Videod: suur põllumeeste meeleavaldus Amsterdami kesklinnas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. juuli 2022 kell 15:43



Foto: Twitter

Eile (23.07.2022) toimus Hollandis põllumajandustootjate laiaulatuslik protestiaktsioon, mis kulmineerus Amsterdami südalinnas Dami väljakul peetud meelavaldusega, kuhu kogunesid tuhanded inimesed. Samaaegselt toimusid farmerite blokaadid maanteedel, kus osalesid hinnanguliselt kümned tuhanded. Meeleavaldajad seisavad ka Maailma Majandusfoorumi (WEF) ja “keskkonnasõbralike” meetmete vastu, mille taga nähakse täieliku kontrollühiskonna loomist ja diktatuuri kehtestamist.

Põllumeeste kriitika kasvas pärast seda, kui Hollandi valitsus kuulutas välja sisuliselt sundvõõrandamisega päädiva põllumajandusreformi. Põllumeeste liitude hinnangul tähendaks reform seda, et kariloomade arvu tuleks drastiliselt vähendada või karja pidamisest üldse loobuda ning samuti lõppastmes loobuda oma maadest ehk täpselt see, mida Maailma Majandusfoorum ja Klaus Schwab on juba aastaid kuulutanud: “Sa ei oma midagi ja oled õnnelik”.

 

Valitsuse eesmärk on vähendada 2030. aastaks (Agenda 2030) poole võrra lämmastikoksiidi ja ammoniaagi saastet riigis. Valitsuse hinnangul võib see kaasa tuua umbes 30 protsendi Hollandi loomakasvatusfarmide sulgemise.

 

Twitteris saab Hollandi farmerite aktsioonist ülevaadet jälgides hastage:

#boereninverzet (põllumeeste vastupanu)

#boerenopstand (põllumeeste mäss)

#FarmersProtest (farmerite protest)

#WeStandAsOne (MeSeisameKoos)

 

Sotsiaalvõrgustikes avaldatakse põllumeestele palju toetust. Meeleavaldust kajastavas säutsus kirjutab autor: “Vihased farmerid ja vaba Hollandi eest võitlejad protestivad Amsterdamis Dami väljakul kõigi valitsuse meetmete vastu.”

 

Dami väljakul toimunud meelavaldusel avaldas video teel toetust ka pensionile läinud USA kindralleitnant George Michael Flynn, kes ütles:

“See on türannia, vabadus on rünnaku all kõikjal.. Kanadas, Austraalias, Brasiilias, Prantsusmaal, Itaalias ja nüüd ka Hollandis. Kõikjal maailmas on rahvas hakanud rahumeelsete protestidega vastu globaalsele eliidile. Me seisame teiega ja julgustame kõiki kõikjal maailmas sellele vastu hakkama ja avalikult rääkima. Täna oleme kõik Hollandi farmerid, teie võitlus on ka meie võitlus”.

 

“Pole koroonakriisi, pole kliimakriisi, pole lämmastikukriisi, kogu asi on pettus.”

 

Meeleavaldusi toimus ka teistes Hollandi linnades ja piirkondades

Farmerid blokeerisid maanteid:

 

Sotsiaalmeediasse postitatud videos on näha, kuidas aktivistid ujusid Haagi parlamendihoone ette ja kinnitasid sellele Hollandi lippu.

 

Don’t fuck with farmers, beat the system (Ära n***i farmeritega, andkem süsteemile peksa)

Foto: ekraanikuva

 

Farmerite protestid on kestnud juba ligi kuu aega

Juulis hakkasid põllumehed sõidukite parkimisega teid blokeerima, sulgedes ligipääsu jaotuskeskustesse ja supermarketitesse. Farmerite protest on nüüd laienenud ka teistesse riikidesse,  sealhulgas Hispaaniasse ja:

Kanadasse

Austraaliasse

Itaaliasse

 

Kanada farmerid toetavad Hollandi põllumehi

Kanadat juhtiv marionett ja WEF-i võsuke Justin Trudeau, kes oma koroonapoliitikaga näitas avalikult Kanada rekkameestele kevadel keskmist sõrme, on sarnaselt Hollandit “juhtivale” WEF-i võsukesele Mark Ruttele teatanud ka Kanadat eesootavast “põllumajandusreformist”, seega pole imestada, et Hollandile on eriti toetust avaldamas just Kanada aktivistid ja farmerid:

 

 

Hollandi farmeritele on ametlikult toetust avaldanud ka Prantsusmaa poliitik, Rahvusrinde juht ja Euroopa Parlamendi liige Marine Le Pen:

“Ajal, mil Hollandi põllumehed demonstreerivad sundvõõrandamise vastu, tahaksin fraktsiooni presidendina teatada, et toetan neid”.

 

Hollandi farmerite maade sundvõõrandamise taga on 12 aastat järjest peaministri toolil istunud mees (demokraatia?!)

Hollandi peaministriks on WEF-i käsilane Mark Rutte, kes on riiki “juhtinud” alates aastast 2010 (!). Koroonapettuse ja Great Reseti (Suur Lähtestamine) pearhitekt Klaus Schwab on Ruttet tunnustanud “Global Citizen” (globaalne kodanik) auhinnaga.

 

Foto: Twitter

 

Kasutatud allikad: Berliner Zeitung ja Twitter (viited artiklis)

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt