USA vanglates on mõtlema ärgitavad materjalid keelatud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. märts 2013 kell 12:25 

Keith Pantaleon (34) on New Jerseys elav mees, kes arreteeriti jaanuaris tulirelva omamise tõttu. Kuigi tegemist ei olnud illegaalselt soetatud relvaga, pandi mees 35 päevaks vangi,  pärast mida kohtuotsus ja 75 000-dollariline kautsjon tühistati. Vahistamise ajal süüdistati meest selles, et ta olevat potentsiaalne massimõrvar. Vanglas olles sai Pantaleon teada, et USA vanglates on David Icke’i raamatute omamine keelatud.

 

“Tere, mina olen Keith Pantaleon. Hiljuti istusin 35 päeva vangis. Seal olles rääkisin oma kongikaaslasega kõigest, mis hetkel maailmas toimub. Suurpankade väljaostmisest, terrorismivastasest sõjast ja teistest päevakajalistest teemadest,” jutustab Keith internetti üleslaaditud videos.

Ta jätkab: “Selle peale vastas kongikaaslane, et mulle pakuks kindlasti huvi üks raamat, mille on kirjutanud David Icke. Kongikaaslane rääkis, et ta oli selle raamatu laenanud ühele teisele vangile lugemiseks, aga raamat konfiskeeriti kongide läbiotsimise ajal. Konge otsitakse regulaarset läbi, et tuvastada, ega vangil ei ole illegaalseid asju, nagu näiteks narkootikumid, raha või muu selline, mida vangil ei tohiks olla.”

Keith selgitab, et kõnealune raamat räägib paljudest asjadest, sh poliitilisest ja majanduslikust ajaloost ja muudest teemadest, mida mingil põhjusel peetakse illegaalseks. “Mulle tundub see raamat olevat ääretult intrigeeriv ja ma soovitan inimestel seda ise lugeda ja otsustada, kas selline informatsioon peaks olema keelatud. Mina isiklikult arvan, et informatsioon ei tohiks olla keelatud, sest ainus viis enda harimiseks on uurida ka selliseid materjale, millega sa ei pruugi tingimata nõustuda,” sõnab mees ja lisab: “Ka mina ei nõustu päris kõigega, millest raamat räägib, aga ta (David Icke) tõstab esile palju väga olulisi teemasid.”

Pantaleoni arvates on täiesti naeruväärne, et informatsiooni peetakse illegaalseks: “Võrdluseks – vangis olles oli mul täielik juurdepääs kaabeltelevisooni kanalitele aga õigusalase kirjanduse raamatukokku lubati mind ainult 45 minutiks iga kahe nädala tagant. Tõsiasi, et teatud informatsiooni peetakse illegaalseks, annab hea ülevaate sellest, milline meie õigussüsteem tegelikult on.”

Teatavasti on USA vanglates keelatud ka William Cooperi tekstid. William Cooper oli vandenõude uurija, kes hoiatas loetud kuud enne 11. septembri terrorirünnakuid, et USA valitsus plaanib selle korraldada ja ajada süü Osama Bin Ladeni peale. USA politsei tappis William Cooperi tema kodus 5. novembril 2001.

 

Vaata Keith Pantaleoni videot siit.

Vaata William Cooperi videot siit.

 

Allikas:  We Are Change

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt