Max Igan tumedamast stsenaariumist: aastaks 2025 kontrollib maailma tehisintellekt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. august 2020 kell 13:21Telegrami Youtube´ist kustutati 20. augustil ära sinna laetud teine video Max Iganiga, kus filmitegija ja sõltumatu uurija räägib tehisintellektist ja käimasolevast majanduskrahhist ning sellest, kuidas aasta 2015 kevadeks ei saa tema hinnangul teha enam ühtegi liigutust ilma interneti/tehisintellektita. Seega – kas läheme sellega kaasa või arvestame võimalusega, et peame elama süsteemist täiesti sõltumatult?

 

Et eestikeelsete subtiitritega video enam kellelegi jalgu ei jääks ja samuti, et vaataja selle üsna tumeda stsenaariumiga tutvumisse teadlikult suhtuks, on see saadaval ainult Minu Telegrami tellijatele. Esimest Max Igani videot, kus ta räägib koroonapettusest ja suurest lähtestamisest (The Great Reset), saad vaadata siit.

Max Igan räägib uues videos:

“31. märts 2025 lõppeb kogu protseduur. Sul pole vaja enam sularaha ega nutitelefoni, vaid sa teed makseid oma näoga. Järgmise viie aastaga korraldatakse sotsiaalsüsteem täielikult ümber ja seda kogu maailmas. Pole riike, mis sellest pääseksid.

Nad suruvad peale kohustuslikke maske, nad ütlevad, et teine laine tuleb palju võimsam. See ei ole ajutine. Nad suruvad peale uusi piiranguid ja seda kõike pandeemia sildi all. Ja kui inimesed selle kõigega kaasa lähevad, siis pole neil endil mingit vastutust.

On uus tegevuskava: kaitse oma naabreid! Nad tahavad, et sa oma naabrite järgi luuraksid.

Testimine on teater, sest nad testivad lihtsalt RNA viirust ja geneetilist materjali. Nad sildistavad igasuguseid surmasid COVID-i surmadeks. Piisab ainult sellest, kui test on positiivselt selle geneetilise materjali osas sinu kehas ja see nimetatakse COVID-19ks. Isegi kui sa jääd rekka alla, siis pannakse surmana kirja COVID. Sest test andis kunagi positiivse vastuse

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt