Hans H. Luik kirjutab vilepuhujate mahategemisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. juuni 2013 kell 22:57Eesti Ekspress avaldas täna Hans H. Luige arvamusloo, mis juhib tähelepanu sellele, kuidas ajaleht New York Times on asunud jälgimisskandaali tekitanud Edward Snowdenist kehva iseloomuga riigireetja kuvandit looma. Konkreetsemalt on vaatluse all psühholoog David Brooksi kolumn, kus ta avaldab arvamust, et Snowden tegi infot lekitades tervele ühiskonnale karuteene.

 

Kuid Luik ei piirdu vaid Snowdeni juhtumiga, vaid toob esile ka teised “vilepuhujad”, kes on julgenud oma ametlikust vaatenurgast erinevat arvamust avaldada ja keda seepeale igati diskrediteerida proovitakse. Ta toob näideteks Wikileaksi looja Julian Assange’i, kaksiktornide kojamehe William Rodriguezi ja CIA piloodi Phillip Marshalli, kelle kohta on peavoolumeedias kõvad laimukampaaniad käinud. Eestist meenub Luigele ka Silver Meikar, kellest sai nohik niipea, kui ta Reformierakonna kahtlase sularaha kasutamise üles tunnistas.

 

Loe täispikka arvamusartiklit Eesti Ekspressist.

 

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt