Vandenõude uurija maailma salaajaloost, sõdadest ja hiiglastest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. november 2013 kell 13:07steve quayle9. septembril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu populaarne raadiosaatejuht ja viie raamatu autor Stephen Quayle, kes on juba üle kolmekümne aasta uurinud muistseid tsivilisatsioone, hiiglasi, UFO-sid ja bioloogilist sõda, mis on seotud inimkonna tulevikuga. Stephen arutleb halvimate võimalike stsenaariumide üle siin maailmas, selgitades, kuidas need on omavahel seotud. Maavärinad, vulkaanipursked, tuuma- ja bioloogiline sõda koos USA dollari kavandatud kokkukukkumisega viivad meid ettearvamatute katsumuseni.

 

Mis on hädaolukorra õppus GridEx II?

Tuhanded kommunaalteenuste töötajad, ettevõtete juhid, kaitseüksuste ohvitserid, FBI terrorismivastase võitluse eksperdid ja valitsusametnikud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Mehhikos valmistuvad novembris toimuvaks hädaolukorra õppuseks, mis jäljendab tuuma- ja küberrünnakuid, olukordi, mille tagajärjel võivad tekkida ulatuslikud elektrikatkestused ja internetiside häired. Kujutage aga ette, et see simulatsioon viiakse läbi tegelikult hoopis salajaste operatsioonide teostamiseks ja finantssektori mõjutamiseks.

Sarnase silmulatsiooni ajal toimus ka Londoni pommirünnak 2005. aastal, kui buss sõitis oma tavapäraselt marsruudilt kõrvale Tavistocki väljakule ja plahvatas. Tavistocki väljakul asub Briti psühholoogilise sõja uurimise instituut – see on ilmselge signaal maailmavalitsejate poolt, et nende käes on võim. Väga tähtis on, et inimesed tunneksid ära false flag operatsiooni – olukorra, kui inimene või grupp loob probleemi ja siis pakub lahenduse, mis annab soovitava tulemuse.

londoni pommitamine

Londoni pommirünnak 2005

 

Mida sa arvad olukorrast Süüriast?

Al Qaedat rahastab USA valitsus, kes toetab mässulisi Süürias, selleks, et saada oma kontrolli alla maavarad nagu maagaas. Kui vaagida kõikide sõdade puhkemise põhjusi, siis alati on need toimunud ressursside või religiooni pärast. Islamiäärmuslased sõdivad kristlastega, keda tapetakse nüüd juba mitmes Lähis-Ida riigis. Selles piirkonnas mängib USA Venemaaga julma ja verist mängu, mille eesmärk on majanduslikult kasu saamine.

 

Kuidas sa hiiglaste teemani jõudsid?

Kuulasin õppejõu Derek Prince´i helisalvestisi, milles ta rääkis Esimesest Moosese raamatust. Seal räägiti jumalapoegadest, kes tulid Maale ja heitsid ühte inimeste tütardega, saades järglaseks hiiglased – neefilid (neefil – see, kes paneb teisi langema). See toimus nii enne kui ka pärast suurt veeuputust. Olen õppinud ka kunstiajalugu ja täheldanud, et arheoloogilised maailmaimed nagu püramiidid erinevatel mandritel on inimese suhtes proportsionaalselt hiigelsuured. See viib mõtteni, et meie üle valitsesid kunagi inimesest võimsamad ja intelligentsemad olendid.

neefilid

Sel ajal, ja veel pärastpoolegi, kui Jumala pojad heitsid inimeste tütarde juurde ja need neile lapsi ilmale tõid,
olid hiiglased maa peal: needsamad vägimehed, kes muistsest ajast on kuulsad mehed (1Ms 6:4)

 

Hiljuti Ecuadorist leitud hiiglase skelett asus kohas nimega Changaiminas, mis on tähendab hispaania keeles jumalate kalmistut. Fragmendid rekonstrueeriti arvutimudeli abil ja saadi inimese skelett, mis on seitse korda suurem tänapäeva inimesest. Hiiglaslike skelettide ja inimajaloo salastamise taga on Smithsoniani instituut, kuid seekord ei õnnestunud neil säilmeid varjata.

giant-ecuador

Ecuadorist leitud hiiglase taastatud skelett

 

Helistaja Tony Ohiost:

Miks Jumal laseb meie tsivilisatsioonil end hävitada?

Arvan, et see on seotud vaba tahtega, mille jumal meile andis. Me saame valida, kas armastame Jumalat ja või mitte ning sama kehtib ka meie enda armastamise kohta. Meid ei loodud kedagi järgima – oleksime sel juhul kõik robotid. Valik on meie ja me suudame oma hävingu peatada.

 

Kuula saadet siit.

Steve Quayle’i veebilehekülg www.stevequayle.com

 

Fotod: jcourt.net, coasttocoastam.com, img.dailymail.co.uk, worldmysteries.tv

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt