Kaks nädalat pärast Berliini massimeeleavaldust: kuhu jääb koroona-massipuhang?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. august 2020 kell 10:50Täpselt kaks nädalat tagasi toimus Berliinis suurmeeleavaldus („vabaduse päev“) – see tähendab, et lõppenud on maksimaalne peiteaeg, mille jooksul oleks pidanud toimuma saksa meediaväljaannete poolt ühiselt ennustatud koroonapuhang, nakatunute ja koroonahaigete arvu plahvatus, mille pidid põhjustama „asotsiaalsed“, „hoolimatud“, „vastutustundetud“, „ohtlikud“ ja „kriminaalsed“ protestijad maskide kandmisest teadliku loobumise ja distantsireeglite eiramisega. Jällegi on selgelt näha: MIDAGI SELLIST ei juhtunud, kajastab Saksa väljaanne Journalisten Watch. Avaldame selle emotsiooniderohke artikli täiskujul.

 

Selle asemel ilmnes see, mida ootas meie riigi kriitilise meelega ja selgelt mõtlev vähemus: isegi massikogunemised väikesel territoorimil ei levita viirust, mis on Saksamaal praktiliselt kadunud ja langenud ebaolulise nakatunute tasemele. Ka selle kihlveo tulevikuga kaotasid poliitika ja õukonnameedia hüsteerikud ja häirekellalööjad, kelle jaoks ei olnud ükski liialdus liiga ülipaisutatud ja dramaatiline, et tembeldada „vandenõuteoreetikud“, „koroonaeitajad“ ja „ekstremistid“ kindlasti lahvatava teise laine eest vastutavateks.

 

Valetav ajakirjandus

Need ei olnud midagi muud kui valed, millega püüti tahtlikult eskaleerida arvamuskliimat, põlistada lõhestumist ja tekitada õhustik, kus igaüks, kes avaldas ratsionaalsetel põhjustel koroonapoliitika vastu meelt, kuulutatakse eikellekski, paranoiliseks hulluks. Meeleavaldusel eraisikute ja kodanikena osalenud politseinikud vallandati; süütuid osalejaid vaenati sotsiaalvõrgustikes ja neid laimati nende tööandjatele. Meeleavaldusel osalenud arstid peavad arvestama tööalaste tagajärgedega.

 

Kus on tuhanded nakatunud, haiged ja surnud?Berliini demonstratsioonil osales kuni 1 000 000 inimest. WHO ja meie terviseametnike arvestuste kohaselt pidid seal sajad tuhanded inimesed nakatuma, kümned tuhanded jääma raskelt haigeks ja tuhanded surema. Aga mis juhtus – te aimate juba vastust: MITTE MIDAGI!

 

Koletislik koroona valehäire

Ainult üks pilt Berliini liidumaa tervise- ja sotsiaalameti (LaGeSo) avaldatud värsketele andmetele annab selge pildi: demonstratsiooni tõttu ei toimunud koroonahäiret; vastupidi. Nagu juba ka varem mai lõpus „Boots-demonstratsioonil“ ja „Black Lives Matter“-meeleavaldustel, kus osales kuni 50 000 inimest (mille kohta ei öelnud ajakirjandus ühtki halba sõna), ei kihutanud ka nüüd nakatunute kõver raketina üles. Berliini koroonafoor on jätkuvalt madalal ohutul, rohelisel tasemel.

Iganädalane uute nakatunute arv jääb vahemikku 11 kuni 15 juhtumit – see on ka pealinnas laialdaselt tehtavate testide tulemus (muuhulgas kehtib ka Berliini lennujaamas reisilt saabujatele testimiskohustus). Eelkõige on just tegelike – haiglaravi vajavate – koroonajuhtumite arvud need, mis tõestavad selgelt kollektiivse pettuse ja moonutatud ohutaju ulatust: pandeemiat lihtsalt ei ole. Täna, 14. augustil, oli haiglates veel 13 patsienti intensiivravil, nende arv väheneb iga päevaga – kusjuures intensiivravi vajavad eelkõige väga kõrges eas ja varasemate haigustega patsiendid, kelle puhul pole üheselt selge, et ravi vajadus tuleneb otseselt koroona sümptomitest, vaid nad on „positiivse“ testitulemusega intensiivraviosakonnas. 3,7 miljoni elanikuga linnas on tegemist ebaolulise arvuga.

Missuguseid järeldusi teevad kõik need paanikakülvajad, katastroofikuulutajad ja sensatsioonijanulised ajakirjanikud oma täiesti absurdsete, ülepaisutatud hoiatus- ja ähvardusüleskutsete, grotesksete valehinnangute jaoks? Loomulikult mitte mingisuguseid.

 

Mõttetud testid ja mõttetu niinimetatud „juhtumite“ ja „nakatunute“ loendamine

Ikka veel tehakse mõttetuid, kuid kalleid teste, et üldse veel kuidagi põhjendada piiravaid koroonameetmeid ja paanika külvamist. Iga päev pommitatakse meid niinimetatud uute juhtumite ja nakatunute arvudega, kuigi ka iga võhik saab mõne minutilise iseseisva uurimise järel aru, et teaduslikult loendatakse viroloogias ainult haigeid. Kõik muu on selge jama. See on lihtsalt piinlik. Kuidas on see võimalik? Kas meie poliitikud ja otsustajad ei loe enam üldse? Võib-olla on koroonakriis meie kõigi eksam, võib-olla isegi intelligentsustest?

 

Allikas: Journalisten Watch

Foto: EuroNews

 

Tõlkis ja toimetas Karita BachmannKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.