NSA ja CIA heaks töötanud insener laseritest ja tulnukatest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. september 2013 kell 14:5014. novembril 2012 andis raadiosaatele “Radio 3Fourteen” intervjuu leiutaja ja lasertehnoloogia insener Steven Kelley, kes on tehnoloogiaettevõtte S.K. Industries rajaja. Ta on töötanud kaitsetööstusele ja arendanud välja LAW-17 laseri sihtimissüsteemid, mida kasutavad õiguskaitseorganid ja sõjavägi. Kelley on töötanud ka NSA-le ja olnud seotud mitme projektiga CIA-s. Toetudes Billy Meieri infole tulnukatest, lendavatest taldrikutest ja nende tehnoloogiatest, kirjutas ta raamatu “Lasers, Cavers & Magic“ (“Laserid, koopaasukad ja maagia“).

 

Kuidas sattusid töötama NSA ja CIA heaks?

Alustasin oma karjääri elektro-optika valdkonnas samal ajal, kui leiutati laser. Töötasin optika tootmise tehnikuna ja seejärel kvaliteedikontrolli, inseneri ja tootmise kontrolli juhina. Töötasin välja semikonduktoreid, sõjalisi süsteeme ja suuremõõtmelisi optilisi seadmeid. Siis alustasin oma firmaga S.K. Industries, mille tehnikaga aitasin USA luure keskagentuuril toetada Iraaki, kui nad sõdisid Iraaniga. Mõni aeg hiljem sai mu ettevõte lepingu NSA-lt tahkete laserite ehitamiseks, seda operatsiooni juhtis Ollie North. Tahkeid lasereid kasutab praegu USA merevägi, kes on lasknud selle prototüübiga alla mehitamata lennukeid.

 

Kuidas sa puutusid kokku koopaasukatega?

Pärast NSA-s töötamist sattusin kokku inimestega, kes töötasid Billy Meierile. Minu eesmärk oli saada tehnilist ülevaadet infost ja materjalidest, mis oli seotud reptiilide ja hallidega, mida Semjase avaldas Meierile. Hakkasin uurima hõbeda omadusi, et kasutada seda materjali lendava taldriku ehitamisel, kuid see põhjustas reaktsiooni, mis pani ohtu mu perekonna ja sõbrad.

 

Semjase

 

Hakkasin uuesti tegelema laseritega ja aretasin välja LAW-17 laseri sihtimise süsteemi, millele järgnesid kokkupuuted gruppidega, keda ma kutsusin koopaasukateks. Nad resideerivad suurtes punkrites, mida on ehitatud üle kogu maailma ja nad peavad end jumalateks inimeste seas. Üks selline punker asub J. Paul Getty muuseumi all Los Angeleses, ja neid punkreid ühendavad pikad tunnelid. Koopaasukaid seostakse tumedate jõududega, sest nende südames puudub armastus ja nad juhendavad Maal tegutsevaid illuminaate.

Mul paluti leiutada relv, mida saaks kasutada tulnukate vastu ja taipasin, et selleks saab olla psüühiline projektsioon, mis ületaks iga mehaanilist relva. Keskendun nüüd psüühiliste võimete arendamisele ja uurimisele ning alustasin reiki tehnikate õppimisega.

 

Mida sa tead tulnukatest ja valitsuse ehitatud kosmoselaevadest?

USA valitsus ei ehita lendavaid taldrikuid, kuid meil on väike laevastik, mis saadi pärast Roswellis tehtud tehingut tulnukatega. Neljanda taseme reaalsuses elavate tulnukate kosmoselaevad on meie omadest erinevad, sest nende tootmise tehnika on arenenum kui meil. Sakslased arendasid välja lendava taldriku, mis suutis lennata valguskiirusel – selle insener oli Viktor Schauberger. Ka meil siin USA-s kasutatakse ION-tõukemootorit osal stealth-pommitajatel ja kuuldavasti tahab ka Boeing oma kommertsliinidel seda kasutada, kuid avalikkus pole selleks veel valmis.

USA valitsus ei ehita lendavaid taldrikuid, kuid meil on väike laevastik, mis saadi pärast Roswellis tehtud tehingut tulnukatega.

 

Kas valitsused lavastavad tulnukate inimrööve?

Valitsus ei ole inimröövide taga, sest neil on leping tulnukatega, kes tarbivad meie verd ja negatiivset energiat. Dulce baasis, mis on tulnukate salabaas Mehhiko piiri ääres, aretatakse sünteetilist verd inimvere asendamiseks, et ei oleks enam inimrööve.

 Tulnukate salabaasis Mehhiko piiri ääres aretatakse sünteetilist verd inimvere asendamiseks.

 

Milliseid tehnoloogiaid me võime tulevikus näha?

Erinevaid elektroonilisi seadmeid, mis kasutavad skalaarenergiat. See on alternatiivne energia ja eksisteerib paralleelselt elektromagnetilise spektrumiga. Skalaarenergia signaal liigub kiiremini kui valgus ja paljud seadmed nagu televiisorid ja mobiiltelefonid saaks selle abil töötada.

 

Kuula saadet siit.

Fotod: tjmorrispublishing.com, popsci.com, formerwhitehat.files.wordpress.com, topnews.in, formerwhitehat.files.wordpress.com, futureofmankind.co.uk

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt