Kuidas Bill Gates kontrollib ülemaailmset uudistevoogu ja teostab tsensuuri

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuni 2020 kell 20:27See artikkel ilmus algselt 19. mail 2020 lehel Childrens Health Defence (laste tervise kaitsmine). Alates hetkest, kui Donald Trump katkestas Ameerika toetuse Maailma Terviseorganisatsioonile (WHO), on Bill Gates “maailma suurim vaktsiinivalmistaja” ja suurim üksiktoetaja – ning seda mitte ainult WHO jaoks. Lugege, kuidas kõige võimsam vaktsiiniaktivist mõjutab sotsiaalmeediat ja kontrollib teadlikult informatsiooni.

 

Bill Gatesi suur visioon – globaalsed vaktsineerimised

Kuna Donald Trump katkestas Ameerika toetuse maailma terviseorganisatsioonile (WHO) nende käitumise tõttu COVID-19 kriisis ja muutis selle sõltuvaks edasisest uurimisest, on Bill Gates maailma suurim vaktsiinitootja (1) ning samal ajal suurim üksiktoetaja (2) mitte ainult WHO jaoks, vaid ka Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (3) (Center for Disease Control and Prevention) jaoks. Mõlemad asutused turustavad nüüd “relvi” Gatesi vaktsiini-impeeriumile.

Jaanuaris 2019 palus Gates WHO-l kuulutada “kõhklev vaktsiinide kasutamine “(4) “globaalseks terviseohuks” (samal tasemel ebola viiruse, HIV, sõja ning ravimresistentsete haigusetekitajatega). Katsega sundida kõiki vaktsineerima sillutab ta teed ülemaailmseks “farmaatsia kullapalavikuks”.

Gates on oma annetuskvooti (5) PAC-le, mida juhib USA esindajatekoja luurekomitee esimees Adam Shiff, maksimaalselt kasutanud. (PAC – poliitilise tegevuse komitee, lobirühm, mis keskendub valitsuse esindajate või valimisametnike toetamisele või nende vastu võitlemisele – toim.).

 

Suhtlusvõrgustiku tsensuurShiff kirjutas 2019 veebruaris Facebookile, Google’ile (6) ja Amazonile (7) ning palus neil tsenseerida “väärinformatsiooni vaktsiinide kohta”. Selle termini kasutamine peaks tekitama valitsuse ja tööstuse avalduste suhtes võimalikult suurt skepsist seoses vaktsiinide ohutuse ja tõhususega – olgu see tõsi või mitte.

“Vaktsiinid on nii tõhusad kui ka ohutud,” kirjutas Shiff. “Puuduvad tõendid selle kohta, et vaktsiinid tekitaksid eluohtlikke või puudeid põhjustavaid haigusi.”

Valeinformatsioon. Aasta varem oli Shiff saavutanud seaduseelnõu (8) vastuvõtmise, mis suurendas “vaktsineerimiskohtu” halduseelarvet 11,2 miljoni dollarini (“vaktsiinikohtuks” nimetatakse USA föderaalnõuete kohtu erispetsialistide bürood; see on erikohus, mis lahendab vaktsiinitootjate vastu esitatud nõudeid vaktsiinikahjustuste korral – toim.). See peaks vähendama neid puudujääke, mis tekkisid vaktsiinide põhjustatud surmajuhtumite ja puuetega seotud 4 miljardi dollari ulatuses määratud kohtumaksete tõttu. (9)

Facebook (10) ja Pinterest (11) selgitasid, et otsustamisel, milline on “valeinformatsioon või hämamine”, toetuvad nad Gatesi, WHO ja CDC avaldustele.

Hiljem kasutasid Facebook ja Google faktikontrollijaid (PolitiFact) (12), et tuvastada vaktsiinide kohta väärinformatsiooni. Gates Foundation on ka International Fact-Checking Networki suurim rahaline toetaja. (13)

Oma artiklis “Facebooki faktikontroll teavitab kasutajaid vaktsiinide ohutusest valesti “(14) jõuab uuriv ajakirjanik Jeremy Hammond järeldusele: Facebook on süüdi oma kasutajate vaktsineerimisohutuse alase väära teavitamise osas. Neil ei ole probleemi vaktsiinide ohutuse ja tõhususe kohta valetamisega, kui sellel on kaalu, veenmaks vanemaid oma lapsi vaktsineerima.

 

Vaktsiinid sisaldavad alumiiniumi ja elavhõbedat

Faktikontroll kuulutas 4. mail 2017 selle Del Bigtree väite valeks (15), et “vaktsiinid sisaldavad alumiiniumi ja elavhõbedat, mis mõlemad on närvimürgid ja põhjustavad entsefalopaatiat”. (Del Matthew Bigtree on Emmy auhinnaga pärjatud USA tele- ja filmiprodutsent ning vaktsiinivastase organisatsiooni Informed Consent Action Network tegevjuht – toim.).

Faktokontroll nentis: “Praegused andmed näitavad, et vaktsiinid on ohutud ning ei põhjusta toksilisust ega entsefalopaatiat”.

Kuid tootjate pakendi-infolehed (16) näitavad, et paljud vaktsiinid sisaldavad alumiiniumi (17) ja elavhõbedat (18) ning põhjustavad entsefalopaatiat. (19)

Lisaks ostab Gates massiliselt kingitusi NPR-le (20) (riiklik avalik-õiguslik raadiojaam – toim.) ja PBS-ile (21) (Public Broadcasting Service, mitteäriline telekanal USA-s – toim.), vaktsiiniprobleemide ühepoolse kajastamise eest avalikus meedias.

 

Allikad ja viited: https://childrenshealthdefense.org/news/how-bill-gates-controls-global-messaging-and-censorship/, lingid artikli sees

1. https://www.gatesnotes.com/Health/What-you-need-to-know-about-the-COVID-19-vaccine

2. https://www.weforum.org/agenda/2020/04/who-funds-world-health-organization-un-coronavirus-pandemic-covid-trump/

3. https://www.cdcfoundation.org/blog-entry/cdc-foundation-receives-13.5-million-grant-from-gates-foundation

4. https://www.who.int/news-room/feature-stories/ten-threats-to-global-health-in-2019

5. https://www.geekwire.com/2019/microsoft-resumes-political-spending-despite-ongoing-employee-concerns/

6. https://schiff.house.gov/news/press-releases/schiff-sends-letter-to-google-facebook-regarding-anti-vaccine-misinformation

7. https://schiff.house.gov/news/press-releases/schiff-sends-letter-to-amazon-ceo-regarding-anti-vaccine-misinformation

8. https://appropriations.house.gov/sites/democrats.appropriations.house.gov/files/FY2020%20LHHS%20Filed%20Report%20-%20HR2740.pdf

9. https://www.hrsa.gov/sites/default/files/hrsa/vaccine-compensation/data/data-statistics-report.pdf

10. https://abcnews.go.com/Health/facebook-alters-policies-combat-vaccine-misinformation/story?id=65392486

11. https://www.mobihealthnews.com/news/seeking-deter-vaccine-misinformation-pinterest-launches-efforts-provide-reliable-sources

12. https://www.politifact.com/facebook-fact-checks/

13. https://www.foreignpolicyjournal.com/2019/06/18/facebook-fact-checker-misinforms-users-about-vaccine-safety/

14. https://www.jeremyrhammond.com/2019/06/17/facebook-fact-checker-misinforms-users-about-vaccine-safety/

15. https://www.foreignpolicyjournal.com/2019/06/18/facebook-fact-checker-misinforms-users-about-vaccine-safety/

16. https://www.fda.gov/files/vaccines,%20blood%20&%20biologics/published/Package-Insert—Gardasil.pdf

17. https://www.fda.gov/media/79773/download

18. https://www.fda.gov/media/119856/download

19. https://www.fda.gov/media/119856/download

20. https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2009/11/OPPad17

21. https://www.seattletimes.com/seattle-news/does-gates-funding-of-media-taint-objectivity/

Foto: Youtube ekraanikuva

 

Toimetas Karita Bachmann

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt