Ajatu. 7 enim kasutatavat ravimit ja nende looduslikud vasted

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. jaanuar 2020 kell 18:49tabletid 2

Me elame ravimitest küllastunud maailmas, kus tavameditsiini mudeli kohaselt on põhirõhk sümptomite leevendamisel, mitte probleemide ennetamisel. Kiire otsetee tableti näol lubab meil jätkata ebatervislike harjumuste ja elustiiliga. Lihtne on süüdistada arste, meditsiiniasutusi ja tervisekindlustuse süsteemi, kuid ebamugav tõde on see, et vastutus on tegelikult ikkagi meil endil.

Tänane “Ajatu” ilmus esmalt veebruaris 2013.

 

Kui sa oled pikaajaline ravimitarvitaja, siis tasub kaaluda nõuküsimist spetsialistilt, kes oskab aidata, kuidas  järk-järgult ravimi(te)st loobuda ning selle asemel hakata kasutama tablettide looduslikke asendajaid.

Meditsiiniline ülereageerimine, ravimite üle- ning kuritarvitamine ja ägedad vastureaktsioonid ravimitele on saanud USA-s peamisteks surma põhjustajateks. Aina rohkem inimesi kannatab üha kauem valude käes ning eluea pikenemine on kaasa toonud üldise elukvaliteedi languse.

USA-s kirjutatakse kõige tihedamini välja valuvaigisteid, kolestrooli ja vererõhku alandavaid ning kilpnäärme ainevahetust mõjutavaid ravimeid, antatsiide (maohappesust alandavad ained), psühhoosiravimeid, diabeedi kulgu mõjutavaid ravimeid ning antibiootikume. Kuid pöörates tähelepanu oma toitumisele ning kasutades looduslikke ravimeid, on võimalik ajapikku farmaatsiatööstuse toodangust sõltumatuks saada.


Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt