Uudiseid Lätist: selgeltnägija esitas riigile hirmutava tulevikunägemuse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2013 kell 11:12l2ti

Foto: ekraanikuva

Selgeltnägija esitas Lätile hirmutava tulevikunägemuse

Selgeltnägija Ilona Kaldre esitas Lätile hommiku-TV-s hirmutava tulevikunägemuse – järgmisel aastal kasvavat hinnad 2-3 korda. Lisaks hinnatõusule olevat tulemas rida vapustusi ja katsumusi, mis muu hulgas tähendab ka, et lõunanaabrite poliitikas jätkub käärimine ning ühtlasi muutuvat aina keerulisemaks leida kedagi peaministri kohale sobivat.

Allikad: Delfi.lv

 

Läti tudeng lõi Inglismaal negatiivseid laineid

Lätlanna Elina Deisanel õnnestus võita ühe vastava profiiliga tutvumisportaali poolt korraldatud võistlusel Britannia kõige kiimasema tudengi “tiitel“, millega kaasnes auhinnana 500 naela (593 eurot) ja aastane kondoomivaru. Kui aga selline õppetööväline “saavutus“ sai teatavaks tema alma mater’iks olevale Exeteri ülikoolile, kuulutati talle kooli maine kahjustamise eest välja distsiplinaarkaristus, mille täpsem olemus ja sisu veel selgub, kuid halvemal juhul võib selleks olla ka eksmatrikuleerimine.

Allikad: Xmedia, Independent

 

Lätis on liikluskultuur languse teel

Värske uuringu andmetel on võrreldes varasemate aastatega Lätis liikluskultuur languse teel. Samas ikka veel veidi üle 60% vastanutest hindab liikluskultuuri keskmiseks ja 50% juhtidest leiab, et nad sõidavad igati viisakalt ja tähelepanelikult.

Allikas: Delfi.lv

 

 

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Ain Hinsberg *

 

*Igal esmaspäeval teeb möödunud nädalal meie naabreid (Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Rootsi) enim kõnetanud uudistest kokkuvõtte turismi-teadjamehest läänemereruumi-poliit, EHTE (Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli) arendus- ja uuringute osakonna juhataja ning õppejõud Ain Hinsberg.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt