacu2020.org

Foto: Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt