Eestis suri kaks koroonavaktsiini saanud inimest, arstide hinnangul on tegu kokkusattumusega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. jaanuar 2021 kell 12:09Eesti valitsus ja Terviseamet korraldavad avalikult eesti rahva peal inimkatseid, kuigi Eesti põhiseadusega on inimkatsete tegemine keelatud. Alates koroonapettuse ja meditsiinitürannia peale surumisega möödunud aasta kevadel on Eesti vastutavad isikud korduvalt rikkunud põhiseadust, alustades rahva süstemaatilise hirmutamise ja terroriseerimisega ning lõpetades kohustuslike maskide ebaseadusliku nõude korraldamisega ja nüüd koroonavaktsineerimisega.

 

Kui varasemalt kulus vaktsiinide katsetuseks, uurimiseks, arenduseks ja heaks kiitimiseks mitmeid aastaid, siis Pfizer/BioNTechi koroonavaktsiin toodi turule vähem kui aastaga. See tähendab, et rahvast kasutatakse konkreetselt katsejänestena.

Postimees teatab, et antud vaktsiini kõrvalmõjudest on teatud juba 87-korral, sh surid kaks eakat vaktsineeritut (85-ja 91-aastane). Arvestades viimase aasta sündmusi, siis ei pane imestama, et arstide hinnangul pole need surmad vaktsineerimisega seotud. Point on selles, et vaktsiinitootjad ei vastuta vakstiinikahjustuste ega vakstiinisurmade eest. Kuigi kohalikku meditsiinitüranniat ja terrorit korraldavad Eesti valitsus, Tervisemet, Üllar Lanno, Irja Lutsar või kohalik perearst, siis mitte ükski eelpool mainitu ei vastuta.

Kas sa mäletad, kuidas möödunud aasta kevadel pasundati kohalikus peavoolumeedias uudised ala “Surmav koroonaviirus võttis 89-aastase elu”? Selliste pealkirjade saatel suruti koroonapettus rahvale peale ning inimõiguste piiramine sai õigustatud.

Sa ometi ei taha ju, et 89-aastane Sinu pärast ära sureb?” võis lugeda sotsiaalkampaaniast. Nüüd 10 kuud hiljem Postimees isegi ei maini oma pealkirjas, et kaks eakat inimest surid peale vaktsiini saamist, vaid surmad on artikli lõpus justkui muuseas välja toodud, ja loomulikult täpsustades, et surmad pole vaktsiiniga seotud.

Mitu inimest peab veel ära surema peale vaktsiini saamist, et vastutavad isikud oma kurssi muudaksid?

Lisaks tuleb mainida, et vaadates statistikat ei ole meil ei liigsuremust ega ka haiglate ülekoormust (seda tunnistasid ka 18. jaanuaril Riigikogu sotsiaalkomisjoni istungil osalejad). Kas nüüdsest on iga talv meil ülemaailmse gripihooaja asemel ülemaailmne pandeemia?

Kahjuks on surmadest teatatud ka mujal Euroopas. Islandil ilmus 4. jaanuaril koroonavaktsiiniga seoses uudis kolme inimese surmast. Nimelt oli neist igaüks saanud doosi uut Pfizeri vaktsiini, ent sealse ravimiameti sõnul oli surmade seos vaktsiiniga ebamäärane ja kõigil neist olid varasemast rasked tervislikud seisundid.

Norras on vaktsineerimise järel surnud juba ligi 30 inimest. Sealsed ametivõimud on langetanud vanusepiiri, millest alates riski oluliselt suuremaks peetakse 80-lt 75-le.

Jääb arusaamatuks, kuidas saavad arstid Eestis nii kindlalt väita, et vaktsiin on vanadele inimestele (kel enamasti on vähemalt üks krooniliseks saanud haigus) ohutu, kuna vaktsiinide ohutusuuringutes ei ole eraldi välja toodud, et nad oleksid uurinud riskigruppidesse kuulujaid (nt haigeid vanainimesi).

Düstoopia…

 

Hando Tõnumaa

Allikad: lingid artikli seesKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt