WEFi plaan: kohustuslik biomeetriline kliimaneutraalne Covid-pass koos vereanalüüsiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. märts 2022 kell 16:16Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum, WEF) paljastas taas ühe oma düstoopilise tulevikunägemuse. Suure Lähtestamise (Great Reset) päevakavas reklaamitakse digitaalset biomeetrilist Covid-passi, mis plaanitakse lääne heaoluriikides juba sügisest kasutusele võtta. See teade peaks selgitama ka seda, miks koroonameetmeid paljudes riikides ootamatult leevendati või täielikult tühistati: totaalseire tehnilise rakendamise kallal töötatakse täie hooga.

 

Vereproov digitaalsesse Covid-passi

Koroona vastu vaktsineeritud kodanikele (selleks ajaks ilmselt neli-viis korda) antakse äpi abil taas “vabadus”, näiteks reisimiseks või kontsertide külastamiseks. WEF-i seisukohalt on see revolutsiooniline uuendus: eelnevalt tuleb anda vereproov ja lasta seda laboris uurida. Seejärel saate oma nutitelefoni QR-tervisekoodi. WEF-i andmetel võetakse vereproov “100 protsenti usaldusväärse tulemuse saamiseks”.

 

Foto: ekraanikuva

See “verepõhine QR-kood” on tulevikus keskseks

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt