Austraalia valitsuse veebileht tunnistab, et Covid-19 testid on ebausaldusväärsed

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. september 2020 kell 8:24Kujutage ette, et pöördute arsti poole, kahtlustades tõsist haigust, ja teile öeldakse, et saadaval on kaks testi. Peale esimest testi (kasutades tampooni) pole kindel, kas peaksite saama positiivse tulemuse, olenemata sellest, kas teil on haigus või mitte. Teise testi ehk vereanalüüsi puhul teavad nad kindlalt, et testil pole haiguse tuvastamisel mingit väärtust. Kas patsient peaks seda olukorda rahuldavaks? Ilmselgelt mitte.

 

Kuid just seda tunnistab Austraalia valitsus koroonaviiruse testimise kohta. Tervishoiutöötajate veebilehel (Therapeutics Goods Administration) on järgmine teave:

“See, kuivõrd korreleerub positiivne PCR-tulemus indiviidi nakkusliku seisundiga, on alles määratlemisel.”

Ja: 

“Saadavate COVID-19 testide täpsuse ja kliinilise kasulikkuse hindamiseks on vähe tõendeid.”

 

See tähendab, et tervishoiuasutused ei tea, kas inimene on nakatunud, kui ta annab positiivse tulemuse. Samuti tunnistab TGA, et „tõendite usaldusväärsus” on „piiratud tõendibaasi” tõttu ebakindel.

Nad teavad, et nende PCR-testid on kohmakad ja seroloogilised testid on kasutud, seega nad varjavad seda nähtavas kohas, lootes, et keegi ei märka.

Kuid positiivne tulemus annab niinimetatud “juhtumi” (sõna, mis puudutab tavaliselt inimesi, kes on silmnähtavalt haiged), ning “juhtumite” tõusu kasutatakse ettekäändena Melbourne’i ahistavateks ja absurdseteks liikumispiiranguteks.

Veelgi hullem on see, et enamik elanikkonnast on propaganda tõe pähe võtnud ning valmis pöörduma kõigi kaaskodanike vastu, kellel on teistsugune vaade, demoniseerides neid kui „läbinisti isekaid“ ja rõõmustades, kui neile määratakse kümnetes tuhandetes dollarites trahve.

Samal ajal pole tõsiste ja kriitiliste patsientide arv (mis peaks olema “juhtumi” tegelik määratlus) Austraalias alates koroonapaanika algusest tõusnud üle 70 (24 miljoni elaniku kohta). Per capita surmad on kuue kuu jooksul umbes 26 miljoni kohta, mis on murdosa teiste riikide numbritest.

Lisaks on Austraalias surmapõhjustega seoses järgitud samu veidraid tavasid nagu mujalgi. Victoria terviseametnik tunnistas, et nad ei tuvastanud viirust, vaid eeldasid, et kui tegu on gripilaadsete sümptomitega, peab see olema COVID-19. Tuleb ka mainida, et Austraalia gripisurmade arv on ebatavaliselt madal.

Siin on mõned tõsised küsimused, millele tuleb vastata, kuid Austraalia niinimetatud ajakirjanikel pole mõningate eranditega kavatsust neid küsida. Nad on liiga hõivatud inimeste hirmutamisest tingitud veebiliikluse kasvatamisega. Niisiis korrutavad nad poliitikute ja tervisenõuniku selgitusi, et muuta Victoria meditsiiniliseks politseiriigiks.

Melbourne’is piiratakse liikumine ajavahemikus 20.00–5.00. Inimesed saadetakse vanglasse, kuna neil pole maski. Politsei patrullib avalikes kohtades, et tagada terviseametniku käskude järgimine, kasutades vajaduse korral vägivalda.

Peaminister Daniel Andrews soovib eriolukorda pikendada veel 12 kuud, et kõik otsused saaks üle anda tervisejuhile, ning väita, et ta teeb õiget asja.

Nii poliitikud kui ka peavoolumeedia vuristavad lõputult “tõenduspõhise poliitika” ja “teaduse järgimise” kohta. Nad valetavad.

Nad toetuvad testidele, mis pole valitsuse sõnul usaldusväärsed. See ei ole vastuoluline seisukoht “ekspertide” seas. Seda väidab valitsus ise. See on erakordne skandaal, ning kui olemas oleks toimiv meedia, paljastuks valitsuse ebakompetentsus ja poliitiline agressioon.

Victoria kodanikke, kes püüavad korraldada rahumeelseid proteste, arreteeritakse nende endi kodudes ja süüdistatakse neid “õhutamises”, mida iganes see ka ei tähendaks. Politsei on laskunud täieliku silmakirjalikkuseni.

 

Allikad: Off-Guardian, lingid artikli sees

Fotod: tga.gov.au, iStock

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt