Robert Kochi Instituut kuulutab vaktsineerimise praktiliselt mõttetuks – väikeses kirjas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. november 2021 kell 15:37Kui arvate, et olukord enam hullumeelsemaks minna ei saa, tuleb järgmine “nokaut” nurga tagant: Robert Kochi Instituut (RKI) kinnitas just terve hunniku väidetavaid “vandenõuteooriaid” – ja kaudselt ka seda vaktsineerimisskeptikute pikka aega hellitatud hinnangut, et vaktsineerimine ei kaitse põhimõtteliselt üldse nakatumise eest. Väidetav “fakt”, et vaktsineeritud inimesed kannavad Covid-viirust edasi palju harvemini kui vaktsineerimata inimesed, on üks kahest õlekõrrest, mille külge praegune vaktsineerimispropaganda on siiani meeleheitlikult klammerdunud, püüdes väita, et vaktsineerimine on kasulik või isegi hädavajalik – ja seda vaatamata üha rohkematele täielikult vaktsineeritud inimestele, kes haiglaravile satuvad. Teine väide on see, et vaktsineeritud inimesed haigestuvad märksa kergemalt.

Nüüd on Robert Kochi Instituut (RKI) muutnud COVIDi vastu vaktsineerimist käsitleva ametliku teabe peamist lõiku väikeses kirjas. Seal on nüüd lakooniliselt öeldud, et nakatumise tõenäosus pärast vaktsineerimist “ei ole kvantifitseeritav”. Ühtäkki pole väidetava kaitsva toime kohta enam infot. Lihtsamini öeldes tä

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt