Uus “holokaust”? Uuringu järgi on Iisraeli eakate hulgas vaktsiinisurmasid kordades rohkem kui Covid-19 surmajuhtumeid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. mai 2021 kell 12:45Märtsis suri Pfizeri vaktsiini tõttu Iisraelis ligikaudu 40 korda rohkem vanureid ja 260 korda rohkem noori kui prognoositavalt oleks surnud sama aja jooksul Covid-19 viirusesse, leiavad teadlased dr Hervé Seligmann ja Haim Yativ. 

 

Kui jaanuaris jõudis sõltumatute arstide rühm järeldusele, et eksperimentaalsed Covid-19 vaktsiinid pole “ohutumad” kui viirus ise, näitab vaktsiiniga seotud suremuse uus analüüs Iisraelis, et see vaktsiinisurmajuhtumite arv on tõusnud dramaatilisele tasemele.

Iisraeli tervishoiuministeeriumi avaldatud andmete uuesti analüüsimine, mille viis läbi Aix-Marseille’i ülikooli uute tekkivate nakkus- ja troopiliste haiguste teaduskonna liige dr Hervé Seligmann ja insener Haim Yativ, näitab kokkuvõtvalt, et Pfizeri eksperimentaalse mRNA vaktsiini tõttu on viis nädalat kestnud vaktsineerimisperioodil surnud umbes 40 korda rohkem (vanu) inimesi, kui koroonaviirus ise oleks prognoositavalt tapnud. Nooremate inimeste seas on selle analüüsi põhjal aga suremus koguni 260 korda suurem kui see prognoositavalt Covid-19 viiruse tõttu selles ajavahemikus oleks olnud.

Kuigi täieliku matemaatilise analüüsi võib leida artiklist endast, näitavad uurimuse autorid, et “vaktsineeritud ja üle 65-aastaste hulgas suri süstide vahelise kolmenädalase perioodi jooksul 0,2 protsenti ehk seega u 200 inimest 100 000 vaktsineeritu kohta – ilma vaktsineerimata inimeste hul

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt