Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Dick Cheney tunnistab valetamist 9/11 uurimiskomisjonile

11. märts 2013 kell 14:26matthews-leno-cheney

15. märtsil esilinastub kanalil Showtime dokumentaalfilm “The World According to Dick Cheney” (tõlkes “Maailm Dick Cheney silmade läbi”), milles USA üks võimukamaid asepresidente tunnistab valetamist 9/11 komisjonile.

 

Cheney räägib filmis, kuidas ta andis pilootidele loa alla tulistada Washingtoni poole teel olnud lennuk, kuigi uurimise ajal väitsid nii Cheney kui ka George W. Bush, et käsk tuli presidendilt.

Vale ise pole väga suur, kuid annab aimu Cheney suurest mõjuvõimust ning lisab veel ühe piisa endise asepresidendi niigi täis olevasse valedekarikasse. Just Cheney oli see, kes agiteeris USA sõdu Afganistanis ja Iraagis ning õigustas pidevalt ülekuulamistel läbiviidavat piinamist.

Nüüdseks on selge, et Cheney moonutas pidevalt fakte, et viia läbi omaenda hävituslikku poliitikat. Filmis tunnistab ta, et võimaluse korral teeks ta seda kõike uuesti.

 

Allikad: Infowars, Herald Arts&Life

 

Toimetas Maarja Aljas