Kas Thatcher ümbritses end teadlikult pedofiilidega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. aprill 2013 kell 18:23Eesti meedias ilmus Suurbritannia kunagise peaministri Margaret Thatcheri surma järel mitmeid järelhüüdeid, kus muuhulgas mainiti, et tegemist oli väga vastuolulise poliitikuga, kes sugugi mitte kõigile meele järgi ei olnud. Välismaine meedia pole Raudse Leedi surma järel aga nii leebe, ning paljud kutsuvad üles temast mitte pühakut tegema, vaid rääkima asjadest nii, nagu nad olid. Üks suurtest küsimustest on, kas ja kui palju teadis Thatcher suurest pedofiilide ringist Suurbritannia kõrgseltskonnas, millest alles viimastel aastatel rohkem rääkima on hakatud.

 

Tuntud pedofiilid Thatcheri lähikonnas

 

 

Thatcher oli suur sõber BBC saatejuhi Jimmy Savile’iga, kellest oleme ka Telegramis kirjutanud ja kes on ilmselt süüdi vähemalt 450 lapse seksuaalses ahistamises.  Savile külastas peaministrit sagedamini kui maailma liidrid, näiteks veetis ta Thatcheri peaministriks oleku 11 aastal temaga koos kõik jõulupühad. On raske uskuda, et Thatcher mehe väärastunud eelistustest midagi ei teadnud. Üsna kindlasti pidi sellest teadma peaministrit kaitsnud salateenistus.

 

CNN näitas Thatcheri surma uudise juures korduvalt pilti, millel oli ka Savile. See pahandas päris paljusid Thatcheri pooldajaid ja konservatiive.

 

 

Aga Thatcherile lähedalseisvaid (arvatavaid) pedofiile oli veel. Näiteks sir Peter Morrison, lähedane nõuandja, kes toetas naist mitmekümne aasta vältel ja keda ühes autobiograafias kirjeldatakse kui “tuntud pederasti, kellele meeldisid noored poisid”. Ühe allika kohaselt sai Morrison korra ka politsenikelt hoiatuse alaealistega avalikes tualettides aja veetmise eest. Lisaks seostas üks poliitik teda eelmisel sügisel ka Suurbritannia ühe suurima pedofiiliaskandaaliga.

 

Pedofiilide organisatsiooni tolereeriv siseminister

 

Lisaks kahtlustatakse endist siseministrit Leon Brittanit, kellest hiljem sai Euroopa komisjoni volinik. 1980ndatel sattus ta siseministrina surve alla keelustada pedofiiliat propageeriv organisatsioon, mis taotles seksuaalse lävimise alampiiri kaotamist. Brittan proovis organisatsiooni keelustamisest aga kõrvale hiilida väites muuhulgas, et vanemad lihtsalt peaksid oma lastel rohkem silma peal hoidma. Samuti ei hakanud Brittan uurima kahtlusi seoste kohta selle organisatsiooni ja Briti tippametnike vahel.

 

Arvatav ringkaitse

Veebilehe mathaba.net väitel valiski Thatcher oma kabinetti ainult ministrid, kellel olid n-ö luukered kapis. Tihti oli valgustkartvaks saladuseks just pedofiilia, mille abil oli ministreid kerge kontrollida.

Arvestades uurimise ulatust ja Suurbritannia avalikkuse suurt huvi, tuleb lähiajal päevavalgele ilmselt veel mitmeid kurjategijaid, kellel aastakümneid karistamatult tegutseda lasti. Kõikide raportite ja kuulujuttude kohaselt on kõrgel kohal olevate pedofiilide ring aastakümneid väga suur olnud ning üha enam ohvreid julgeb oma läbielamistest rääkida.

 

 

Allikad: Political ScrapbookSpotlight, Mathaba, Daily Mail, blogi ONTD

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt