Ajatu: Jordan Maxwell – Me ei tea Maa ajaloost suurt midagi ehk kogu inimrass on vahistatud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuni 2015 kell 21:25jordan_maxwell_med

Telegramis on maavälistel teemadel ilmunud palju põnevat, tänase “Ajatuna” avaldame ühe neist, mille avaldasime algselt 17. mail 2013.

Legendaarne ufoloog Jordan Maxwell (sünd. 1940) andis hiljuti intervjuu USA raadiosaatele “Rense”, milles ta väljendab oma arvamust, et inimrassi kontrollib maaväline tulnukrass. Telegram toob lugejateni “Rense’i” eestvedaja Jeff Rense’i ametlikus Youtube’i kanalis avaldatud intervjuu 15-minutilise katkendi.

 

Rense: Kui palja silmaga vaadata Saturni, siis ei ole mitte kuidagi võimalik näha seal rõngaid. Kuidas said iidsed kultuurid teada, et ümber Saturni on rõngad?

saturn

 

Maxwell: See on väga hea küsimus. Ja miks on Saturni põhjapoolusel heksagramm? (heksagramm on korrapärane tähekujuline kuue tipuga geomeetriline kujund ehk tähtkuusnurk. See on kahe võrdkülgse kolmnurga kombinatsioon. Heksagrammi keskosa moodustab kuusnurga. Heksagramm on tähtis sümbol paljudes usundites ja kultuurides – toim.)

Kuidas on heebrea keeles sõna “jumal”? El. Aga iidsed heebrealased kasutasid “jumala” nimetamiseks neljatähelist sõna “aton”, mille tähed vastavad heebrea konsonantidele אטון, mille ladina tähestiku vaste on YHWH (YHWH on Jumala nime tähed ehk tetragrammaton). Egiptlased kasutasid sõna “aton”, kirjeldamaks Päikest.

Kui need neli tähte “ATON” tõsta üksteise peale ringikujuliselt, siis moodustavad nad svastika sümboli. Svastika on 5000 aasta vanune sümbol, mida on kasutanud hindud, budistid ja paljud teised kultuurid. Kui võtta svastika ja imaginaarselt avada sümbol keskelt, siis jääb meile alles neli L-tähte. El on Päike.

 

aton swastika1

 

atonswastika2

 

Swastika

 

Heebrea keel kui jumalik algkeel

Maxwell jätkab, et heebrealased kummardasid nii Päikest ja Kuud kui ka Saturni ja Jupiteri. Väga huvitav on tõsiasi, et heebrea keel ei ole eksklusiivne keel. Inimesed ei tea, et heebrea keelt kui sellist ei ole tegelikult olemas. Me nimetame seda heebrea keeleks, kuna heebrealased seda räägivad.

Heebrea keel on kõigepealt juudi rahva keel selle muistsel iseseisvusajal. Vana heebrea keel on teada põhiliselt Tanahist (vanast testamendist). Nimetus “heebrea keel” (לשון עברית, lašon ivrit) on tekkinud hiljem ning Tooras seda ei esine. Keelt nimetatakse Jesaja raamatus 19:18 kaanani keeleks ning 2. kuningate raamatus 18:26 juudi keeleks (judit), sest juba siis laiendati viimast nime kogu rahvale. Kuni keskajani pidasid kristlased (rääkimata juutidest) heebrea keelt pühaks keeleks. Heebrea keelt peeti jumalikuks algkeeleks, mis jäi Paabeli segadusest puutumata ning kätkeb endas seetõttu veel jumalikke saladusi. Valgustusajal käivitunud piiblikriitika tegi heebrea keele erilisele austamisele lõpu. – Toim.

Kui me seda mõistame, siis saame edasi uurida iidseid jumalaid ja seda, kuidas need paganlikud “jumalad” kaasaegsesse maailma tulnud on – kust on pärit svastika sümbolism ja okultism; heksagramm; sümbolid sünagoogidel ja islamimaades, mekades – kõik see ulatub tagasi iidse Saturni kummardamise tavani.

 

saturni kummardamine

 

Kõik usundid lähtuvad ühest allikast

Islam on oma põhiolemuselt planeedi Saturn kummardamine. Meka on iidne must nelinurk, mis on samuti üks Saturni sümbolitest. Seda nimetati “kaabaks” ja sellel on tugev side planeediga Saturn. Enamik inimesi ei tea seda, et neli viiendikku kõikidest juutidest ei ole semiidid. Hämmastav on vaadata, kuidas inimesed kasutavad termineid, mida nad ei mõista. Neli viiendikku juutidest on aškenazi juudid, mitte semiidid.

Aškenazi juudid on Kesk-Euroopa juudid, kes elasid/elavad Saksamaal, endise Austria-Ungari ja Poola-Leedu riigi aladel Poolas, Valgevenes, Ukrainas ja Leedus. Praegusel ajal elavad aškenazi juudid põhiliselt Ameerika Ühendriikides ja Iisraelis. Aškenazi juutide traditsiooniline keel on jidiš. Tänapäeval on nad valdavalt teistele keeltele üle läinud. Mitmete maailma allikate ja ka juutide endi allikate alusel moodustavad praegu kuni 90% maailma juutidest just aškenazi juudid. – Toim.

 

Kaabad tänapäeval:

black cube  koolilõpetajal

 

black cube Eli kummardajal

kaaba

Manhattanil:

blackcube manhattan

 

New Yorgis, Apple´i poe ees:

black cube apple store nyc

Taanis:

blackcube denmark (1)

Austraalias:

black cube australia

 

Seega on väga tugev side iidsete sumerite, hindude, Egiptuse päikesejumala Atoniga ja sellega, kuidas see kõik on tuhandete aastate jooksul arenenud. Me näeme tänapäeval heebrea religiooni, islami religiooni, kristlust ja kõiki teisi usundeid eraldi. Aga nad kõik pärinevad tegelikult ühest ja samas allikast – iidsest maailmast, mida iseloomustasid okultism, sümbolism, müstisism ja Saturni kummardamine.

Me teame Jehoovat, Allahit ja Jeesust. Aga milline on peamiste religioonide tõeline ajalugu ja taust? See kõik pärineb ühest kahtlasest raamatust – see on täiesti naeruväärne ja arusaamatu rumalus ja täielik ignorantsus, mis vohab üle kogu maailma. Inimesed võitlevad omavahel iidsete paganlike jumalate nimel, neil pole vähimatki taipu sellest, kust need jumalad pärinevad.

 

Aadam ja Eeva ei olnud esimesed inimesed Maa peal

Esimeses Moosese raamatus on kirjas, et algul lõi Jumal taeva ja maa. Kuid algselt oli seal kirjas, et Elohim lõi taeva ja maa. Kuna “Elohim” on mitmuslik sõna, siis õige tõlge peaks olema, et jumalad lõid taeva ja maa. On oluline mõista, et meie ei tea, mida Jumala all silmas peetakse. Esimeses Moosese raamatus, kus Jumal lõi Aadama ja Eeva, on kirjas: “Ja Jumal ütles: “Tehkem inimesed oma näo järgi, meie sarnaseks, et nad valitseksid kalade üle meres, lindude üle taeva all, loomade üle ja kogu maa üle ja kõigi roomajate üle, kes maa peal roomavad!”” (1Mo 1:26) See tähendab, et keegi palus mingilt grupilt konsensust. Tänaseks on inimene saanud üheks “meist” – algallikast. Inimene on nutikas olend, kes kirjutab poeesiat, ehitab elektroonilisi seadmeid, rakette ja lasereid.

Esimeses Moosese raamatus, peale suurt üleujutust, ütleb Jumal Noale ja tema perekonnale: “Olge viljakad, teid saagu palju ja täitke maa!” (1Mo 9:1) See on loogiline, et kui suur üleujutus hävitas kogu inimkonna, siis tuli see kuidagi uuesti luua. 1Mo 9:26 ütleb Jumal sedasama. See tähendab, et Aadam ja Eeva ei olnud esimesed inimesed Maa peal. Seega, me peaksime teada saama, kuidas meie – inimesed – siia tegelikult sattusime, milline on meie suhe “jumalatega” ja kust pärinevad need absurdsed religiooniprogrammid.

 

jordanHomePhoto

 

Me ei tea Maa ajaloost suurt midagi

Arvan, et inimkond on siit minema pühitud mitmeid kordi. Maa peal on enne meid elanud tehnoloogiliselt üliarenenud kultuurid, mille lähedalegi me veel ei küündi. Ma usun, et inimesed on siin elanud juba sadu miljoneid aastaid tagasi. Maa pealt on leitud tehismoodustusi, mis on isegi miljardeid aastaid vanad. Seega, me ei tea Maa ajaloost praktiliselt mitte midagi.

Ma usun, et tänast maapealset inimkooslust juhib maaväline negatiivne tulnukrass, kes on Maale tulnud võimalik et juba väga ammu, võimalik et üsna “hiljuti” – umbes 10 000 aastat tagasi. See rass on üliintelligentne ja kõrgelt arenenud. Kes iganes nad ka pole, on nad inimeste seisukohast ja meie süsteemidest lähtuvalt ääretult pahaloomulised. Neil pole sooja ega külma inimrassist, nad suhtuvad meisse sama külmalt kui enamik meist näiteks sipelgatesse. See tulnukrass on siin.

Kristlased nimetavad neid headeks ja kurjadeks ingliteks, deemoniteks ning poltergeistideks. Kes iganes nad ka pole, on nad teises dimensioonis ja äärmiselt õelad. Nad on võtnud kogu maailma oma kontrolli alla. Mind huvitab väga, mida inimeste loojad plaanivad selle olukorraga ette võtta – kogu inimrass on ju vahistatud!

 

Kuula katkendit Maxwell Jordani intervjuust siit.

Täispika intervjuu leiab tasulisest arhiivist “Rense’i” kodulehelt.

Lisaks loe siit.

Jordan Maxwelli loeng Saturni kummardamise teemal.

Info heebrea keele ja aškenazi juutide kohta: Vikipeedia 1, 2

Piibli tõlge: Piibel.net 1, 2

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt