Maailma Terviseorganisatsioon kui maailmavalitsus – viimane võimalus vastu hakata!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. märts 2022 kell 18:28WHO haarab võimu riikide ja maailma üle – Ukraina sõja varjus valmistab WHO avalikkusele märkamatult ette “rahvusvahelist kokkulepet pandeemiate ennetamise ja tõrje kohta”, mis on rahvusvahelise õiguse alusel siduv. Läbirääkimised Genfis on juba alanud. “Võimu ülevõtmine” oli algselt kavandatud 2022. aasta 1. maiks ehk kõik WHO 194 liikmesriiki oleksid siis sunnitud rakendama WHO otsustatavaid meetmeid nagu sulgemine või üldine vaktsineerimine.

 

Concilium Europa uus memorandum 3. märtsist 2022 on aga protsessi oluliselt edasi lükanud. Nüüd on plaanis, et selle uue WHO “maailmavalitsemise lepingu” tööprojekt peaks olema valmis edasisteks siseläbirääkimisteks 1. augustil 2022.

Euroopa Liidu Nõukogu hinnangul on see WHO vajalikuks peetud ettevõtmine ametlikult põhjendatud argumendiga, et riikide rahvusvaheline kogukond peab olema veelgi paremini ette valmistatud võimalikeks tulevasteks pandeemiateks ja nende vastu koordineeritud võitluseks. 5. märtsi 2022. aasta Epochtimesi andmetel näivad ideede generaatorid olevat nii EL kui ka erasektori osalejad nagu Rockefeller Foundation ja Bill Gates. Pidades silmas viimase kahe aasta pandeemiakogemusi, näitab see, mida maailm võib oodata.

Kokkulepe põhineb WHO põhikirja artiklil 19. See sätestab, et WHO Peaassamblee võib kahekolmandikulise häälteenamusega vastu võtta kõigi liikmesriikide jaoks siduvad lepingud. Rahvusriigid ei saa siis enam suveräänselt otsustada, milliseid pandeemiaga võitlemise meetmeid nad kasutusele võtta soovivad.

Rahvusriigi kaotamine tähendab ka põhi- ja kodanikuõiguste kaotamist. Tuntud Saksa-Briti sotsioloog, publitsist ja poliitik Ralf Dahrendorf on seda kommenteerinud nii:

“Igaüks, kes loobub rahvusriigist, kaotab oma seni ainsa tõhusa tagatise oma põhiõigustele. Igaüks, kes täna peab rahvusriiki asendamatuks, kuulutab – ükskõik kui tahtmatult –, et kodanikuõigused on möödapääsmatud.”

Sellise laiaulatusliku küsimuse puhul peab aga viimane sõna jääma rahvale: kõikidele riigi hääleõiguslikele kodanikele tuleb anda õigus ja võimalus hääletusel (referendumil) oma arvamust avaldada.

 

Eksperdi ettepanek kõigile osariikide valitsustele

Üle 20 aasta WHO heaks töötanud Dr. Astrid Stuckelberger on teinud riikidele ettepaneku: iga riik peaks saatma WHO-le avaliku protestikirja. Valitsused peaksid kirjutama kirja, milles selgitavad, et elanikkond ei nõustu sellega, et tervishoiuministri allkiri võib ilma referendumita otsustada miljonite inimeste saatuse üle. On väga oluline saata see kiri igast riigist WHO-le Genfi. WHO kutsub kõiki riike üles meetmeid rakendama 2022. aasta maiks (see nõue on vahepeal lükatud edasi 2024. aastasse – toim.).

Rahvusvaheline õigus ei luba ÜRO-le määrust, mis seisaks kõrgemal kui üksikute riikide põhiseadus. See kehtib ka WHO – ÜRO organisatsioonide kohta.

 

Allikas: apolut.net

 

Tõlkis ja toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt