Dokfilm “Sirius“ näitab kõrbest leitud humanoidtulnukat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. aprill 2013 kell 15:49timthumb.php

UFO-uurija ja arsti Steven Greeri aprillis USA-s linastuvas dokumentaalfilmis on lubatud näidata väikest tulnukat, mis olevat leitud mõned aastad tagasi Tšiilist Atacama kõrbest. Ning väike on ta tõesti – pealaest jalatallani kõigest veidi üle 15 sentimeetri.

 

“Sirius“ räägib sellest, kui kergesti kättesaadavad on alternatiivsed energiatehnoloogiad, mida võivad kosmiliselt suurte vahemaade läbimiseks kasutada ka tulnukad. Juhul kui see kõik on tõsi, vastab film igivanale küsimusele: kas me oleme siin Universumis üksi?

Film “Sirius“ on inspireeritud UFO-uurija ja endise arsti Steven Greeri aastakümnete pikkusest tööst – nimelt tegeleb ta aktiivselt võimalusega saada USA valitsuselt infot tulnukate kohta – infot, mida võimulolijad on alati väitnud mitteeksisteerivat. “Sirius“ sisaldab ka kaadreid väidetavast humanoidist, kes liigitatakse DNA järgi “tundmatu liigi“ alla.

 

See profiilis tehtud röntgenpilt näitab miniatuurse olendi kehaehitust.

Sirius-Steven

 

Film on Greeri kõige hilisem pingutus paljastada meie planeedi külaliste olemasolu võimalikku kinnimätsimist.

1993. aastal asutas Greer The Disclosure Projecti (avalikustamise projekt), mille eesmärk oli saada valitsuselt väidetavaid UFO-teadmisi, samuti teavet uudsetest energiameetoditest.

 

Sirius

 

“Inimesed peavad mõistma seda salatsemist UFO-teemade ümber ja maavälisel luurel ei ole tõesti midagi pistmist maaväliste olenditega. See on seotud inimeste ja võimuga, mis peitub suurettevõtetes, ja majanduslike huvidega, mis ei taha, et sa teaksid tõde,“ ütles Greer videoavalduses. Rohkem infot võimaliku tulnuka kohta antakse siis, kui “Sirius“ Hollywoodis 22. aprillil esilinastub.

 

 

Allikas: ET Updates

 

Toimetas Meeli SeermaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt