Telegrami uudised (27/22): põllumeeste meeleavaldused, arstide suukorvistamine ja ei piirangutele!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. juuli 2022 kell 10:51Pilt: Canva.com

Teie ees on lühikokkuvõte Telegrami uudistest 2022. aasta 27. nädalast ehk ajavahemikust 4.-10. juuli. Tähelepanu said CO2-ga määradega seotud meeleavaldused Euroopas ja Suur Lähtestamine üleüldiselt. Samuti arstide Covid-suukorvistamine Californias ning seoses võimalike uute piirangutega mõistusele kutsuv arvamuslugu Eesti Päevalehes.

 

Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/videod-suur-sundvoorandamine-on-alanud-hollandis-toimuvad-tohutud-protestid

Kas alanud on suur sundvõõrandamine? Hollandis toimuvad tohutud protestid

Koroonapettusega alanud Suur Lähtestamine ehk Great Reset on jõudnud kolmandasse faasi: Hollandis on alanud sundvõõrandamine.

Tuhandeid Hollandi põllumehi on juba nädalaid tänavatele tulnud, blokeerides teid ja jaotuskeskusi. Protestide põhjuseks on Hollandi valitsuse plaanid drastiliselt vähendada kasvuhoonegaaside hulka (kuni 95 protsenti!). See tähendaks lõppu umbes 30 protsendile põllumajandusega tegelevatest (väike)ettevõtjatest.

Plaanid näevad ette, et põllumehed loobuvad oma talust vabatahtlikult ja saavad selle eest hüvitist – tingimusel, et nad garanteerivad, et nad ei lähe enam kunagi põllutööle tagasi. Kui nad sellega ei nõustu, tahab riik talu neilt üle võtta.

Seal toimuvat nimetatakse kohalikes väljaannetes ka nn väikeseks kodusõjaks, sest ette on tulnud juba ka relvastatud konflikte. Lisaks põllumeestele on tänavatel ka tavainimesed, kes neid toetavad.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/porge-hollandist-nuud-pollumeeste-protestid-ja-blokaadid-ka-hispaanias

Põllumeeste protestid ja blokaadid toimuvad ka Hispaanias

Kliimamuutus või mitte, kuid Euroopas on sellest hoolimata “kõrvetav” suvi. Lisaks Hollandile protestivad põllumehed ka Hispaanias, nagu näeme Twitterisse postitatud videotest:

Eriti Hispaania lõunaosas Andaluusias protesteerivad põllumehed inflatsiooni ning tohutult kallinenud energia- ja toiduhindade tõttu. Hispaanias ületas inflatsioon juunis juba 10 protsendi piiri.

Eestis oli inflatsioon juunis juba 22%, aga meie inimesed näivad sellega vaguralt leppivat…

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/suur-lahtestamine-taies-hoos-riigid-ja-majandused-kukuvad-nagu-doominod

Suur lähtestamine täies hoos: riigid ja majandused kukuvad nagu doominod

Kuigi ülemaailmses majandussurutises süüdistatakse Putinit ja pandeemiat, siis reaalsus on see, et tegelikult oli terve maailm pankrotis juba enne koroonat ja enne Ukraina varisõda, sest maailma majandus on üles ehitatud pettusel põhinevale finantssüsteemile, millesse on paratamatu pankrot sisse kirjutatud. Plaandeemia ja Putin on lihtsalt mugavad ettekäänded, millega välja vabandada elevanti elutoas. 2022. suve seisuga on Sri Lanka ametlikult pankrotis, Saksamaa liigub energiakatastroofi suunas, Hollandis on alanud sundvõõrandamine, Türgis on rekordkõrge inflatsioon ning viimasel ajal on ühel või teisel põhjusel toimunud meeleavaldused veel ka HispaaniasIndiasGhanasAlbaaniasLaosesSudaanisKolumbias ja Venezuelas.

 

4

https://www.telegram.ee/arvamus/californias-kupseb-arste-ahistav-covid-poliitilist-korrektsust-taotlev-seaduseelnou

Californias küpseb arste ahistav Covid-poliitilist korrektsust taotlev seaduseelnõu

California osariigi valitsuses kavandatav seaduseelnõu annab osariigi arstide nõukogule uued ulatuslikud volitused algatada uurimisi arstide suhtes, kelle COVID raviotsused “kalduvad kõrvale rakendatavast ravistandardist”.

Võimaldades bürokraatidel ja poliitikutel sekkuda arstide ja patsientide vahelistesse suhetesse, tehakse meditsiinile karuteene. Sõnavabadus ja eneseväljendus asendataks hirmu ning grupimõtlemisega. Paljud arstid valivad vooluga kaasaminemise tee, et saada hakkama, isegi kui nad ei nõustu reeglitega – see on neile ellujäämise küsimus, et toita ära oma perekond.

https://www.telegram.ee/arvamus/villu-zirnask-kui-kuulen-sona-koroonapiirang-haarab-kasi-kabuuri-jarele

https://epl.delfi.ee/artikkel/120031904/paeva-teema-villu-zirnask-kui-kuulen-sona-koroonapiirang-haarab-kasi-kabuuri-jarele

Igatahes Päevalehe arvamustoimetaja Villu Zirnask kutsub inimesi mõistusele, öeldes oma hiljutises arvamusartiklis: “Ma mõistan, et paljudel koroona asjus sõna võtnud või otsustanud inimestel võib olla raske tunnistada, et nad üldse milleski eksisid – nii jõuliselt hüppasid nad pandeemia ajal mõne meetme taha. Aga usalduse taastamiseks ja ühiskonna uuesti lõhestamise vältimiseks tuleks ka vigu tunnistada ja neist õppida.”

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt