Telegrami uudised, nädal 35: peavoolumeedia tegi tormiliselt Telegrami

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. september 2021 kell 15:24Eelmisel nädalal (31. august kuni 5. september) tegi peavoolumeedia tormiliselt Telegrami – ilmus ridamisi koroonameetmeid kritiseerivaid artikleid ning takkapihta toimus suur konverents, millest jäi kõlama seisukoht, et koroonakriis ongi pettus, nagu me seda teile juba poolteist aastat rääkinud oleme.

 

PS. “Telegrami uudised” on heaks vahendiks olla meil ilmuvaga kursis ka neile, kel pole mahti igapäevaselt artikleid lugeda.

 

Mäng on läbi – mask maha! Delfi kinnitab Telegrami infot ja koroonapettust

Eelmise esmaspäeva hommikul avaldas Delfi artikli “Üllatus: Eestis on tänaseks ametlikult koroonahaigeks tunnistatud 9200 inimest“, kus selgub, et viimase pooleteise aasta jooksul on Eestis enneolematu laustaudi ajal saanud ametliku koroonahaiguse COVID-19 diagnoosi vaid 9200 inimest ehk 0,7% rahvast. Tundub, et Delfi on hakanud Telegrami lugema, sest just olematutele protsentidele oleme ka meie laustaudi algusest peale tähelepanu juhtinud ja pärinud aru, kus on pandeemia?

Kui Delfi & Co suutis möödunud kevadel päevapealt hakata inimesi hirmutama olematu pandeemiaga, siis kas suudab ta ka kannapöörde teha ja tulla kapist välja ning näidata koht kätte ka teistele koroonaterroristidele?

 

Päevaleht: “Valitsuse enda uuring näitab, et koroonatõend ei toimi. Lõpetage see piinlik ahistamine”

2. septembril avaldas arvamustoimetaja Villu Zirnask Päevalehes aga artikli, milles kutsus üles loobuma rumalast koroonatõendi nõudest – seda, et tõendi nõudmine on rumal, kinnitavad nii riigikantselei enda tellitud uuring kui ka viimase kuu vaktsineerimisstatistika.

Nimelt, 27. augustil avaldatud uuringust saab välja lugeda, et suve jooksul on vaktsiinivastaste hulk kasvanud ning usaldus perearstide vastu langenud.

Lõpetagem siis!

 

Jaapanis leiti Moderna vaktsiinidest magnetile reageerivat ainet

Umbes 1,6 miljonit Moderna koroonaviiruse vaktsiiniannust kõrvaldati Jaapanis kasutuselt, kuna osa viaale tunnistati saastunuks, teatas Jaapani terviseministeerium. Nimelt leiti vaktsiinidest metalli-laadset ainet, mis reageerib magnetile. Saastunud vaktsiinide kasutamine on põhjustanud paraku ka kaks vaktsiinisurma.

Probleem pole võõras ka Eestile, vastuseta on küsimus, kas pärast jaanipäeva ilmsiks tulnud valede hoiutingimuste tõttu Terviseameti külmlaos on ka Maarjamaal mõni “õla alla pannud” vaktsineeritu saanud kahtlasest veelgi kahtlasema süsti…

 

Postimees kinnitab Telegrami infot: koroonameetmed ei ole õigustatud!

Tagatipuks kirjutas kohtuarst Ilona Drikkit ka Eesti peavoolumeedia lipulaevas Postimehes tarkusepäeval 1. septembril, et koroonameetmed ei ole õigustatud ja me kõik oleme koroonakiusu potentsiaalsed ohvrid.

 

Nick Hudson konverentsil “Pandeemia õppetunnid”: 18 kuud kestnud koroonakriis on täielik pettus

2. septembril toimus Tallinnas Fotografiskas koroonapoliitikat kritiseeriv konverents “Pandeemia õppetunnid“, millest jäi kajama seisukoht, et koroonameetmed on teinud pigem kahju kui kasu ja praegu toimuv massvaktsineerimine või inimõiguste piiramine ei ole põhjendatud ega seaduspärane.

Arutleti ka selliste teemade üle nagu sihilik inimeste hirmutamine, tehnokraatide rikastumine vaesemate arvelt, Suur Lähtestamine ja totalitarismi järjepidev kasv. Sulgemiste mõjusid analüüsiva organisatsiooni PANDA (Pandemics Data & Analytics) looja Nick Hudson ütles lausa otse välja, et tema arvates on 18 kuud kestnud koroonakriis täielik pettus. Konverents lõppes julgustava sõnumiga: mida rohkem inimesi oma õiguste eest seisavad, seda kiiremini hakkab vigane süsteem ennast korrigeerima.

 

Kaja Kallas, väljastage Eestis kasutusel olevate Covid-19 vaktsiinide tootjatega sõlmitud lepingud

Nädala lõpuks pöördus jurist Varro Vooglaid Vabariigi Valitsuse juhi poole palvega väljastada kõigi Eestis kasutusel olevate Covid-19 vaktsiinide tootjatega sõlmitud lepingud.

Jääme ootama!

 

Need olid Telegrami uudised eelmisest nädalast. Tule ka sina kapist välja, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt