Donald Trump laseks vilepuhujad hukata

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. juuni 2013 kell 10:42Miljonär ja avaliku elu tegelane Donald Trump, kellel  on küpsemas ka plaan järgmistel USA presidendivalimistel kandideerida, kommenteeris telejaamale Fox News antud intervjuus endise NSA analüütiku Edward Snowdeni juhtumit. Trumpi arvates on Ühendriikide õigussüsteem liiga aegalane ja kohmakas, et toime tulla Snowdeni-suguste vilepuhujatega. Trump nimetas Snowdenit spiooniks ning ütles, et vanasti spioonid hukati.

 

“Me peame ta tagasi saama ja me peame ta tagasi saama kiiresti. See võib võtta kuid või see võib võtta aastaid, ja see oleks hale,” raevutses Trump. “Ta on halb ja, teate küll, on veel asi nimega hukkamine.” Trump ütles, et kogu juhtumisse tuleb suhtuda eriti karmikäeliselt, et sellised asjad ei korduks, sest on tuhandeid inimesi, kellel sarnasele materjalile ligipääs on ja lõpuks ei oleks ameeriklastel enam riiki. Samuti saadaks USA abitus teistele signaali, et Ühendriigid ei olegi maailma võimsaim riik.

Trump materdas ka ajakirjanikke, kes Snowdeni loo avalikkuse ette aitasid tuua ning arvas, et ajalehed poleks tohtinud paljastuse üksikasju avaldada.

 

Vaata lõiku intervjuust:

 

 

Allikas: Infowars

Foto: thegloss.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt