Kas esimesed inimkatsed nanotehnoloogiaga Eestis algavad koroonavaktsineerimisega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2020 kell 20:30Eestis levitatav mRNA vaktsiin sisaldab nanoosakesi.

Vandenõumaailmas on räägitud kümmekond aastat, et vaktsiinidega sisestatakse inimestesse nanoosakesi. Lisaks väidavad mõned “vandenõuteoreetikud” juba ammu, et nn chemtrailid (geoinsenerlus) sisaldavad nanokiipe. Ja väga paljud “vandenõuteoreetikud” räägivad juba aastakümneid, et süsteemi lõplik eesmärk on saavutada täielik kontroll inimkonna üle.

 

2020. aasta on näidanud, kuivõrd lihtne on inimesi kontrollida ja nendega manipuleerida. Tänaseks on ka ilmselge, et enamus inimesi ei “ärka mitte kunagi üles”. Vandenõust on saanud reaalsus.

Äsja soojast ahjust Eestisse saabunud Pfizeri mRNA-vaktsiin sisaldabki nanoosakesi, nagu saab lugeda mõnest vaktsiini tutvustavast artiklist (ka Financial Timesis) või vaktsiini eestikeelseselt tootelehelt.

Nanoosakesi on viimases mainitud kahel korral:

Üks annus (0,3 ml) sisaldab 30 mikrogrammi COVID-19 mRNA vaktsiini (lipiidsetes nanoosakestes).

Toimemehhanism Comirnaty sisaldab modifitseeritud nukleosiidiga mRNA-d, mis on pakitud lipiidsetesse nanoosakestesse, mille abil viiakse mittereplitseeruv RNA peremeesrakkudesse. Selle tulemusena käivitub SARS-CoV-2 S ogavalgu antigeeni transientne ekspressioon. mRNA kodeerib membraanseoselist täispikka ogavalku, mille kesksel heeliksil on kaks punktmutatsiooni. Nende kahe aminohappe mutatsioon proliiniks lukustab ogavalgu antigeenselt eelistatud fusioonieelsesse struktuuri. Vaktsiin kutsub esile nii neutraliseerivate antikehade kui ka rakulise immuunvastuse tekke ogavalgu antigeeni vastu, mis võivad osaleda COVID-19 vastases kaitses.Kas sina teadsid, et Eestis suurejooneliselt propageeritav vaktsiin sisaldab nanoosakesi? Miks valitsus sellest ei räägi? Kas masse üldse huvitab selline teadmine?

Selle kõigega on tihedalt seotud Bill Gates, kes on Pfizeri üks suurrahastajaid.

Kas oled kursis, mis on enim levinumad teooriad sellest, mida nende vaktsiinidega inimestesse sisestatakse ja mis on kogu vaktsineerimise lõplik eesmärk?

Edasilugemine isiklikul vastutusel.

Üks enim levinumaid teooriaid vaktsiinide lõpp-eesmärgist on esmalt inimkonna suguvõimetuks tegemine ja sealt edasi omakorda inimkonna vähendamine. Sellisest stenaariumist on juttu olnud mitmetes sci-fi telesarjades, nagu näiteks “The X-Files” ja “Stargate SG-1”. Rahvaarvu piiramisest räägib ka salapärane okultne monument nimega

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt