Aigar Säde: meedia on mõeldud inimestega manipuleerimiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuni 2013 kell 12:51 

Telegram käis külas kosmosepsühholoog Aigar Sädel, et uurida tema arvamust meie nähtavas maailmas, aga ka sise- ja väliskosmoses toimuva kohta. Kõige põnevam osa Aigari elust on kõrvalseisjate jaoks vast kosmosesõdades osalemine, kuid tavaelus aitab mees teiste inimeste (tervise)probleeme lahendada. “Üldjuhul võtan vastu ainult neid inimesi, kes ise end aidata tahavad,” tõdeb Säde.

 

Millal kosmoseinfo sinule tulema hakkas ja kaua oled sellega tegelenud?

Kosmosesõdades olen tegutsenud igapäevaselt juba umbes 15 aastat. Sattusin nendesse ajal, mil üks seltskond tegi ettevalmistusi, et meie planeet koos päikesesüsteemiga Siriuse tähesüsteemi transportida. Mingites ennustustes on öeldud, et kunagi saab meil olema kaks päikest ja teine päike oleks olnud Sirius A. Põhjus, miks nad seda teha tahtsid, oli puhtlogistiline – meie energiat tuleb transportida liiga kaugelt. Tegin kõik selleks, et seda ära hoida. Transportimise aeg oli määratud aastasse 2004.

Iga 26 000 aasta tagant on inimestele tehtud mälude restart, kui meie päikesesüsteem on liikunud läbi footonvööst – kõik mälupangad on ära kustutatud. Footonvöö omadus on see, et ta nullib magnetismi ära, magnetismiga koos lähevad mälud, see tähendab, et me oleme alustanud ikka ja jälle koopainimese tasemelt. Me toodame endiselt kosmosepättidele hingeenergiat. Seda iga 26 000 aasta tagant tehtavat restarti on inimkonnale tehtud juba miljoneid aastaid järjest.

 

Miks nad seda restarti teevad?

See on võimu küsimus. Kui inimkond elab kauem kui 26 000 aastat ja vahepeal mälusid ära ei kustutata, siis nad hakkavad taipama, mis siin tegelikult toimub ja taipamisele järgneb vastuhakk, mis süsteemi hävitab. Seekord jäi restart ära tänu sellele, et footonvöö sai ära kustutatud – seda pole enam. Footonvöö oli algselt sellepärast ehitatudki, et inimeste mälusid kustutada saaks. Mängud käivad tasanditel, millest inimestel aimugi pole.

 

Kes selle footonvöö siis ära kustutas seekord?

Looja võttis otsuse vastu, et aitab pullist. Ma osalesin ka selles töös, kus olid tegevad väga paljud meeskonnad paljudest dimensioonidest.

 

Kes on Looja või mis Loojast sa täpselt räägid?

Üldlooja, kes vastutab üldise arengu eest. Hiljuti võeti vastu otsus, et parasiitlus kuulub likvideerimisele, sest sellest ei võida mitte keegi.

 

Aga parasiidid ise võidavad ju kui nad meie energia kätte saavad…?

Jah, aga nende probleem on see, et nad jäävad ise arenemata. Kõiksuse eesmärk on, et kõik areneks. Need, kes arenguprogrammidele ei allu ja lähevad liiga kõrvale, likvideeritakse.

 

Kas need tulnukad, kes meie hingeenergiast toituvad, kas neil endil on ka hing?

Ei.

 

Aga kes nad ikkagi on ja kust nad tulevad?

Kokku klopsitud ja kloonitud erinevad robotsüsteemid. Täna on põhiline vastasseis hingelise ja hingetu maailma vahel. Hingetu maailm on teadus- ja tehnikamaailm. See tuleb tasakaalu viia – me tahaks ka ju tehnikat kasutada, seda nautida ja selle loomises osaleda. Aga kui see tehnika hakkab meid juhtima nagu tänases maailmas on, kus zombid juhivad normaalseid inimesi – see olukord tuleb ära lõpetada. Need protsessid käivad ja nüüd olete teie (Telegrami asutajad – toim.) ka sellesse pöörisesse tõmmatud.

 

Erinevaid tulnukrasse on väga palju, kui palju on aga meie mõistes “häid” tulnukaid?

Sellist asja nagu hea ja halb pole kosmoses olemas. Nimetame seda ennekõike huvide konfliktiks. Sääsk on huvitatud, et sinu käest verd saada, sina oled huvitatud, et ta raisk ei kiusaks sind – see, kes tugevam on, lööb teise maha. Kasutatakse ka sellist taktikat, ei väiksem ründab suuremat terve parvega ja kui sul kaitset peal ei ole, siis tehakse sulle 1 – 0 ära.

Halb ja hea on pigem hingemaailma tasakaalusüsteem, et sa saaksid hingemaailmas areneda. Kõik võlad peavad olema makstud ja tasakaalustatud – nii positiivne kui negatiivne. Positiivne võlg on, kui oled kellelegi võlgu ja tahad selle ära maksta, negatiivne võlg on, kui keegi on sinult midagi röövinud, hoiab kümne küünega kinni ja ära ei maksa. Nõnda on mõlemad osapooled tasakaalust väljas. Tasakaalustamiseks on loodud kättemaksusüsteem, aga orjandussüsteem on keelanud kättemaksu teadlikult, et kõik olekski tasakaalust väljas ja kuritegevus vohaks. Kui minul on sinuga konflikt, siis selle saame me ainult kahekesi lahendada, keegi kolmas ei puutu asjasse. Kui tuleb kolmas osapool vahele, siis see määrab karistuse kas mulle või sulle, aga meie omavaheline kamm jääb ikka alles. Sellepärast lõpptulemusena kuritegevus kasvabki.

Sellised lihtsad asjad, millest inimesed üldiselt ei näe läbi. Süsteem on väga kaua valitsenud ja teab väga hästi, kuhu vajutada ja milliseid seadusi teha. Kaks maagilist sõna, mis tänapäeval valitsevad on raha ja seadus. Kui hakkad rahast rääkima, siis on näha, kuidas mõni inimene kohe muutub. Samas mõni teine on härga täis, aga kui kasutad sõna seadus, siis alistub kohe.

 

Aga mõned seadused ju kaitsevad meid ka, või ei?

Kui sa oled valmis lõpuni võitlema, ei tule sulle mitte keegi kallale. Kogu seadusandlus on tegelikult alusetu. Inimese jaoks on üks ja ainus seadus – südametunnistus. Rohkem ei ole. Südametunnistus arvestab kõikide teiste inimestega, mineviku ja tulevikuga, mida ükski paragrahv ei suuda teha. Paragrahvid ei ole loodud õigluseks vaid kontrolliks. Püütakse luua illusioone, et sa ise võtsid võlgu, tegelikult need olukorrad aga luuakse, et sul ei olekski teist võimalust.

Meditsiin täpselt samamoodi – haigusi loob kõige rohkem meditsiin ise. Ennekõike testidega, mis võivad kõik näidata aiateibaid, mitte reaalset olukorda. Näiteks tühipaljas ohatis võib näidata HIV-positiivset. Hakatakse seda ravima, tõmmatakse immuunsüsteem pikali ja lõpuks suredki AIDS-i. Niimoodi käivadki asjad, diabeediga täpselt samamoodi. Meeste eesnäärmevähk – samamoodi testid valetavad. Naistele käivad tasuta ringi mammograafiabussid (rindade röntgenoloogiline uuring), tulge ja kiiritage ennast. See, kes kaks korda aastas ennast seal kiiritamas käib, saab viie aastaga kindlasti endale rinnavähi.

Lääne meditsiin ei ole loodud inimesi ravima, vaid inimeste käest raha saama ja inimesi sandistama või tapma. Sõltumatud uuringud üle maailma kinnitavad, et tavameditsiin tapab inimesi. Vaktsiinide ülesanne on immuunsüsteemide nõrgestamine.Toidus puuduvad vitamiinid ja mineraalid, seetõttu kõrgema energeetilise rünnaku puhul inimese organism ei pea vastu ning jäädakse massiliselt haigeks.

Tuleb küsida, kes on selle süsteemi autor? Miks on meie mullad mineraalidest tühjaks pumbatud ja asendatud keemiliste väetistega? Ja kõik on seaduslik. Seadusandlus, mis on inimeste kirjutatud, on kuidagimoodi inimestest kõrgem, sellele tuleb vastuvaidlematult alluda.

Keha on ehitatud isetervenevaks organismiks, see on täiuslik kosmiline kompuuter, mis ravib ennast siis, kui inimene annab selleks võimaluse. Inimese tervenemine algab siis, kui inimene võtab vastu otsuse, et tema tervise eest vastutab ainult ja ainult tema ise. Meil on tohutu kogemustepagas. Miks seda teadmist meie eest varjatakse? Inimese eluiga on olnud kunagi 900 aastat.

Valdav osa inimesi on ära programmeeritud (nn konsensustranss) ning nad ei ole võimelised iseseisvalt mõtlema ja analüüsima elu meie ümber. Paljud uurijad usuvad, et selline programmeerimine on käinud juba aastatuhandeid. Suurim ahistamise programm on see, et inimesi on õpetatud olema alandlikud ja “teadma”, et meil endal pole jõudu.

Teine programm on see, et kui kõik räägivad, siis on tõsi. Seda programmi kasutab ära meedia. Meedia ei ole ju mõeldud inimeste jaoks, vaid inimestega manipuleerimiseks.

 

 

 

Sa oled selle teemaga nii kaua tegelenud, mida sa tunned, kui vaatad inimeste ärkamist globaalsel tasandil ja võrdled seda näiteks 5 või 10 aasta taguse ajaga? Kas oled positiivselt meelestatud tuleviku suhtes või arvad, et asjad lähevad veel hullemaks?

Mingi hetk võib minna veel hullemaks, kui kõik kolinal kokku kukub. Sest inimeste esimene küsimus on: “Mis nüüd saab?”. Kui kukub kokku rahasüsteem, kui kukub kokku meedia, sõjavägi… meditsiin ongi juba praktiliselt kokku kukkunud. Inimesed mõistavad, et ravimid ei toimi ja kui toimivad, siis nende kahjuks. Inimestega mängitakse, teadlikult on loodud justkui riigid, tegelikult süsteem on ju üks. Tekitatakse kunstlik vastasseis. Leitakse põhjus, et meil on sõjaväge vaja jms. Sõjavägi on loodud selle jaoks, et üldmassi riigisiseselt vaos hoida. Ühise Euroopa politsei või sõjaväe mõte on selles, et kui näiteks Eestis tulevad rahutused, siis saadetakse mingid tšurkad siia korda majja lööma, mitte eestlased. Sest neil on ükskõik, mis siin toimub, nad tapavad julmalt. See on kõik kokkumäng. Sest kuidas on võimalik, et II maailmasõja lõpus sõitsid Saksa ja Vene uusimad ülisalajased allveelaevad süvavetes kõrvuti? See näitab, et baasvundament/süsteem on ikkagi üks.

 

Kui vaadata erinevaid riike: Põhja-Korea, Hiina, USA, Venemaa, EL ja nii edasi, tundub, justkui oleks omavaheline konflikt, aga tegelikult on see kokkumäng?

See on täielik kokkumäng, mida orkestreerib planeedi salavalitsus.

 

Miks kõrvaldab New World Order (Uus Maailmakord) ära sellised tegelased nagu Saddam Hussein või Muammar Gaddafi? Kas need mehed ei läinud mänguga piisavalt kaasa?

Nemad olid rahva seast kasvanud liidrid. Rahvaga manipuleerimiseks nad ei kõlba ja süsteem peab nad hävitama, asetades võimule oma “liidrid” ehk kuulekad tööriistad. Mis nipiga teadis Obama juba 10-aastaselt, et ta saab USA presidendiks? See näitab, et liidrid koolitatakse ja programmeeritakse varajasest noorusest erikoolides ja eriasutustes.

 

Kui tihti juhtub nii, et vereliinides olevad inimesed hakkavad New World Orderile vastu?

Seda juhtub. Nendega, kes ärkavad ja nendega, kes ei ole piisavalt transiseisundisse viidud. Need, kes natukene ärkama hakkavad, neid kontrollitakse väga piinliku täpsusega. Kui kaasa ei mängi, siis minnakse kuni mõrvani välja. Tänapäeval on võimalik mõrvata väga erinevatel viisidel. Võib juhtuda, et inimene lihtsalt jääb haigeks ja kustub ära – keegi põhjust ei tea. Üks on materiaalne tasand, aga aastakümneid on kasutatud juba paralleelruumide tehnoloogiaid, kus siis paralleelses ruumis asuvate vahendite abil n-ö lülitad inimese välja ja siin reaalsuses ei saa arugi, mis temaga juhtuda võis.

 

Mida sa tead “sihikul olevatest inimestest” (ingl targeted individuals) – see on grupp inimesi, kes väidab, et valitsus on neisse pannud kiibid, neile edastatakse helisid ja sõnumeid, neile tekitatakse sisemisi põletushaavu. Uurijate sõnul on selliseid inimesi üle maailma miljoneid.

Julgen väita, et absoluutselt 100% inimesi on kiibistatud ennekõike paralleelruume kasutavate tulnukate poolt, lisaks ka maised kiibid, mille abil tehakse kõikvõimalikke haigeid eksperimente inimkehade kallal. Meie kõik kanname enda kehas sadu ja lausa tuhandeid kiipe.

 

Kas ma saan seda kuidagi kontrollida?

Pead õppima neid nägema. Need kiibid on niivõrd arenenud, et me ei tule selle pealegi, et tegemist võiks olla kiipidega. Su ümber võib olla kujumuutja, kes on piltlikult imenud end kilena sinu ümber. Kui me arvame, et me teame, mis on rõvedus, siis me eksime. Sellepärast enamik inimesi ei tahagi nendest asjadest midagi teada, sest psüühika ei pea vastu, pannakse endale blokk ette. Teatud asjadele peab psüühika järgi kasvama. Peab täpselt teadma, kui palju võib kellelegi üldse rääkida asjadest. Teatud seltskondades tuleb suu kinni hoida, mitte enda jaoks, vaid teiste kaitseks.

 

Mis toimub meiega unenägudes?

Uned on astraalrännakud. Osa meie hingest lahkub kehast ja läheb teistesse reaalsustesse kogemusi vahetama. Nende kogemuste põhjal teed plaanid järgmisteks päevadeks.

Unenägude kaudu käib ka suur manipulatsioon. Meie kehadega võivad siis tegeleda väga paljud olendid teistest reaalsustest, keda meie ei näe. Nende töö on ära rikkuda meie kehasüsteemid. Kui sa hommikul ärgates oled rohkem väsinud kui õhtul magama minnes, siis on midagi sinuga tehtud.

Inimröövide käigus viiakse sind teistesse reaalsustesse, kus tehakse igasugu rõvedusi hallide ja teiste tegelaste poolt. Enamus massil pole õrna aimugi sellest. Näiteks fantoomrasedused on puhas hallide taastootmine. Naine tehakse rasedaks ja kuskil kolmandal või neljandal kuul võetakse beebi välja. Mõned märkavad seda. Osade naiste, kes pole kunagi vahekorras olnud, suguelundid näevad välja nagu oleks 30 korda sünnitanud. Tuleb küsida, kus on see vaba tahe, millest meile räägitakse.

Oleme täna sellises reaalsuses, kus on vastasseis hingeliste olevuste ja hingetute olevuste vahel. Inimene ehk hingeline olevus on evolutsiooni astmel kõrgemal, kuid täna on läbi püramiidsüsteemide loodud olukord, kus zombied valitsevad meid. Kui te tahate oma positsiooni parandada, siis äratage üles oma vägi. Nii kaua, kui inimene seda otsust vastu ei võta, nii kaua seda väge tagasi ei saa. Kui aga otsus vastu võetakse, siis käivitub sisemine mälu – tuleb tagasi teadmine, et me oleme hävitamatud. Me võime küll ilma jääda oma kehast, aga sest pole midagi, sest kehasid on meil teistes reaalsustes küll ja küll.

 

Kas mõni info on ka sinu jaoks liiga võigas? Kas mõni informatsioon tekitab sinus masendust ja kui nii juhtub, siis kuidas sa endas selle positiivsuse taas üles leiad?

Tuleb teada, et duaalsüsteemis on igas asjas positiivne olemas. Toome lihtsa näite: kui sul keeratakse rahakraanid kinni, siis tuleks seda takka kiita. Sest seda raha polegi vaja järelikult, sa saad nüüd tegeleda näiteks mediteerimisega. Ja ühel hetkel täiesti märkamatult keeratakse rahakraanid taas lahti. Kui sa lood endale eesmärgi, siis mingil hetkel hakkab süsteem seda takistama just selle mõttega, et sa oleksid kas vihane, või kui kraanid on lahti, siis oleksid eufoorias.

Tähtis on, et sa pidevalt toodaksid emotsioone – see on nende toide. Kui sa selle ära jagad, siis sa saad hakata nendega mängima. Kunagi ei peaks minema närvi, sest see ei kõiguta sind, sa tead, et see kõik on puhas mäng. Sa peaksid ennast kõrvalt vaatama – ahaa, näe minuga juhtus see, või minuga juhtus see, mis ma nüüd edasi teen. Sa väljud hirmude tasandist, tead, et alati on olemas lahendus, mõni lahendus võtab lihtsalt kauem aega. See annab sulle lisapositsiooni veelgi täiuslikumalt mängus osaleda. See kõik on puhas trenn.

Näiteks aastaid tagasi, kui ma veel arvasin, et universum on korras. Ma arvasin, et kõik, mis minuga toimub, on mu enda põhjustatud, kõik on mu enda vead. Mul kadus energia ära. Kuus päeva otsisin viga endas, aga ma ei leidnud ja energiat jäi aina vähemaks. Lõpuks suutsin liigutada ainult ühte sõrme.

Viimaks taipasin, et äkki minus polegi viga ja tegu on manipulatsiooniga. Niipea, kui ma selle mõtte peale tulin, sattusin ühe arktuuruslaste sõjalaeva pardale ja nägin, mismoodi juhtmed olid minu külge ühendatud ja kuidas nende kaudu imeti minu energiat. Ütlesin neile, et: “niipea, kui ma oma keha köidikutest vabanen, aga te raisad saate mu käest,” ja nad hakkasid energiat minusse tagasi pumpama. Ehk kui sa lased lahti surmahirmust, teades, et surma tegelikult pole olemas, siis oled sa igas olukorras loov. Niipea, kui sa paanikamütsi endale pähe tõmbad, oled sa läinud. Julgus on teadmine, et surma pole olemas.

Süsteem on ehitanud kogu võimuaparaadi hirmude peale. Nii kaua, kuni inimesed tunnevad hirmu, ei saa midagi paremaks muutuda. Mitte kedagi ei huvita sinu enda saatus. Kui sa arvad, et sul on kusagil kaitse, kas kõrgemal või madalamal – nii ei ole! Kaitse on sinu teod, mis kajastuvad sinu energiaväljas. Kui vaatleme idamaade võitlejad, siis allutamine käib silmade kaudu. Energiaväljast loetakse välja teise oskused. Psüühiline potentsiaal saab kasvada vaid olukorras, kus sa hakkad oma hirmudele näkku vaatama, nendega samastuma.

 

 

Intervjuud Aigar Sädega jätkub veel kaheks korraks. Järgmises osas räägime lähemalt erinevatest tulnukatest – nendest, kes elavad Maal, Maa sees ja kosmoses. Viimases osas vaatame, mis toimub inimestega ja uurime, mida on Aigar kosmosekanalite kaudu teada saanud sündmustest Eestis, näiteks parvlaeva Estonia ja Copterline’i katastroofidest.

 

 

Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

 

Vaata ka Aigar Säde kodulehte.

Fotod: erakogu

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt