Telegrami uudised (31/22): arstid vastutavad vaktsiinikahjustuste eest ja Twitteris #Makahetsenvaktsineerimist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. august 2022 kell 22:55Fotokollaaž: SHUTTER DIN / Adobe Stock + Canva.com

Käesoleva aasta 31. nädal ehk 1.-7. august 2022 tõi endaga kaasa kirju uudistesaju. Teeme lühikokkuvõtte olulisematest artiklitest Telegramis.

 

Austria terviseminister püüab vastutust ministeeriumi käsul tehtud sundvaktsineerimisega kaasnenud vaktsiinikahjustuste eest veeretada arstidele ning Saksamaal levib Twitteris vaktsineerimise kahetsemise trend. Eestis aga on juba üle 26 500 inimese kogunenud Facebooki gruppi “Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud“.

Vaata saadet:

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/austria-terviseminister-vaktsiinikahjustuste-eest-vastutavad-arstid

Austria terviseminister: vaktsiinikahjustuste eest vastutavad arstid

Austrias on terviseminister Johannes Rauch sattunud surve alla pärast seda, kui temale esitatud Covidi süstide ohutuse küsimustes lükkas minister vastutuse arstidele ja teistele meditsiinitöötajatele, kes uskusid naiivselt ministeeriumi katteta lubadusi, et koroonapreparaadid on ohutud. Kümneleheküljelises vastuses küsimustele Covidi süstide vastutuse kohta selgub, et vaktsineerimist survestanud ministri hinnangul peavad vaktsiinikahjustuste eest vastutama arstid, sh on aruandes välja toodud ka trahvid kuni 14 000 euro ulatuses.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/saksa-twitteris-levib-uus-trend-makahetsenvaktsineerimist

Saksa Twitteris levib uus trend: #Makahetsenvaktsineerimist

Tuhanded endised vaktsineerimise pooldajad või olude sunnil vaktsiini teinud saksa keelt rääkivad inimesed kahetsevad oma otsust ja on sellest teada andnud Twitteris, kus levib uus trend #Ma kahetsen vaktsineerimist (#Ich bereue die Impfung). Paljud neist lootsid riigi tungival soovitamisel tehtud “torkimise” kaudu vabadust ja tervist ning peavad nüüd maadlema ränkade tervisega seotud tagajärgedega.

Tuletame meelde, et vaktsineerimiskahjudest avalikult rääkimine võib päästa elusid.

Eestis on juba üle 26 500 inimese kogunenud Facebooki gruppi “Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud“.

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/kanada-vaktsineerimisandmed-3-ja-4-kordselt-vaktsineeritud-moodustavad-enamiku-rasketest-covidi-juhtumitest

Kanada vaktsineerimisandmed: 3- ja 4-kordselt vaktsineeritud moodustavad enamiku rasketest Covidi juhtumitest

Kanada valitsuse viimased ametlikud andmed näitavad lähemal uurimisel, et vaktsineeritud elanikkond moodustab nüüd 92% Covid-19 surmajuhtumitest kogu Kanadas, kusjuures peaaegu pooled neist surmadest registreeriti neljakordselt vaktsineeritud elanike hulgas.

Avalikult püütakse olukorda ametlike andmete abil varjata, kaasates üldstatistikasse endiselt ka enne massvaktsineerimist registreeritud koroonapositiivselt surnuid, samal ajal aga on kustutatud ülevaateid lühematest perioodidest vaktsineerimise kõrgajal ja selle järel, mis näitavad vaktsineeritute kõrget koroonasse suremust. Internetiarhiivis on need andmed veel leitavad.

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/plaandeemia-loob-iga-30-tunni-jarel-uue-miljardari

Plaandeemia loob iga 30 tunni järel uue miljardäri

Koroona on kaks aastat maailma räsinud – killustanud ja lõhestanud, tapnud ja vaesust suurendanud, aga nagu igas kriisis ja sõjas, kasvatanud ka osa inimeste varandust. Mittetulundusorganisatsioon Oxfam avaldab leheküljel “Profiting from pain” nende rikastunute nimed, kes koroonakaosest jõhkralt kasu on lõiganud.

“Lühikokkuvõte näitab, et plaandeemia ajal sai uueks miljardäriks 573 inimest, üks iga 30 tunni järel. Eeldame, et sel aastal langeb äärmuslikku vaesusesse 263 miljonit inimest rohkem, iga 33 tunni järel miljon inimest,” ütles aruannet kommenteerides Oxfami Kanada tegevjuht Ian Thomson.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/who-suurendab-huppeliselt-oma-eelarvet-rahvatervise-huvides-kas-toesti

WHO suurendab hüppeliselt oma eelarvet “rahvatervise huvides“ – kas tõesti?

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kasutab oma staatust avalikkuse eksitamiseks, et suurendada Covid-19 vaktsiinisüstide ülemaailmset kasutuselevõttu.

22. juulil avaldas WHO meediabüroo pressiteate uue ülemaailmse Covid-19 vaktsineerimisstrateegiaga, mis nõuab WHO ajaloo suurimat iga-aastast eelarvet: juba 2021. aasta eelarvesseoli ette nähtud 10,1 miljardit dollarit, mis on ligikaudu kolm korda suurem kui kogu organisatsiooni varasemad aastased kogukulud. 

Kuigi loomulik immuunsus covidi vastu on WHO enda käsutuses olevate uuringute järgi vähemalt sama hea kui mitte parem süstide omast, eelistab organisatsioon sellest vaikida ja kogu jõu suunata vaktsineerimiskampaaniasse.

Ent suunates tähelepanu ja ressursid kõrvale tõeliste tervisevajaduste valdkondadest, suurendab WHO nii üldist suremust veelgi.

 

6

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/linkedin-bannis-kliimateadlase-kes-esitab-co2-emissiooni-kohta-ebamugavaid-seisukohti

LinkedIn bännis kliimateadlase, kes esitab CO2 emissiooni kohta “ebamugavaid” seisukohti

Tehnoloogiahiidude suur nelik tsenseerib taas: CO2 Koalitsiooni (mittetulundusühing CO2 Coalition) tegevjuht Gregory Wrightstone sai LinkedIn sotsiaalmeedia platvormilt eluaegse avaldamiskeelu, sest ta postitas eelretsenseeritud teadusuuringute tabeleid koos viidetega, näitamaks keskmisi CO2 tasemid Maa ajaloo vältel.

Wrightstone ütles portaalile Climate Realism: “Material, mille ma postitasin LinkedInis, põhineb laialdaselt aktsepteeritud kliima teaduskommuuni andmetel, sh Valitsustevahelise Kliimamuutuste Nõukogu (IPCC) omal.

Andmed tabelis pärinevad Riikliku Ookeani- ja Atmosfäärivalitsuselt (NOAA) ja Ameerika Ühendriikide riiklikult geofüüsika andmekeskuselt (NGDC). Andmed on viidatud IPCC raportites. Loodud tabelid näitavad peamisi geoloogilisi perioode CO2 kontekstist lähtuvalt, mis võimaldavad ka tavainimesel näha, et praegused CO2 tasemed on tegelikult kõige madalamad kogu meie planeedi ajaloo vältel.

Järeldus: andmeid, mida kasutavad kliimapoliitikates kogu maailma valitsused, tuleb maha vaikida, juhul kui need väljendavad seisukohti, mis lähevad vastuollu ametliku kliimapoliitikaga. Süsihappegaasi emissioonide andmed näitavad, et kliimamuutus pole sugugi katastroofiline. Ajaloolised salvestused CO2-st atmosfääris on oluline näitaja kliimamuutuse debatis ja kõiki seisukohti, mis püüavad lükata ümber väiteid, et CO2 praegused kontsentratsioonid ohustavad kogu maapealset elu, soovitakse vaigistada.

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/taiwani-kriis-kui-jarjekordne-osa-great-reset-puslest

Taiwani kriis kui järjekordne osa Great Reset puslest?

Peavoolumeedia tuletab neil päevil meelde, et ühe suurima arvutikiipide tootjana on Taiwan maailmaturul asendamatu. Lisaks kulgeb suur osa konteinerlaevade liiklusest läbi Taiwani väina (tuntud ka kui Formosa väin), mis asub Hiina ja Taiwani vahel. Hiina sõjalised manöövrid häirivad aga juba praegu kaubateid.

Sõda Taiwaniga tähendaks, et suur osa maailmast ei saa enam arvutikiipe. Need komponendid on eluliselt olulised paljudele tööstusharudele, neid paigaldatakse peaaegu igasse kodumasinasse, aga loomulikult ka kõikidesse kaasaegsetesse sõidukitesse. 50 protsenti maailmaturust teenindatakse Taiwanist.

Võimalik sõda Hiina ja Taiwani vahel, millesse võib-olla astub ka USA, mängib Great Reseti plaanidele sama palju kui Venemaa ja Ukraina sõda. Tekib kaos, inimeste kannatused on sündmuste taga seisvate planeerijate jaoks täiesti ebaolulised. Seda kõike tuleks peavoolumeediast tulevaga kursis olles meeles pidada, sest Ida ja Lääs mängivad kulisside taga kokku – kogu geopoliitika on päeva lõpuks farss.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt