“Koroonapandeemia pettus” – korduvalt Youtube´ist kustutatud video nüüd eesti keeles

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. aprill 2020 kell 11:08Foto: Canva kollaaž

Vabakutseline ajakirjanik Billy Six tegi hiljuti videoreportaaži Saksamaa haiglates toimuvast. Videot on korduvalt veebist kustutatud, kuna see ei lähe kokku peavoolu narratiiviga koroonaviiruse pandeemiast. Oma reidil nägi Six tühjasid haiglaid ning sealsed töötajad ütlesid korduvalt, et tegu ei ole mitte meditsiinilise vaid poliitilise pandeemiaga, mis eksisteerib eelkõige meedias.

 

Mehe poolt intervjueeritud arstide sõnul ei ole viirus ise enamusele inimestest ohtlik – käimas on üsna tavaline gripihooaeg. Videos lahatakse ka gripi näiteid ajaloost, võrreldakse numbreid praegu (sh Itaalias) jm.

Sõna saavad näiteks 9 aastat arstiteadust ja 2 aastat molekulaarbioloogiat õppinud Jaroslav Belsky (kes töötab hambaarstina); viroloog Karin Möllig, kes oli aastatel 1993-2008 Zürichi ülikooli viroloogia meditsiinilise instituudi direktor ja professor; Santa Maria Misericordia ülikooli haigla nakkushaiguste osakonna juht ja Udinese ülikooli nakkushaiguste professor Matteo Bassetti; Califonia ülikooli sisehaiguste professor Claus Köhnlein jpt.

Üks arstidest ütles ka, et ta on juba aastaid veendumusel, et inimeste saatus on ettekirjutatud ja et inimene ei jää üldse haigeks, kui immuunsus on korras – ta ise on 20 aastat olnud pidevalt haigete keskel, ei kanna maski ja on kogu aeg terve…

Video on nüüd eemaldatud ka Telegrami Youtube´ist, olles eelnevalt kogunud ligi 81 000 vaatamist. Avaldame ta nüüd uuesti vaatamiseks ainult Minu Telegrami tellijatele, sest pole mõtet näidata seda neile, kes pole tegelikult valmis vaatama.

 

Originaalvideo: https://ww

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt